W dniu wczorajszym poznaliśmy drabinkę na nadchodzący Wielki Szlem we Francji. Będzie to ostatnia impreza tej rangi w tym roku. Jednak zanim na stałe na dwa tygodnie przeniesiemy się pod wieżę Eiffla, to przed nami jeszcze starcia damskich rozgrywek w Strasbourgu i męskie potyczki ćwierćfinałowe w Hamburgu. Piątkowe starcia, które dla Was wybrałem, rozpoczną się o godzinie 13:30. Właśnie o tej godzinie planowane są pojedynki Pań. Zapraszam do przeczytania, co dla Was przygotowałem!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Nao Hibino – Elena Rybakina

25.09.2020 r. – 13:30

Półfinał turnieju WTA we Francji, w Strasbourgu. Jeżeli pogoda pozwoli, to równo o godzinie 13:30 zobaczymy pierwszy serwis w tym meczu. Panie spotkają się po raz drugi w swoich karierach, Po raz drugi we Francji, ale na innych kortach niż rok temu. Ich starcie w 2019 roku odbyło się na kortach Rolanda Garrosa w  finałowym starciu kwalifikacyjnym. Zakończyło się ono stanem 2:0 na korzyść Rybakiny w stosunku gemowym: 7:5, 7:5. Teraz te zawodniczki mają już zapewniony udział w głównej drabince turnieju, ale szukają obycia z kortem i rozegrania przed Szlemem w obecnie trwających rozgrywkach we wspomnianym Strasbourgu. Liczę na bardzo podobną odsłonę ich dzisiejszego spotkania, do tego, które miało miejsce przed rokiem. Obie zawodniczki podwyższyły swój poziom gry, jednak diametralnie lepiej wygląda to u Eleny. Zaledwie 21-letnia zawodniczka Kazachstanu, od 2018 roku awansowała o 164 miejsca w rankingu WTA. Z kolei Hibino, to 25-letnia zawodniczka, która cały czas utrzymuje swój poziom i miejsce w rankingu światowym Pań. Jest uplasowana na 84 miejscu i ma na swoim koncie kilka wygranych turniejów. “Ryba” to zawodniczka, która lekko zaszokowała tenisowy świat po tym, jak w ubiegłym roku wygrywała mecz po meczu, nie bojąc się żadnej rywalki i angażując się w 100% w każdy turniej, na który była zgłoszona. Przed początkiem pandemii jej rezultat to 4 finały i jedna wygrana w Hobart. Powoli buduje poprzednią formę, jaką miała przed marcem i wydaje się, że już zaczyna czuć kort tak, jak to miało miejsce przed wymuszoną przerwą. Elena do tej pory rozegrała 6 meczów na korcie o nawierzchni ceglanej. Było to w Rzymie, gdzie dotarła do trzeciej rundy. Odpadła po 3 setowym pojedynku ze swoją rodaczką, Putincewą. Podczas tego turnieju przebrnęła już przez 3 spotkania, w których nie oddała jeszcze seta, jednak traciła sporo gemów. Dzisiaj liczę na jej wygraną i bardzo podobny scenariusz jak dotychczas. Jeżeli chodzi o jej przeciwniczkę, to Japonka ma za sobą cztery spotkania na cegle. Odpadła w pierwszej rundzie w Rzymie w kwalifikacjach, z dużo niżej notowaną rywalką, jednak tutaj w Strasbourgu jest już w półfinale. Na swojej drodze uporała się ze Stephens, która od dobrego roku szuka swojej dawnej formy. Druga rywalka to także niewymagająca dużego wysiłku Diyas. Z kolei największym zaskoczeniem była wygrana w ćwierćfinale z Ostapenko. Ten mecz kosztował ją jednak dużo sił. Wygrała co prawda w dwóch setach, ale ma w nogach 26 gemów. Triumfowała dwa razy w Tie-breaku, a jak wiadomo, Łotyszka jest bardzo emocjonalna i czasami jej głowa nie wytrzymuje w ważnych próbach. Hibino teraz napotyka się na Rybakinę i wydaje mi się, że będzie to jej ostatni mecz na tych kortach i pozostanie jej przejazd i przygotowania do FO. Jednak liczę na ciekawy mecz i minimum 6 gemów Nao.

Nao Hibino – Elena Rybakina

Typ: Rybakina wygra i powyżej 17,5 gemów

Kurs: 1.75

baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ugo Humbert – Casper Ruud

25.09.2020 r. – 15:00

Starcie bardzo młodych i przyszłościowych zawodników. Dzisiaj naprzeciwko siebie staną zupełnie dwa inne rodzaje tenisistów. Pierwszym z nich jest 22-letni Francuz, w którym w dużej mierze jest opierana nadzieja francuskiego tenisa. Ma na swoim koncie kilka indywidualnych zwycięstw, jednak nie były to żadne triumfy wysokie rangą. Z pewnością najbardziej może się szczycić z wygranej w Auckland, które to miało miejsce w tym roku. Było to jednak na nawierzchni twardej, tak samo jak wszystkie pozostałe wygrane. Ugo jest profesjonalnym tenisistą dopiero od pięciu lat. Od tego momentu zdołał awansować już na 41 miejsce w rankingu ATP. W obecnym turnieju jest już w ćwierćfinale i w pierwszej rundzie nie wyeliminował byle kogo. Pokonał Danila Medvedeva, jednak patrząc na grę Rosjanina, można powiedzieć, że jego głowa już była w Paryżu. Dla Humberta to też powinien być docelowy turniej. Jednak będzie grał u siebie i na nawierzchni, która nie do końca lubi. Z pewnością możemy powiedzieć, że poczynił postępy na mączce, jednak dalej nie jest to typowy zawodnik tych kortów. Takim z pewnością jest Casper Ruud. 21-letni Norweg wychował się na takiego rodzaju kortach i to właśnie na nich zdobywa najlepsze osiągnięcia i jest najgroźniejszy dla rywali. Casper ma na swoim koncie wygrane na cięższych kortach Ameryki Południowej. Ma za sobą bardzo dobre mecze w Hamburgu, w których od początku kontrolował grę. Z bardzo dobrej strony pokazał się również w Rzymie, gdzie dotarł do półfinału i mało brakowało, a pokonałby Novaka Djokovicia. Myślę, że wartość tego turnieju nie jest aż tak ważna dla obydwu zawodników, jak wartość Roland Garrosa. Jednak bardziej na French Open powinno zależeć Francuzowi i to jego widzę z mniejszą dozą zaangażowania w dzisiejszym pojedynku. Oprócz tego umiejętności techniczne obejmujące korty ziemne są znacznie bardziej rozwinięte u Norwega. Slajdy do piłki i poruszanie się po bardziej miękkiej nawierzchni, to zalety młodego Caspera. Czeka nas bardzo szybkie spotkanie jak na taki kort i myślę, że dotychczasowe spotkania, jakie mieliśmy okazję oglądać decydują za Ruudem i postawieniem na niego w dzisiejszej rywalizacji.

Ugo Humbert – Casper Ruud

Typ: Ruud win

Kurs: 1.51

tenis

Dubel tenis 25.09

Zaloguj się aby dodawać komentarze