Przygoda Michała Materli jako frontmena organizacji EFM Show nie trwała długo i po zaledwie jednej walce w swojej własnej federacji Cipao wraca na przysłowiowe stare śmieci, czyli do KSW. Choć jego angaż nie był oczywisty, to ostatecznie zawodnik pochodzący ze Szczecina podpisał ze starym-nowym pracodawcą kontrakt na dwie walki. Z pewnością Materlę do tego posunięcia skusiła gala w jego rodzinnym mieście. Teraz Cipao będzie musiał udowodnić, że wciąż zasługuje na to, aby być w najlepszej europejskiej organizacji, a jego konfrontacja z Jasonem Radcliffe wcale nie będzie należało do łatwych.

Michał Materla – Jason Radcliffe, typy bukmacherskie

Na nadchodzącej gali KSW zobaczymy Michała Materlę, czyli najdłużej walczącego czynnego zawodnika KSW. Jego debiut dla największej polskiej organizacji miał miejsce jeszcze w 2006 roku! Cipao stoczył dla KSW aż 25 walk. Tym razem weteran polskiej sceny sportów walki zmierzy się z Jasonem Radcliffe, czyli 30-letnim zawodnikiem pochodzącym z Wielkiej Brytanii. Obaj fighterzy mieli okazję bić się na tej samej gali, a było to podczas 50. edycji KSW. Przed Materlą trudne zadanie, ale z pomocą swojej publiczności z pewnością będzie dążył do wspięcia się na szczyt swoich umiejętności, aby pokonać Brytyjskiego Asasyna. Walkę Materla – Radcliffe będzie można obejrzeć na platformie Viaplay. Sprawdź kiedy i gdzie oglądać KSW 66.

Superbet
1.60
Michał Materla wygra

Michał Materla – Jason Radcliffe, zapowiedź walki

Przypomnijmy, że Materla pożegnał się z KSW w dość bolesny i wręcz brutalny sposób. Został zmasakrowany przez Roberto Soldicia już w 1 rundzie, nie mając żadnych argumentów na Chorwackiego Robocopa. Po fatalnym występie na KSW 56 Cipao zawalczył na EFM Show 2 w Bułgarii, gdzie zmierzył się z 44-letnim Moise Rimbonem, z którym udało mu się wygrać. Materla wyglądał bardzo źle w walce z emerytowanym już zawodnikiem, jednak wystarczająco przekonał sędziów, aby w 2 z 3 rund wskazali na niego. Wspomniane starcie Materli z Rimbonem było mocno rozczarowujące dla kibiców Polaka. Mimo wszystko to właśnie Cipao jest delikatnym faworytem w starciu z Jasonem Radcliffe. Brytyjczyk stoczył dla KSW już 3 walki, z czego najlepiej wypadł ostatnio, kiedy to porozcinał i zmasakrował twarz Alberta Odzimkowskiego. Warto wspomnieć, że w tej konfrontacji Radcliffe był jeszcze większym underdogiem niż jest w walce z Materlą!

Kto wygra?
STS
1.62
Michał Materla
2.30
Jason Radcliffe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Materla – Radcliffe: typy na walkę

Materla w swojej długoletniej karierze wielokrotnie udowadniał, że co by się w klatce nie wydarzyło i tak zostawi w niej swoje serce i zrobi wszystko, aby osiągnąć korzystny rezultat. Niestety po byłym mistrzu KSW widać już znak czasu i to, że wspomniane wojny nieco się na nim odłożyły. Dziś nie trzeba wiele, aby podłączyć Materlę. To właśnie w stójce będzie szukał swoich szans zawodnik z Wielkiej Brytanii. Radcliffe jest najmocniejszy właśnie na nogach i Cipao musi uważać szczególnie w pierwszych minutach walki. Trzeba tu podkreślić, że Materla także ma czym uderzyć, a skoro Radcliffe’a był w stanie skończyć przed czasem Damian Janikowski, to tym bardziej powinno się to udać właśnie Materli, który z Janikowskim wygrał. Radcliffe nie jest wirtuozem parteru i to właśnie w tej płaszczyźnie powinien najbardziej odstawać od Polaka.

Fortuna
4.00
Michał Materla wygra przez poddanie

H2: Materla – Radcliffe, kursy

Michał Materla w większości walk w swojej karierze był faworytem i zazwyczaj oceny bukmacherów dobrze się sprawdzały. Jedynymi zawodnikami, do których Materla wychodził jako faworyt i przegrał  byli  Scot Askham oraz Jay Silva! Notowanie Radcliffea w Polsce od początku nie były zbyt wielkie i stawianie go w roli underdoga nie powinno dziwić. Obecna różnica kursowa nie jest jednak zbyt wielka i w naszej ocenie dobrze odzwierciedla szanse obu zawodników na wygranie tego pojedynku.

Kursy na zwycięzcę walki

Materla został początkowo postawiony jako ogromny faworyt w tej walce, a kurs otwarcia na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.30. Szybko jednak ten stan rzeczy się zmienił i obecnie Cipao nie jest aż takim faworytem w tym starciu, nadal jednak to w nim bukmacherzy widzą wyraźnie zwycięzcę tej konfrontacji.

Kto wygra?
Betfan
1.50
Michał Materla
2.40
Jason Radcliffe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Michał Materla w ostatnich swoich walkach dopracował do perfekcji swoją koronną technikę, jaką jest popularny krucyfiks. Właśnie w ten sposób pokonał ostatniego rywala na KSW – Aleksandara Ilicia. Czy tym razem Materla także będzie chciał “wylać beton” na swojego rywala? Z pewnością to właśnie w parterze nasz reprezentant będzie miał największą przewagę. Jak dotąd Materla ma 30 zwycięstw na swoim koncie. Aż 10 z nich dokonało się poprzez KO/TKO. Jeśli z kolei Materla przegrywa, to także właśnie zazwyczaj przez KO/TKO – 8 z 10 jego porażek dokonało się właśnie w ten sposób. Rozstrzygnięcie walki poprzez decyzję w karierze Materli nie zdarzało się zbyt często – werdykt sędziów po pojedynku z Rimbonem był pierwszym takim rezultatem od… 2013 roku!

Wygra przez KO/TKO lub przez dyskwalifikacje
Fortuna
3.00
Michał Materla - TAK
1.31
Michał Materla - NIE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.00
Jason Radcliffe - TAK
1.31
Ibragim Chuzhigaev - NIE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Walka Materla – Radcliffe będzie starciem numer 8 na karcie walk. Później zobaczymy już tylko walki mistrzowskie. Tutaj możesz sprawdzić zapowiedź walki wieczoru gali KSW 66. Dystans, na którym odbędzie się starcie Michała Materli z Jasonem Radcliffe, to 3 minuty i 3 rundy. Bukmacher XYZ daje nam możliwość postawienia na poszczególną długość walki każdej rundy.

Materla – Radcliffe, kto wygra walkę?

Chyba wszyscy w nadchodzącym starciu będziemy kibicować Michałowi Materli z nadzieją na to, że wciąż stać go na utrzymanie poziomu, jaki prezentował przez lata. Jednak o triumf w starciu z Radcliffe nie będzie łatwo. Brytyjczyk był jak dotąd nieco lekceważony w KSW, a walcząc z Odzimkowskim pokazał się z bardzo dobrej strony i zszokował wszystkich. Asasyn dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, zasięgiem będzie przeważał nad Materlą. W pierwszych minutach walki będzie też z pewnością silniejszy od Polaka. Materla musi przetrwać ten początkowy napór Asasyna i, kiedy ten się zmęczy, zabrać go tam, gdzie czuje się najlepiej, czyli do parteru. Tam z pewnością Materla poskręca swojego rywala i łatwo przyklepie wygraną. Jeśli natomiast Cipao będzie chciał iść na wymianę z Radcliffe, może skończyć się to dla niego bardzo źle.

Typy na Materla – Radcliffe

Jakim zakładom jeszcze warto się przyjrzeć? Nie tylko Michał Materla lubi szybko kończyć walki. Jason Radcliffe także w klatce nie spędza długo czasu. Brytyjczyk w swojej karierze, w której stoczył 25 walki tylko raz dotrwał do decyzji! Co ciekawe, wspomniana konfrontacja miała miejsce na KSW 50, a Asasyn mierzył się wówczas z Antonim Chmielewskim i walka należała do tych z kategorii, które mogły pójść w obie strony. 19 spośród 25 walk Radcliffe’a skończyło się w 1 rundzie! Bez wątpienia powinniśmy się tu spodziewać skończenia przed czasem z jednej albo z drugiej strony!

Fortuna
1.55
Walka zakończy się przez KO/TKO lub przez dyskwalifikację

Propozycja kuponu na walkę Michał Materla – Jason Radcliffe

Jakie zdarzenie z tej walki warto wrzucić na kupon? Z pewnością ciekawym typen byłoby postawienie, że walka nie przetrwa do decyzji i zakończy się przed czasem. Jednak kurs na takie zdarzenie nie jest zbyt zachęcający. Dlatego my na nasz kupon wrzucamy wygraną Michała Materli przed czasem. Dlaczego właśnie ten zakład? Ponieważ Materla ma wiele dróg do tego, aby skończyć swojego najbliższego rywala. Polak będzie miał sporą przewagę w parterze (o ile uda mu się sprowadzić przeciwnika), a wcale nie jest powiedziane, że nie może go znokautować w stójce. Dlatego tym razem nie wybieramy konkretnej metody skończenia walki, a jedynie fakt, że Polak wygra przed czasem. Spodobała Ci się nasza analiza walki Materla – Radcliffe? Sprawdź także zapowiedź walki wieczoru!

Kupon Materla KSW 66

Do obstawiania tego pojedynku proponujemy bukmachera STS. Ten bukmacher posiada w swojej ofercie typ właśnie na to konkretne rozstrzygnięcie, a nie wszyscy bukmacherzy posiadają takie zakłady. Jeśli nie masz konta w STS, to możesz odebrać nasz kod promocyjny ZAGRANIE, za który otrzymasz trzy bonusy na typowanie gali KSW 66:

bonus 100% do 1200 PLN od depozytu,
zakład 234 PLN bez ryzyka,
freebet 30 PLN

fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze