Milenium bonus to oferta skierowana dla nowych graczy zakładów bukmacherskich Milenium. To promocja powitalna u bukmachera, a nie w popularnym banku Millenium. Nowi klienci Milenium mogą odebrać dwa bonusy na start za nasz kod promocyjny. Co dokładnie otrzymasz za rejestrację w Milenium? Sprawdź opis bonusu Milenium!

Uwaga! W kwietniu 2020 roku Milenium zawiesił swoją działalność. To oznacza, że gra u tego bukmachera jest niemożliwa. Bonus i kod promocyjny Milenium nie działają, a bukmacher jedyne co robi, to wypłaca środki finansowe swoim klientom, którzy z dniem zamknięcia posiadali u niego pieniądze. Zamiast bonusu Milenium polecamy inne promocje bukmacherskie – sprawdź: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Dla nowych graczy Milenium oferuje dwa bonusy powitalne:

  • 100% bonus od wpłaty do 1500 PLN
  • Darmowy zakład 100 PLN w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium

Milenium bonus – kod promocyjny przy rejestracji

Legalni bukmacherzy oferują kody promocyjne na lepsze bonusy powitalne. Specjalny kod bonusowy trzeba wykorzystać podczas rejestracji konta u bukmachera. Jak wygląda ta sprawa w Milenium? W Milenium kod promocyjny do bonusu na start nie jest wymagany. Aby skorzystać z promocji wystarczy zarejestrować konto na stronie milenium.pl zaznaczając zgodę: “chcę otrzymać bonus na start” i “chcę otrzymać darmowy zakład”.

milenium bonus powitalny 2018

Rejestracja z kodem promocyjnym Milenium polega na wpisaniu danych osobowych w formularz rejestracyjny. Rozpoczynając rejestrację musisz wprowadzić: adres e-mail i ustalić hasło, a następnie zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności. Następnie po pierwszym logowaniu trzeba uzupełnić resztę informacji, czyli: imię, nazwisko, PESEL, obywatelstwo, kod pocztowy, adres i numer telefonu. Tak zrobiona rejestracja sprawia, że możesz skorzystać z bonusu Milenium. Twoje konto będzie ważne przez 28 dni – w tym czasie należy je zweryfikować. Po prostu dołącz do zakładki “moje konto” skany dokumentu tożsamości i wpisz numer konta bankowego.

Milenium bonus na start – 1500 złotych

Pierwszy z bonusów Milenium z kodem promocyjnym jest promocja 100% od pierwszej wpłaty do 1500 PLN. Dzięki tej akcji możesz na początku grać nawet za 3000 złotych – jeśli zrobisz wpłatę o wartości 1500 PLN. Bonus 100% zostanie przyznany po pierwszym depozycie, ale żeby go odblokować najpierw trzeba obrócić wpłatę.

Jak otrzymać bonus Milenium? Po użyciu kodu promocyjnego w ciągu 10 dni zrób wpłatę. Minimalna kwota od której zostanie przyznany bonus to 20 PLN. Po wpłaceniu środków masz 60 dni na spełnienie warunkó obrotu depozytem. Jak trzeba obrócić wpłatę, by odebrać bonus? Zagraj x4 za depozyt w zakładach AKO z minimum trzema selekcjami z minimalnym kursem łącznym 2.00.

Dziennie można wykonać obrót na 10% od całej wartości. Po zrobieniu 100% obrotu – bonus 1500 PLN zostanie wypłacony na konto i będzie go można wypłacić! Wartość maksymalnego dziennego obrotu 10% oznacza, że obrót depozytem można zakończyć nie wcześniej niż na dystansie 10 dni.

Milenium bonus – darmowy zakład 100 złotych

W Milenium obowiązuje również zakład bez ryzyka – z tym, że w razie porażki zwrot stawki nie jest przyznawany na saldo bonusowe/depozytowe, ale jako punkty w programie lojalnościowym Liga Mistrzów. W tym przypadku darmowy zakład może wynieść nawet 100 PLN.

Jak zagrać bez ryzyka? Przy rejestracji w Milenium zaznacz “chcę otrzymać darmowy zakład”, a następnie wpłać pieniądze i postaw swój pierwszy kupon u bukmachera online. Milenium pozwala obstawić dowolny zakład (przedmeczowy lub live), po dowolnym kursie. Przegrałeś? Otrzymasz zwrot do 100 PLN jako punkty premiowe w programie Liga Mistrzów Milenium.

Program Liga Mistrzów Milenium to miejsce, gdzie gromadzisz punkty, które można wymienić na darmowe zakłady.

Milenium bonus nie działa? Sprawdź najlepsze bonusy na start!

Jak informowaliśmy na samej górze naszego artykułu – bukmacher Milenium od kwietnia 2020 roku nie działa, a więc nie skorzystasz z jego bonusu. Nic jednak straconego, bo na polskim rynku jest sporo innych legalnych bukmacherów, którzy mają się całkiem dobrze. Ba – oferują nawet lepsze bonusy bukmacherskie!

bonusy

Przedstawiamy ci trzy propozycje bonusów od bukmacherów online:

STS bonus: graj za freebet i zakład bez ryzyka

Bonus STS to promocja dostępna dla nowych klientów tego bukmachera, którzy zakładając konto wpiszą nasz kod promocyjny: 1299PLN. To pozwoli im odebrać maksymalny pakiet bonusów powitalnych. Co się za tym kryje? W pierwszej kolejności polecony przez nas gracz otrzyma freebet 29 PLN, a następnie po wpłacie – zakład bez ryzyka do 30 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Freebet STS w razie wygranej trzeba obrócić trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Zakład bez ryzyka nie podlega obrotowi. A ostatni z bonusów od wpłaty, czyli 1200 PLN również wystarczy obrócić x3 korzystając z wygranych kuponów z kursem min. 1.91.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna bonus: odbierz darmowy zakład i cashback

Nasz kod promocyjny do Fortuny: 2230PLN, który wpiszesz rejestrując konto u tego “buka” gwarantuje ci odbiór trzech bonusów na start. W ramach promocji od Zagranie otrzymasz w Fortunie: darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Pierwszy z bonusów Fortuny otrzymasz, jeśli zweryfikujesz konto – będzie to freebet o wartości 20 PLN wyrażony jako 2800 punktów FKP. Kolejne gratyfikacje to zakład bez ryzyka 210 PLN (normalnie wynosi 200 PLN) i bonus 100% – zostaną przyznane po pierwszej wpłacie. Bonusu cashback w Fortunie nie trzeba obracać, a w bonusie od depozytu obrotowi podlega wpłata x4 po kursie min. 1.60.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan bonus: zakład bez ryzyka i 3000 PLN od wpłaty

W Betfan używając kodu promocyjnego: 3100PLN czekają na ciebie dwa bonusy startowe: zakład bez ryzyka 100 PLN i bonus do 3000 PLN. Dodatkowo to jeden z tych legalnych bukmacherów, który na stałe oferuje promocje związaną z grą bez podatku.

Aby wykorzystać zakład bez ryzyka w Betfan wystarczy wpłacić 100 PLN i zagrać pierwszy kupon z kursem minimalnym 1.14. Nie trafisz? Otrzymasz zwrot stawki na konto główne, co oznacza, że nie musisz obracać bonusu. Kolejny z bonusów 3000 PLN przyznawany jest od trzech kolejnych wpłat, gdzie obracając depozyt przy przenoszeniu środków otrzymujesz mnożnik x10, co zwiększa twoje wygrane.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
Jaki jest bonus Milenium?

W Milenium można odebrać dwa bonusy: 100% od pierwszego depozytu do 1500 PLN i darmowy zakład 100 PLN.

Czy działa kod promocyjny Milenium?

Nie, do bonusów Milenium nie jest wymagany kod promocyjny.

Czy wciąż mogę odebrać bonus Milenium?

Nie, bo bukmacher Milenium zakończył swoją działalność i od kwietnia 2020 roku nie przyjmuje nowych klientów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze