Bonusy i promocje na mecz Polska – Szwecja od polskich bukmacherów! Już dzisiaj nasza reprezentacja zagra najważniejszy mecz tego roku i powalczy o awans na Mistrzostwa Świata w Katarze. Mecz ten elektryzuje wszystkich kibiców, jak również bukmacherów, którzy przygotowali szereg promocji i bonusów. Kurs 50.00 na gola Lewandowskiego w BETFAN, extra 200 PLN od Fortuny, bonus 300 PLN od Superbet i wiele innych! Sprawdź najciekawsze naszym zdaniem bonusy na mecz Polska – Szwecja!

W tym artykule poznasz promocje bukmacherskie na dzisiejszy mecz. Z kolei tutaj -> typy na Polska – Szwecja <- znajdziesz kursy i najlepsze zakłady na najważniejszy sprawdzian reprezentacji Polski!

Kurs 50.00 na bramkę Lewandowskiego w meczu ze Szwecją

Dzisiaj oczy wszystkich polskich kibiców skierowane będą na Chorzów i przede wszystkim na najlepszego piłkarza świata, którym jest nasz kapitan Robert Lewandowskiego. Z tego powodu bukmacher BETFAN przygotował promocję, w której możesz postawić na gola naszego napastnika po zawrotnym kursie 50.00! Szczegóły bonusu:

 1. Załóż konto od 27.03, godz. 10.00 do 29.03, godz. 20.45
 2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
 3. Dokonaj depozytu na minimum 55 zł.
 4. Postaw maksymalnie 5 PLN na bramkę Roberta Lewandowskiego po kursie 50.00!
 5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
 6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
 7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/lewy-kurs50/. Tylko pod tym linkiem znajduje się kurs 50.00 na gola Lewandowskiego w meczu Polska – Szwecja!

baner od betfan kurs 50.00 na gol lewandowskiego

Dodatkowe 300 PLN za awans Polaków w Superbet

Jeśli wierzysz w zwycięstwo i bezpośredni awans Polski, to ta promocja jest dla Ciebie idealna! Poza tym kursy bukmacherskie, że to właśnie reprezentacja Polski jest faworytem! Zakłady bukmacherskie Superbet przygotowały akcję, dzięki której za postawienie 2 PLN za awans naszej reprezentacji poza normalną wygraną otrzymasz jeszcze dodatkowe 300 PLN! Sprawdź szczegóły:

 1. Zarejestruj konto z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
 2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
 3. BARDZO WAŻNE: w akcji mogą wziąć udział tylko gracze, którzy zarejestrowali się w dniach 25.03-29.03
 4. Podczas rejestracji yraź zgody marketingowe
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty na co najmniej 50 PLN
 6. Zagraj pierwszy kupon singiel na awans Polaków lub zwycięstwo naszych rodaków w meczu ze Szwecją w regulaminowym czasie gry
 7. Stawka to minimum 2 PLN
 8. Jeżeli Polska ogra Szwedów, to poza wygraną z kuponu dostaniesz 300 PLN w formie bonusu.
 9. Obrót bonusem: masz na to trzy dni, kurs minimalny to 1.80, przy zakładach AKO każdy z typów musi mieć kurs 1.30 lub większy. Środki bonusowe trzeba obrócić trzy razy!

Zarejestruj się w Superbet z kodem ZAGRANIE, odbierz bonusy powitalne o wartości aż 1554 PLN i zgarnij jeszcze dodatkowo 300 PLN za awans Polski!

Extra 200 PLN od Fortuny za awans Polski

Legalni bukmacherzy prześcigają się w kolejnych promocjach, a kolejne dodatkowe pieniądze za bezpośredni awans reprezentacji Polski rozdaje Fortuna. U tego operatora po rejestracji z linku: https://zagranie.com/go/fortuna i z kodem ZAGRANIE otrzymasz klasyczny bonus, czyli: zakład bez ryzyka do 600 PLN oraz darmowe 20 PLN na start! Dzięki temu będziesz mógł również skorzystać z promocji na mecz Polska – Szwecja:

 • Najpierw należy dokonać depozytu na min. 50 zł
 • Zagraj pierwszy kupon na awans Polski
 • Zakład musi pochodzić z oferty przedmeczowej i musi to być kupon solo.
 • Stawka to co najmniej 4 zł
 • WAŻNE: jest to promocja dla nowych graczy, którzy założą konto w dniach 27-29.03.2022 do godziny 20:44.
 • Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz normalnej kasy za wygrany kupon otrzymasz jeszcze dodatkowo bonus o wartości 200 zł, który podlega jednokrotnemu obrotowi z brakiem minimalnego kursu! Środki bonusowe otrzymasz w postaci punktów w Fortuna Klub Plus.

baner w fortunie bonus 200 pln

Polska guuurom ze Szwecją w BETFAN

Zakłady bukmacherskie prześcigają się w promocjach na mecz Polska – Szwecja i teraz opiszę krótko kolejny bonus od bukmachera BETFAN. Polska guuurom to akcja, która polega na tym, że niezależnie jaki wybierzesz typ na dzisiejszy mecz, to bukmacher rozliczy go jako wygrany! Szczegóły promocji:

 • postaw kupon z minimum czterema zdarzeniami
 • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.40
 • kupon musi zawierać typ na wygraną Polski ze Szwecją ze specjalnego miejsca na stronie bukmachera – niezależnie od tego, jaki będzie to zakład, zostanie on rozliczony jako trafiony!
 • dokładna stawka 99 zł
 • minimalny kurs łączny kuponu 5.50
 • kupon musi zostać rozliczony do końca wtorku, 29.03.2022
 • kupon okaże się rozliczony na plus, jeśli pozostałe mecze będą trafione.
 • Jeśli nie masz konta, a chcesz wziąć udział w promocji, to kliknij poniższy baner i przy rejestracji wpisz kod promocyjny ZAGRANIE.

baner na polska guuurom w betfan

Wyższy zakład bez ryzyka w Fuksiarzu

Na dzisiejszy mecz promocję przygotował również Fuksiarz. U tego bukmachera możesz zgarnąć wyższy niż zazwyczaj zakład bez ryzyka i aż do 20% cashbacku bez limitu! Na początek zaczniemy od założenia konta gracza z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz i podczas rejestracji wpisz kod promocyjny ZAGRANIE. Następnie przejdź do wykorzystania promocji na mecz Polska – Szwecja, a zaczniemy od zakładu bez ryzyka do 75%!

 • Zagraj dowolny kupon ze stawką do 758 PLN
 • Możesz zagrać za mniej, ale dopiero przy tej stawce wykorzystasz grę bez ryzyka całkowicie!
 • Kupon musi być z kursem 1.20 lub większym
 • Jeżeli przegrasz, to zwrot jest na konto główne – BRAK WARUNKÓW OBROTOWYCH!

Warto jeszcze opisać drugi bonus, czyli 20% cashbacku bez limitu. W tej promocji biorą udział jedynie kupony z co najmniej jednym zdarzeniem na mecz Polska – Szwecja. Kupon musi być z kursem 2.00 lub większym. Progi cashbacku są takie:

 • 7% -> 10% zwrotu z zakładów pojedynczych
 • 10% -> 15% zwrotu z zakładów podwójnych
 • 12% -> 20% zwrotu z zakładów wielokrotnych

baner od fuksiarza na final baraży

Zakłady bukmacherskie eWinner z freebetem 25 PLN na mecz Polska – Szwecja

Swoją promocję na starcie Polski ze Szwecją przygotował również bukmacher eWinner. W tych zakładach bukmacherskich za samą rejestrację z linku: https://zagranie.com/go/ewinner i za skorzystanie z kodu promocyjnego ZAGRANIE możesz otrzymać freebet 25 PLN oraz oczywiście zakład bez ryzyka do 110 PLN! Omawiana promocja jest dla nowych graczy. Masz już konto gracza? To teraz przejdź przez 3 proste kroki:

 • Dołącz do Klubu eWinner i zgarnij darmowe 6000 punktów na start
 • Otrzymane punkty możesz wymienić od razu na freebet 25 PLN
 • Wykorzystaj bonus na dowolne zdarzenia z oferty eWinner

Promocja trwa do wtorku, 29.03.2022, do godziny 20:45, więc nie zwlekaj z tym do ostatniej chwili. Sklep klubu eWinner dostępny jest tylko w aplikacji mobilnej od bukmachera.

baner od ewinner 25 pln bonusu

Kurs 20.00 na awans Polski w Etoto

Z kolei zakłady bukmacherskie Etoto na mecz Polska – Szwecja przygotowały promocję dla nowych graczy, która podnosi kurs na awans reprezentacji Polski do 20.00!

 1. Udział w akcji mogą wziąć osoby, które założą konto po 25.03.
 2. Rejestrację należy zrobić z tego linku: https://zagranie.com/go/etoto, a podczas niej należy wpisać kod promocyjny ZAGRANIE
 3. Następnie dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty
 4. Zrób to za minimum 50 PLN, bo tylko taki depozyt uprawnia do wzięcia udziału w akcji
 5. Postaw na zwycięstwo Polski po kursie 20.00 – musi to być kupon solo.
 6. Kurs 20.00 na Polskę znajduje się w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/etoto-kurs20polska/
 7. Jeżeli Polska wygra, to otrzymasz do 200 PLN w formie gotówki.
 8. Obrót bonusem nie jest wymagany! Trzeba przyznać, że wśród legalnych bukmacherów jest to bardzo miły wyjątek.

baner od etoto na mega kurs 20.00 na polskę

Jak widzisz u legalnych polskich bukmacherów dzisiaj mamy wiele ciekawych promocji, które najczęściej pochodzą z oferty przedmeczowej. Reprezentacja Polski na stadionie śląskim przejdzie dzisiaj prawdziwy test, a Ty możesz zwiększyć sobie emocje związane z oglądaniem tego spotkania. Typy bukmacherskie wskazują na to, że to my jesteśmy faworytem, ale trzeba to będzie jeszcze potwierdzić na boisku. Teraz wiesz już, że korzystając z zakładów bukmacherskich, należy posiadać konta gracza, które umożliwiają korzystanie z opisanych wyżej promocji. Na koniec powiem jedynie: graj odpowiedzialnie i oby dzisiejsze bonusy od zakładów wzajemnych przyniosły Ci naprawdę duży zysk!

Fot. PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze