Kto śledzi regularnie fazę grupową Mistrzostw Świata kobiet w piłce ręcznej, ten wie, że wczoraj zaczęła się 3 i ostatnia kolejka. Dzisiaj czas na dokończenie tej rundy i poznamy 24 drużyny, które awansują do następnej rundy. W tym gronie powinna być Polska, która dzisiaj zagra swój kolejny mecz. Rywalem będzie niżej notowana reprezentacja Kamerunu. Iloma bramkami wygramy? Na dokładkę biorę jeszcze jeden mecz, w którym również powinno być interesująco i jest mecz o 1 miejsce w naszej grupie. Wieczór z piłką ręczną powinien być bardzo ciekawy. Zapraszam do analizy.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny Superbet <— Sprawdź recenzję bukmachera!

Kamerun K – Polska K: typy, kursy i zapowiedź (07.12.2021 r. 18:00)

To spotkanie bezpośrednie o awans do 2 rundy turnieju. Przegrany trafia do Pucharu Prezydenta. Różnice przy wygranej, a porażce w tym przypadku są dwie. Po pierwsze gra z lepszymi lub gorszymi rywalkami, ale po drugie to możliwy dzień odpoczynku. W przypadku grze w Pucharze Prezydenta takiej możliwości po prostu nie ma. Faza mistrzowska rozpoczyna się od 9 grudnia. Nie mamy jednak wątpliwości, że Polki powalczą o awans do następnej rundy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 22:27.

Kamerun K

Można powiedzieć, że wicemistrz Afryki jest dosyć powtarzalny i gra równo. To oczywiście w ramach żartów, ale zarówno Rosjanki jak i Serbki wygrywały w bardzo przybliżonym wyniku. Różnica to tylko 3 bramki więcej na korzyść Serbii. W obu spotkaniach Kamerun rzucał po 18 bramek. Łącznie 36 i widać w tym przypadku, która zawodniczka na tym turnieju wyrosła na taką liderkę drużyny w ataku. Łącznie 11 trafień ma na swoim koncie Karihma Ekoh. Poza tym jednak chyba nie ma za co chwalić tej drużyny. Są to zawodniczki na pewno większe od wszystkich kadr w tej grupie. Stąd też rywalki wykorzystują taką ich, można powiedzieć pewną ociężałość w poruszaniu się, w porównaniu do tych nacji europejskich. Przyspieszają grę i łatwo zdobywają sobie wolne pozycje do rzutów z wolnych pozycji. 83 bramki stracone to całkiem dużo jak na 2 mecze, ale w innych grupach drużyny traciły ich więcej i nie jest to najgorszy w turnieju wynik.

Polska K

Co można powiedzieć po tych 2 meczach? Na pewno szkoda, ale brawo za kapitalną walkę, bo wygrana wcale nie była daleko, a możliwy był scenariusz nawet kompletu zwycięstw. Widać naprawdę bardzo duży potencjał w tej kadrze, a warto pamiętać, że nie gramy w pełnym składzie na tym turnieju. Względem meczu z Serbią widać było poprawę w kontekście rozgrywania, bo sporo piłek było dogrywanych do koła i skuteczność tu była niezła. Mało jednak skrzydeł no i te rzuty karne, które były egzekwowane wprost fatalnie. Należy o tym zapomnieć i po prostu wyjść i zagrać najlepiej jak się tylko da. Można spodziewać się kolejnych zmian, ale może to być 1, może 2 w porównaniu do poprzednich meczów. Z czasem, gdy wynik będzie rósł na naszą korzyść to zapewne Arne Senstad wykorzysta wszystkie zawodniczki, by poczuły warunki meczowe. Każda głodna gry będzie chciała pokazać dużo dobrego od siebie. Oby Polki poprawiły te brakujące do tej pory elementy, bo to może mieć znaczenie w następnych meczach.

Co typować?

Kamerun zdecydowanie odstaje od państw europejskich i tak samo powinno być w tym meczu z Polkami. Serbia i Rosja do tej pory wygrywały różnicą 25 i 22 bramek, zawsze rzucały rywalkom co najmniej 40. Do tej pory Polki nieco ograniczone w ataku, przeciwniczki trochę eliminowały nam albo koło, albo skrzydła, albo jak w przypadku naszego ostatniego typu bramkarka wyczuwała intencje rzutowe Natalii Nosek. Dzisiaj takich problemów być nie powinno, tylko należy przyspieszyć grę, wymuszać na rywalkach błędy i trafiać. Wówczas wygrana powinna być bardzo okazała.

Superbet
1.9
Polska -15.5
Grupa Zagranie

Rosyjski Komitet Olimpijski K – Serbia K: typy, kursy i zapowiedź (07.12.2021 r. 20:30)

To spotkanie o 1 miejsce w grupie B, dosyć istotne, bo jak wiadomo w takiego typu turniejach, do kolejnej rundy wynosi się ten dorobek, który zdobyło się z drużynami ze swojej grupy, które również awansowały. Można więc na starcie mieć już 4 oczka, co nie jest bez znaczenia w kontekście walki o późniejszy awans do faz pucharowej. Oba kraje do tej pory mają na koncie komplet punktów. Kto wyjdzie zwycięsko?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 22:27.

Rosyjski Komitet Olimpijski K

Mecz z Polkami pokazał, że nie do końca nieco odmieniony skład wicemistrzyń olimpijskich to jest już drużyna wielka. Oczywiście pierwsza połowa meczu w ich wykonaniu była świetna, ale zdarzył im się wielominutowy kryzys, przez co z kilku bramek przewagi nagle zrobiła się tylko 1. Gdyby nie fatalna egzekucja rzutów karnych, to Rosjanki po prostu ten mecz by przegrały. Stało się jednak inaczej i mają w głowie to, że są faworytkami po raz kolejny, a widać, że jakby nie do końca ta rola im pasowała. Kamerun też postawił przez pewien moment wysokie warunki i przez pewien okres Rosja sobie z tym nie radziła. 41 straconych bramek. 18 z Kamerunem i 23 z Polską. Rosjanki mają swoją liderkę. Ekaterina Ilina ratowała ich w obu meczach. Z Polkami rzuciła aż 8 bramek. Teraz zapewne też może być kluczem do dobrej postawy Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego.

Serbia K

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że to właśnie państwo z Bałkanów jakby lepiej radzi sobie na tym turnieju. Oczywiście to tylko porównanie tych obu drużyn na tle dotychczasowych rywalek. Serbia kontrolowała od początku do końca przebieg meczu, nie miała większych problemów i prowadzi w grupie, mając lepszy bilans bramkowy. To też stawia je w korzystniejszej nieco sytuacji, bo by wygrać grupę, potrzebują remisu. Tak naprawdę do następnej fazy nie za dużo im to da. Potrzeba walczyć po prostu o komplet oczek. Serbia to kolejna z tych drużyn, które potrafią bardzo dobrze bronić. Do tej pory straciły 39 bramek. 18 z Kamerunem i 21 z Polską. W zależności od rywalki te liderki się zmieniały, ale to raczej dobry omen, bo mogą być nieprzewidywalne i każda z zawodniczek może odcisnąć swoje piętno na tym spotkaniu.

Co typować?

Patrząc na kursy, to zdecydowanymi faworytkami są zawodniczki z Rosji, jednak ja nie byłbym aż tak pewny tego. Może być to być jak najbardziej mecz wyrównany. Ja sam jednak na ten pojedynek mam nieco inny pomysł. Widać, że to są drużyny, które przede wszystkim bardzo dobrze bronią i to jest ta główna broń po obu stronach. Ten aspekt dopiero powinien być pokazany wieczorem. Jak na razie miały słabsze rywalki toteż i mniej problemów. Moim zdaniem w tym starciu warto zastanowić się nad liczbą bramek.

Superbet
1.5
Poniżej 55.5 bramek
piłka ręczna typy

Fot. Łukasz Łaskowski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze