PRIME MMA 3 typy, kursy bukmacherskie | 1.10.2022

typy prime show mma 3

Na PRIME MMA 3 typy mogą dotyczyć aż 12 walk. Na najbliższej gali odbędą się męskie, jak i kobiece konfrontacja. W oktagonie pojawi się sporo influencerów, ale będzie też aspekt sportowy, bo do klatki wejdzie były mistrz FEN, Daniel Rutkowski. Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich? Sprawdź naszą analizę gali, a także typy na PRIME MMA 3. Co więcej, w tym artykule poznasz zakłady, które będziesz mógł obstawiać u bukmachera.

prime show mma 3 bonusy

PRIME MMA 3 typy bukmacherskie

W walce wieczoru na PRIME MMA 3 dojdzie do pojedynku debiutantek. Paulina Hornik skrzyżuje rękawice z popularną Pysią. Bukmacherzy więcej szans na zwycięstwo dają tej drugiej zawodniczce. Hornik co prawda nigdy nie miała okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, ale jak wynika z przecieków trenowała m.in. z Natsu. To oznacza, że Paulina Hornik była w aktywnym treningu już wcześniej, a nie bezpośrednio przed galą PRIME MMA 3.

Martyna Zbirańska jest młodsza od swojej rywalki. W tym przypadku nie ma żadnych informacji, które wskazywałyby, że MMA nie jest dla niej nowością. Przed PRIME MMA 3 Pysia trenuje, ale w tym przypadku może to być za mało, żeby pokonać Paulinę Hornik. Mimo to kurs na zwycięstwo Zbirańskiej jest nieco mniejszy w zakładach Fortuny. Czego my się spodziewamy?

W pojedynku debiutantek nie liczymy na walkę do ostatniej krwi. Wydaje się nam, że jeśli któraś z zawodniczek jako pierwsza przejmie inicjatywę, to może odnieść wygraną. Dlatego obstawiamy, że pojedynek ten potrwa mniej niż 2.5 rundy.

Mniej niż 2.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

PRIME MMA 3 kursy bukmacherskie

Typy dnia na PRIME MMA 3 możesz zrobić wybierając kursy w Fortunie. To jedyny bukmacher, który pozwala na obstawianie tej gali.Na stronie efortuna.pl, jak i aplikacji mobilnej możesz zapoznać się z kursami na wszystkie pojedynki. Bukmacher ten przyjmuje zakłady na główne rynki dotyczące tego, kto wygra walkę? Dodatkowo możesz przebierać w kursach na liczbę rund, sposób rozstrzygnięcia pojedynku, a także typach specjalnych.

W ocenie Fortuny zdecydowanymi faworytami na PRIME MMA 3 są m.in. Kajmano, Adrian Cios, Vandal, Kubaoxo czy Kamerzysta. Obstawiając zakłady pamiętaj, że nie wszystkie walki odbędą się w formule MMA. Część pojedynków zostanie przeprowadzona na zasadach bokserskich i K-1. Hitem gali ma być rywalizacja w budce telefonicznej, do której przystąpią Kamerzysta i Lasik.

Poniżej prezentujemy kursy na wszystkie walki PRIME MMA 3:

PRIME MMA 3 zakład bez ryzyka do 600 zł

Obstawianie PRIME MMA 3 możesz rozpocząć od odebrania zakładu bez ryzyka, który wynosi nawet 600 złotych. Wybierając nasz kod promocyjny do Fortuny rejestrując konto u tego bukmachera automatycznie kwalifikujesz się do oferty. Następnie wystarczy dokonać wpłaty, żeby postawić pierwszy zakład bez ryzyka. Na takim kuponie możesz umieścić dowolne typy dotyczące PRIME MMA 3. W tym przypadku jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki do 600 zł.

W Fortunie bonusy na PRIME MMA 3 nie kończą się na zakładzie bez ryzyka. Dodatkowo za weryfikacje konta otrzymasz freebet 20 zł, a za kolejną wpłatę bonus 50% do 200 zł + darmowy zakład 10 zł.

Typy na PRIME MMA 3 – obstawianie PRIME MMA 3

W PRIME MMA 3 udział wezmą debiutanci, a także osoby, które znane są już z występów we freak fightach. Wszystko to sprawia, że gala powinna cieszyć się sporym zainteresowaniem. Ponownie wydarzenie to będzie można oglądać w transmisji PPV po dokonaniu opłaty za stream na żywo. Jeśli chodzi o typy na PRIME MMA 3 to w naszym serwisie znajdziesz darmowe propozycje zakładów. Przeanalizowaliśmy atuty poszczególnych zawodników i zawodniczek, a poniżej prezentujemy nasze przewidywania dotyczące najbliższej gali:

promocje prime show mma 3

Paulina Hornik – Martyna “Pysia” Zbirańska – walka wieczoru PRIME MMA 3

Ze względu na to, że obie zawodniczki będą debiutować na scenie freak fight nie spodziewamy się pojedynku na wysokim poziomie sportowych. Paulina Hornik i Martyna Zbirańska zostały wybrane do tego starcia, bo posiadają duże zasięgi w mediach społecznościowych. Na pewno nie decydowały o tym umiejętności czysto sportowe.

Gdy okazało się, że Paulina Hornik trenowała z Piotrem Strusem i Natsu, to postanowiliśmy obstawić jej wygraną. Tego rodzaju doświadczenie może mieć znaczenie w oktagonie. O przygotowaniach Martyny Zbirańskiej nie wiemy wiele. Szkoli się ponoć w 5D Gym Clubie. To zawodniczka, która ma dopiero 18 lat. Pysia jest wyjątkowo młodą uczestniczką PRIME MMA 3. W tym przypadku stawiamy, że górą będzie Paulina Hornik.

Wygra Hornik
Kurs: 1.96
Zagraj!

Daniel Rutkowski – Piotr Pająk

Daniel Rutkowski to zawodnik MMA z krwi i kości. Rutek walczył dla największych federacji w Polsce takich jak KSW i FEN. W tej drugiej organizacji był mistrzem w wadzie piórkowej. Jego występ na PRIME MMA 3 był głośno komentowany w świecie sportów walki. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że to, co go przekonało, to wysoka gaża. W MMA ma on bilans 14 zwycięstw w 18 walkach. Na sobotniej gali zmierzy się z Piotrem Pająkiem, ale na zasadach bokserskich. Rutkowi nie jest obca ta forma walki, ponieważ w boksie ma za sobą już 5 konfrontacji.

Rywal Rutkowskiego, czyli Piotr Pająk również doskonale odnajduje się w sportach walki. To wszechstronny zawodnik, który zbierał szlify w Tajlandii, jak i Brazylii. Ostatni raz Pają walczył na FAME MMA 10, kiedy to pokonał Alana Kwiecińskiego. Od strony sportowej jego starcie z Danielem Rutkowskim będzie na pewno tym najciekawszym.
Daniel Rutkowski wystąpi przed własną publicznością w Radomiu. Wydaje się, że Rutek nie po to przyszedł do PRIME MMA, żeby dać się pokonać. Liczymy na to, że jego umiejętności z KSW wezmą górę i zwycięży przeciwko Pająkowi.

Wygra Rutkowski przed czasem
Kurs: 2.75
Zagraj!

Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak – Kuba Lasik

Kamerzysta i Lasik zdecydowali się na coś, czego w Polsce jeszcze nikt nie robił. To walka w budce telefonicznej, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone. Ze względu na ograniczone pole manewru od strony sportowej trudno oczekiwać, żeby starcie to było efektowne. Jedno jest pewne – walka nie ma żadnego limitu tj. przerw czy punktowania przez sędziów. Wygra ten, który jako pierwszy znokautuje swojego przeciwnika.

W kursach bukmacherskich faworytem jest Kamerzysta, który niegdyś na PRIME MMA 1 rozprawił się z Lordem Kruszwilem. To walka, na którą Fortuna przyjmuje typy dotyczące rezultatu. Nie ma w tym przypadku dostępnych żadnych rozszerzeń. Ze względu na to, że mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym trudno określić, czy w budce lepiej walczyć będą ci, który mierzą więcej czy mniej? Nie podejmujemy się typowania tego starcia.

Michał “Bagieta” Gorzelanczyk – Patryk “Robalini” Śliwa

W tym starciu Fortuna zdecydowanie stawia na Bagietkę. Gorzelańczyk na PRIME MMA 2 pokonał Jana Pateckiego. Tymczasem Robalini ma na swoim koncie porażkę na gali Elite Fighters, kiedy to nie sprostał Krzysztofowi Ciesielskiemu. Bagieta wydaje się być bardziej predysponowany do sportów walki, z kolei Patryk Śliwa koncentruje się na robieniu wokół się show. Naszym zdaniem Michał Gorzelańczyk odniesie pewne zwycięstwo przed czasem.

Wygra Bagieta przed czasem
Kurs: 1.30
Zagraj!

Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak

To kolejna kobieca konfrontacja na PRIME MMA 3, gdzie zdecydowaną faworytką jest Dominika Ryba. Dla Dagmary Szewczyk to drugi udział we freak fight. Przed rokiem rywalizowała z Zusje na FAME MMA 8. Przeciwko Kamili Smoguleckiej uległa i to przed czasem. Nie jest to dobrą rekomendacją przed pojedynkiem z Dominiką Rybak. Ta druga ma na swoim koncie wygraną przeciwko Klaudii Kapuśniak na PRIME MMA 2. Zwycięstwo przed czasem na pewno dodało jej sporo pewności siebie. Naszym zdaniem Dominika Rybak ponownie może powtórzyć ten wyczyn.

Wygra Rybak przed czasem
Kurs: 1.60
Zagraj!

Sebastian “Ztrollowany” Nowak – Maciej Rataj

Dla Sebastiana Nowaka to szansa na wzięcie rewanżu na Macieju Rataju. Przed dwoma laty na FAME MMA 7 górą był ten drugi. Tym razem wszystko wskazuje na to, że wygra Ztrollowany. Sebastian Nowak ma na swoim koncie 4 zwycięstwa i porażkę. Bilans Rataja to z kolei 2 wygrane i 2 porażki. Bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa Nowaka. Jak na razie dwie poprzednie gale PRIME kończył ze zwycięstwem. Jego morale jest wysokie, ale Rataj również nie zdradza oznak słabości. Zapowiada się wyrównane starcie, które może odbyć się na pełnym dystansie rundowym.

Więcej niż 2.5 rundy
Kurs: 1.67
Zagraj!

Mikołaj “VanDal” Rdzanek – Tomasz Olejnik

Mikołaj Rdzanek jest dużym faworytem pojedynku z Tomaszem Olejnikiem. Vandal w kursach bukmacherskich ma zdecydowaną przewagę. Z czego ona wynika? Na pewno nie jest podyktowana jego dobrymi rezultatami. Do tej pory Mikołaj Rdzanek walczył dwa razy i za każdym razem przegrywał. Lepsi okazywali się Maciej Rataj i Jakub Postaremczak. Tomasz Olejnik to również zawodnik, który wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo we freak fight. Dwukrotnie przegrywał on na FAME MMA przeciwko Dawidowi Malczyńskiemu i Mariuszowi Słońskiemu.

Mateusz “Tarzan” Leśniak – Kacper “Kajmano” Kabara

To konfrontacja wagi ciężkiej. Tarzan po zwycięstwo z Pawłem Bombą tym razem spróbuje pokonać Kacpra Kabarę. Popularny Kajmano uchodzi za faworyta tego pojedynku. Na PRIME MMA 2 pokonał on Szymona Pilanca. Jeśli chodzi o freak fights to Mateusz Leśniak ma za sobą bogatszą karierę, bo rywalizował on w Elite Fighters i High League. Kajmano mierzył się wcześniej w federacji ALMMA. To zawodnik zdecydowanie bardziej profesjonalny, dlatego liczymy, że to weźmie górę w pojedynku z Tarzanem. Typujemy w miarę szybkie rozstrzygnięcie tego starcia.

Mniej niż 1.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

Typy bukmacherskie na PRIME 3 – podsumowanie najlepszych kursów

Generalnie na PRIME MMA 3 nie spodziewamy się niespodzianek. Co prawda nie zawsze gramy zgodnie z linią bukmachera, bo tak jest w przypadku pojedynku Pauliny Hornik. Według Fortuny nie jest ona faworytką, a my w walce wieczoru stawiamy właśnie na jej wygraną. Poza tym spodziewamy się pewnej wygranej Daniela Rutkowskiego i Dominiki Rybak. Naszym zdaniem to trzy walki, które powinny zakończyć się zgodnie z naszymi przewidywaniami.

Na PRIME MMA 3 nie brakuje też wyrównanych konfrontacji. Trudno wskazać faworyta pojedynku Sebastiana Nowaka z Maciejem Ratajem. Bilans walk lepszy ma Ztrollowany, ale jednak przegrał on niegdyś bezpośrednią konfrontację z Ratajem. Nie można wykluczyć tego, że tak będzie i tym razem. Kibiców na pewno rozgrzewa starcie Kamerzysty z Lasikiem w budce telefonicznej. Naszym zdaniem ze względu na nowe okoliczności walki trudno przewidzieć zwycięzcę tego starcia.

Propozycja kuponu na PRIME MMA 3 – najciekawsze kursy

Przed najbliższą galą PRIME MMA 3 proponujemy zakład AKO złożony z dwóch walk:

  • Piotr Pająk – Daniel Rutkowski: 2. zawodnik wygra przed czasem | kurs: 2.75
  • Pysia – Paulina Hornik: wygra Hornik | kurs: 1.96
prime mma 3 kupon

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs ogólny 5.39 zł. Przy stawce 200 zł potencjalna wygrana to 948 zł.

Zapowiedź i analiza gali PRIME MMA 3 – najważniejsze informacje

W Fortunie nowi gracze mogą odebrać bonusy na start, dzięki którym wytypujesz PRIME MMA 3 za pośrednictwem zakładu bez ryzyka. Przypomnijmy, że gala odbędzie się 1 października (sobota) od godziny 20:00. Miejscem tego wydarzenia jest Radom. Jeśli chcesz obejrzeć walki w domu, to możesz wybrać transmisje PPV. Minimalna cena za stream to 34.99 zł.

FAQ

Co typujemy na PRIME MMA 3?

Na prezentowanym przez nas kuponie stawiamy, że Daniel Rutkowski wygra przed czasem, a Paulina Hornik pokona Pysię.

Gdzie obstawiać PRIME MMA 3?

Jedynym bukmacherem z kursami na PRIME MMA 3 jest Fortuna.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze