We wtorek reprezentacja Polski zagra w bardzo ważnym starciu w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Tym razem nasi rodacy w finale baraży zmierza się ze Szwecją. Rywal trudny, ale spotkanie zostanie rozegrane na naszym terenie, co nieco ułatwia sprawę. Etoto z tej okazji ma bonus w postaci kursu 20.00 na awans Polski!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mega kurs 20.00 na awans reprezentacji Polski od Etoto!

Już we wtorek, 29.03.2022, Polska zagra w finale baraży z reprezentacją Szwecji. Nasi rodacy na papierze są faworytami, ale to wcale nie oznacza, że będą mieli prostą przeprawę. Rywal jest wymagający, co oznacza, że może tutaj dojść do niespodzianki. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Robert Lewandowski i spółka stoją przed trudnym zadaniem, a porażka może oznaczać kolejne roszady w kadrze.

Etoto ma bonus przygotowany specjalne na to spotkanie. Mega kurs 20.00 na awans reprezentacji Polski możesz zagrać, jak spełnisz wcześniej pewne warunki. Te są jednak bardzo proste, więc nie powinno być z tym problemu. Jakie dokładnie są zasady? O tym piszemy niżej, ale zacznijmy od założenia konta. Zarejestrować się możesz w tym miejscu i jest to niezbędne, żeby wziąć udział w akcji! Z kolei tutaj sprawdź wszystkie bonusy i promocje na Polska – Szwecja!

baner od etoto na mega kurs 20.00 na polskę
fot. etoto

Mega kurs 20.00 na awans Polski będzie dostępny, jak spełnisz poniższe warunki, które stawia ten bukmacher. Te są jednak bardzo proste:

  1. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty
  2. Zrób to za minimum 50 PLN, bo tylko taki depozyt uprawnia do wzięcia udziału w akcji
  3. Postaw na zwycięstwo Polski po kursie 20.00

Jeżeli Polska wygra, to otrzymasz do 200 PLN w formie gotówki. Obrót bonusem nie jest wymagany, co na pewno działa na plus. W końcu często obrót jest zmorą takich akcji, ale tutaj jest inaczej. W akcji mogą wziąć udział konta założone po 25.03.2022.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze