Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik typy, kursy | Gdzie oglądać?

kibice na fame mma

Typy i kursy na Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik. Już dzisiaj będziemy świadkami trzeciej gali federacji Prime SHOW MMA. Tym razem czeka nas aż 12 walk, a jedną z nich będzie starcie Vandala z Olejnikiem. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno jest to para, na którą warto zwrócić uwagę.

prime-show-mma-3-fortuna-baner-600-pln

Vandal – Olejnik, typy na walkę

Typy i kursy na Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik. Chcesz poznać ciekawe propozycje zakładów na tę walkę? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy w poniższym tekście. Jedną z pierwszych walk na Prime SHOW MMA 3 będzie starcie właśnie Vandala z Olejnikiem. Nie są to może najgłośniejsze nazwiska w karcie walk, ale na pewno takie, na które warto zwrócić uwagę. Jesteś też ciekaw, gdzie obstawiać walki tej federacji? To przeczytaj ten tekst –> https://zagranie.com/prime-show-mma-gdzie-i-jak-obstawiac-bukmacher-prime-mma/

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Vandal – Olejnik, gdzie oglądać?

Transmisja i stream z walki Vandala z Olejnikiem będą dostępne na stronie PPV od Prime SHOW MMA. Jeżeli chcesz dostać dostęp do streamu, to musisz wykupić dostęp do PPV. Koszt to około 20 PLN, które należy zapłacić, żeby móc oglądać ten pojedynek. Przy okazji dostaniesz także dostęp do innych walk, o czym warto pamiętać. Lepiej jest kupić to wcześniej, ponieważ przed samą walką serwery mogą być przeciążone.

Vandal – Olejnik, kursy bukmacherskie

Kursy na liczbę rund

+1.5 rundy
Kurs: 1.80
Zagraj!

Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik, kto wygra walkę?

Zastanawiasz się może, kto wygra walkę Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik? Według bukmacherów większe szanse na Vandal, co akurat nas nie dziwi. Lepsza forma fizyczna i silniejsze uderzenie to mocne argumenty. Trzeba jednak podkreślić, że są to freak fighty i tutaj wszystko może się zdarzyć. Olejnik także ma swoje szanse, więc zamiast typować 1/2, postawimy niżej na inne typy na walkę Mikołaj “Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik!

Chcesz sprawdzić inne propozycje na Prime SHOW MMA 3? To zerknij tutaj: https://zagranie.com/prime-show-mma-3-typy/

Typy na Vandal – Olejnik

Argumenty, które podaliśmy wyżej, przemawiają trochę za Vandalem. Trzeba jednak podkreślić, że żaden z zawodników nie ma dużego doświadczenia, a do tego nie posiadają na tyle mocnego uderzenia, żeby jednym strzałem powalić rywala, dlatego stawiamy tutaj na over rund, a dokładnie to na +1.5. Kurs na to to aż 1.80, co daje nam spore value i pozwala budować wokół tego sensowne AKO. Wyżej umiejscowiliśmy link do artykułu, gdzie znajdziesz pozostałe propozycje na Prime SHOW MMA. Wszystkie zakłady możesz obstawiać bez ryzyka do 600 PLN – załóż konto z kodem ZAGRANIE.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać Vandal - Olejnik?

Starcie Vandala z Olejnikiem będziesz mógł obejrzeć w PPV Prime Show MMA.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem Fortuny większe szanse na zwycięstwo ma Vandal.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze