Milenium kod promocyjny to voucher, który daje przy rejestracji konta okazja do zdobycia bonusów na start. U bukmachera Milenium, tak jak u pozostałych legalnych operatorów, jeśli użyjesz kod bonusowy możesz liczyć na bonusy w formie freebetu, zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty. Jaki kod promocyjny wpisać od Milenium, by odebrać bonus powitalny? O tym poniższy artykuł.

UWAGA! W kwietniu 2020 roku bukmacher Milenium zawiesił swoją działalność. Na chwilę obecną nie zarejestrujesz konta w Milenium i nie uda ci się wpisać kodu promocyjnego. Jak na razie nie wiemy kiedy i czy w ogóle Milenium powróci na polski rynek. W poszukiwaniu najlepszych kodów bonusowych sprawdź stronę: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Milenium kod promocyjny – ile zyskasz?

Za nasz kod promocyjny do Milenium można otrzymać dwa bonusy startowe:

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1500 PLN
  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN – darmowy zakład w programie Liga Mistrzów Milenium

Jak użyć kod promocyjny Milenium?

Standardowo kody promocyjne u bukmacherów aktywujemy podczas rejestracji nowego konta. W Milenium jest taka niespodzianka, że aby odebrać kod promocyjny wcale nie musisz wpisywać go w specjalnie wyznaczone pole w formularzu rejestracji. Wystarczy przejść do strony Milenium z naszego odnośnika, a kod promocyjny automatycznie zostanie wprowadzony do rejestracji.

milenium bonus

Aby kod promocyjny Milenium został zrealizowany należy założyć konto u tego bukmachera online. Na początku wpisz adres e-mail i ustal hasło, a następnie bukmacher poprosi cię o wprowadzenie bardziej szczegółowych informacji takich jak: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu i adres zamieszkania. Dodatkowo w ciągu 28 dni musisz przesłać do Milenium skany/zdjęcia dowodu osobistego oraz wpisać numer konta bankowego.
Po ukończeniu rejestracji w Milenium twój kod promocyjny na bonusy zostanie aktywowany.

Milenium kod promocyjny – bonusy powitalne

Bonusy powitalne w Milenium to dwie promocje, z których możesz skorzystać korzystając z naszego kodu bonusowego. Największym bonusem Milenium, jaki możesz odebrać to 100% od wpłaty do 1500 PLN. Po zrobieniu pierwszej wpłaty będziesz mógł odebrać tyle samo w bonusowych środkach.

Aby odebrać bonus 100% do 1500 PLN trzeba wpłacić pieniądze (przynajmniej 20 złotych) – masz na to 10 dni od rejestracji konta. Co dalej? W tym przypadku bonus zostanie przyznany po zrobieniu obrotu wpłatą. Zasady bonusu Milenium stanowią, że depozyt trzeba obrócić czterokrotnie w zakładach akumulowanych (z co najmniej trzema typami) z kursem łącznym minimum 2.00. Dopiero po zrobieniu obrotu – otrzymasz bonus. Ale co najlepsze – bonus od razu będziesz mógł wypłacić z konta!

Warunki bonusu 100% w Milenium określają czas na obrót – w tym przypadku to 60 dni. Trzeba również pamiętać, że każdego dnia maksymalny obrót może wynieść 10% od całości obrotu.

Dodatkowym bonusem, jaki otrzymujesz z kodem promocyjnym Milenium, to darmowy zakład 100 PLN. O co chodzi w tej promocji? To innymi słowy zakład bez ryzyka – w razie porażki przy pierwszym kuponie otrzymasz zwrot stawki. Cashback jednak nie zostanie wypłacony na konto, ale jako punkty premiowe w programie Liga Mistrzów Milenium.

Obstawiając pierwszy zakład bez ryzyka w Milenium – bukmacher nie bierze pod uwagę rodzaju zakładu (przedmeczowy lub “na żywo”), ale także nie wymaga kursu minimalnego.

Kod promocyjny Milenium nie działa – gdzie znaleźć aktywne kody?

Od kwietnia 2020 kod promocyjny do Milenium nie może zostać użyty. Wszystko dlatego, że bukmacher ten postanowił zawiesić swoją działalność. Ale mamy dla ciebie dobrą informację – Milenium nie należał do grona najlepszych bukmacherów w Polsce. Rynek bukmacherski w naszym kraju ma się bardzo dobrze, a pozostali operatorzy wciąż oferują atrakcyjne kody promocyjne na bonusy bukmacherskie.

bonusy

Sprawdź najlepsze kody promocyjne:

STS kod promocyjny: trzy bonusy na start

Odbierz kod promocyjny STS: 1299PLN i graj za trzy bonusy powitalne. Nasz voucher do STS aktywuje dla nowych graczy bonus bez depozytu 29 PLN (freebet), zakład bez ryzyka 30 PLN i bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Jak wykorzystać kod promocyjny STS? Rozpocznij rejestrację w STS i wpisz w polu “kod promocyjny”: 1299PLN lub przejdź z naszego linku, a kod będzie już wpisany!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna kod promocyjny: trzy bonusy powitalne

Odkryj Fortuna kod promocyjny: 2230PLN – to hasło, które dla naszych użytkowników daje trzy bonusy na start. Przy współpracy z bukmacherem Fortuna za nasz kod promocyjny otrzymasz: darmowy zakład 20 PLN (po weryfikacji), zakład bez ryzyka 210 PLN (+10 PLN) i bonus 100% do 2000 PLN.

Jak odebrać kod promocyjny w Fortunie? Zacznij rejestrację na stronie efortuna.pl i w miejscu “kod promocyjny” wpisz: 2230PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic kod promocyjny – wybierz swój bonus

W Betclic możesz wybrać trzy kody promocyjne – każdy z voucherów daje inny bonus na start! Kod promocyjny: 550PLN – w zamian za niego otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 złotych. Kod promocyjny: ZAGRANIE50 – zakład bez ryzyka 50 PLN ze zwrotem na konto główne. Kod promocyjny: ZAGRANIE200 – bonus od wpłaty 200% do 100 PLN.

Wybierz swój kod promocyjny do Betclic i wpisz podczas rejestracji na betclic.pl, a będziesz mógł skorzystać z bonusu powitalnego!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
Jaki jest kod promocyjny Milenium?

W Milenium nie obowiązuje kod promocyjny. Aby zakwalifikować się do promocji należy podczas rejestracji zaznaczyć opcje "chcę otrzymać bonus startowy".

Co otrzymam w Milenium za kod promocyjny?

W Milenium można odebrać dwa bonusy na start: 100% do 1500 PLN i darmowy zakład 100 PLN.

Czy działa kod promocyjny w Milenium?

Bukmacher Milenium od kwietnia 2020 roku jest zamknięty i nie przyjmuje nowych graczy. Na razie nie można korzystać z bonusów Milenium - dlatego polecamy kody promocyjne od innych legalnych bukmacherów: STS, Fortuna i Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze