Fot. Lukasz Sobala

W piątkowy wieczór fani boksu w Polsce mogą emocjonować się kolejną galą zorganizowaną przez Mateusza Borka. W Szklarskiej Porębie dojdzie do MB Boxing Night 9, gdzie w walce wieczoru wystąpi Robert Parzęczewski. Na piątkowej gali dojdzie też do innych pojedynków w różnych kategoriach wagowych. MB Boxing Night 9 można obstawiać w zakładach bukmacherskich, a my sprawdziliśmy kursy oraz wytypowaliśmy kilka pojedynków. Sprawdź typy i kursy na MB Boxing Night 9!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MB Boxing Night 9: kursy bukmacherskie, typy i zakłady

Po kilku miesiącach przerwy znów na polskiej scenie bokserskiej pojawi się wydarzenie organizowane przez Mateusza Borka. Ostatnie MB Boxing Night odbyło się w październiku ubiegłego roku.

Ostatnio Mateusz Borek kojarzony był przede wszystkim z Gromdą, ale nie można zapominać, że to wciąż aktywny promotor bokserski. W swojej stajni posiada m.in. takie nazwiska jak Łukasz Wierzbicki, Robert Parzęczewski czy Patryk Szymański. Tego pierwszego na MB Boxing Night nie zobaczymy, choć pierwotnie miał walczyć w walce wieczoru. Kontuzja pokrzyżowała plany Wierzbickiego, więc w “main evencie” wystąpi Robert Parzęczewski.

Obstawiasz sporty walki? Sprawdź nasze typy na boks i MMA: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

MB Boxing Night 9: karta walk, walki – kto walczy?

Karta walk MB Boxing Night złożona jest z siedmiu pojedynków. W gronie uczestników marcowej gali znajduje się Patryk Szymański, Kamil Bodzioch, Jakub Sosiński czy Daniel Bociański.

Kibice na pewno ostrzą sobie zęby przede wszystkim na starcie Roberta Parzęczewskiego z Facundo Nicolasem Galovarem.

Karta walk:

 • Oskar Gryckiewicz – Łukasz Bordewicz
 • Kacper Salabura – Marcin Piegoński
 • Kamil Młodziński – Bartłomiej Wańczyk
 • Tomasz Nowicki – Dmytro Shcherbyna
 • Kamil Bodzioch – Jakub Sosiński
 • Patryk Szymański – Daniel Bociański
 • Robert Parzęczewski – Facundo Nicolas Galovar

MB Boxing Night 9 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na MB Boxing Night 9 wystawione są m.in. przez Betfan i Etoto. Obaj bukmacherzy podobnie oceniają zestawienie walk na piątkowej gali. W walce wieczoru zdecydowanym faworytem jest Robert Parzęczewski. Co więcej, bukmacherzy typują wygraną Patryka Szymańskiego, Kamila Młodzińskiego i Oskara Gryckiewicza. Ich daniem bardzo wyrównanie zapowiada się konfrontacja Kamil Bodzioch vs Jakub Sosiński.

Kursy Betfan na wszystkie pojedynki:

 • Oskar Gryckiewicz – Łukasz Bordewicz: 1.22 – 3.80
 • Kacper Salabura – Marcin Piegoński: 1.55 – 2.30
 • Kamil Młodziński – Bartłomiej Wańczyk: 1.10 – 5.80
 • Tomasz Nowicki – Dmytro Shcherbyna: 1.70 – 2.02
 • Kamil Bodzioch – Jakub Sosiński: 2.20 – 1.60
 • Patryk Szymański – Daniel Bociański: 1.15 – 4.80
 • Robert Parzęczewski – Facundo Nicolas Galovar: 1.02 – 10.00

betfan mb boxing

W Betfan rejestrując konto z kodem promocyjnym: 1600PLN możesz odebrać zakład bez ryzyka i bonus 100%. Więcej o tych promocjach przeczytasz tutaj: https://zagranie.com/betfan-bonus/.

Robert Parzęczewski – Facundo Nicolas Galovar typy i kursy

Mr KO chce zmazać plamę, jaką zostawił po sobie we wrześniu 2020 roku. Robert Parzęczewski doznał wówczas drugiej porażki w karierze z Sherzode Husanovem. Dla ekspertów była to spora niespodzianka, bo Parzęczewski był zdecydowanym faworytem tej walki. Bilans popularnego “Araba” to 27 zawodowych walk i 25 zwycięstw. Parzęczewski 16 walk kończył przez nokaut, stąd przydomek Mr KO.

Facundo Nicolas Galovar wydaje się być rywalem, które Parzęczewski powinien szybko znokautować, żeby podbudować swoje morale. Argentyńczyk nie należy do bokserskiej czołówki i nie powinien sprawić kłopotów Parzęczewskiemu. Typujemy zakład w Betfan, że Parzęczewski wygra przed czasem po kursie 1.80.

Patryk Szymański – Daniel Bociański typy i kursy

Dla Patryka Szymańskiego to ostatnia szansa, żeby pozostać w boksie. Zawodnik ten w ostatnich pięciu walkach zanotował aż cztery porażki. Ostatnio nie dał rady w starciu z Przemysławem Gorgoniem czy Andrije Welikowskim. Szymański miewał kłopty fizyczne w ringu, co przekładało się na jego niemoc w decydujących momentach walki. Jak sam przekonuje zlokalizował swój problem i w kolejnej walce pokaże wszystko to, co ma najlepsze. Jeśli mu się nie uda, to raczej definitywnie skończy z zawodowym boksem. Rywal nie jest wymagający, a jeśli Szymański będzie gotowy fizycznie i mentalnie, to powinien się z nim uporać. Obstawiamy wygraną Patryka Szymańskiego po kursie 1.15 w Betfan.

Sprawdź i dowiedz się -> Jak obstawiać boks?

Kamil Bodzioch – Łukasz Sosiński typy i kursy

To rewanż za październikowy pojedynek. Wówczas na punkty zwyciężył Bodzioch, choć była to nie jednogłośna decyzja sędziów. Na pewno Łukasz Sosiński nie czuł się przegrany po tej walce, stąd pomysł na rewanż. Bodzioch w swoim rekordzie ma jedną porażkę, z kolei Sosiński dwukrotnie był zwyciężany. W kursach bukmacherskich więcej szans na wygraną daje się Sosińskiemu, ale my typujemy wygraną Kamila Bodziocha, który jest bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Nasz kupon na MB Boxing Night 9:

kupon mb boxing

Zakłady bukmacherskie na MB Boxing Night 9

Zakłady bukmacherskie na MB Boxing Night 9 znajdziecie u dwóch bukmacherów: Betfan i Etoto. W ofercie kursowej obaj ci operatorzy przygotowali podstawowe rynki: kto wygra walkę? Przy niektórych walkach pojawia się też więcej zakładów dotyczących tego, czy zawodnik wygra przed czasem lub ile rund będzie trwała walka?

Ceremonia wazenia przed gala MB Promotions Ostatni Taniec
Fot. Lukasz Sobala

Etoto poszedł krok dalej i oferuje na MB Boxing Night również zakłady specjalne. W ofercie tej można znaleźć niestandardowe typy takie jak:

 • Suma wszystkich walk na pełnym dystansie
 • Suma walk zakończonych do 3. rundy
 • W trakcie walki Kamilowi Bodziochowi wypadnie ochraniacz na szczękę
 • T. Nowicki, K. Młodziński i J. Sosiński wygrają swoje walki
 • Patryk Szymański będzie liczony i wygra walkę z Danielem Bociańskim przez KO lub TKO

Zakłady bukmacherskie Etoto od dłuższego czasu współpracują blisko z MB Boxing Night, dlatego operator ten doskonale zna specyfikę zawodników Mateusza Borka oraz historię organizowanych przez niego gal.

etoto mb boxing

W Etoto wydarzenie MB Boxing Night 9 możesz obstawiać po rejestracji z naszym kodem promocyjnym, za który otrzymasz bonus 100% do 1500 PLN. Więcej o bonusie Etoto znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/etoto-bonus/.

MB Boxing Night 9 – kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala MB Boxing Night odbędzie się w Szklarskiej Porębie 19 marca (piątek). Pierwsze pojedynki powinny rozpocząć się kilkanaście minut po godzinie 20. Oczywiście ze względu na obostrzenia sanitarne gala zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności.

MB Boxing Night 9 transmisja online i TV – gdzie oglądać?

Grupa MB Boxing Night w ubiegłym roku podpisała partnerstwo z Telewizją Polską, a to sprawia, że gale Mateusza Borka można oglądać za darmo na antenach TVP Sport. A więc kanał TVP Sport to pierwszy sposób na obejrzenie transmisji live.

W serwisie TVP Sport i aplikacji mobile można oglądać wiele zdarzeń “na żywo”. Tam również będzie można znaleźć transmisje online z MB Boxing Night 9. Na stronie tvpsport.pl zostanie przeprowadzona darmowa transmisja gali z udziałem m.in. Roberta Parzęczewskiego.

FAQ

Kiedy gala MB Boxing Night 9?

Gala odbędzie się 19 marca (piątek) o godzinie 20:00.

Kto w walce wieczoru na MB Boxing Night 9?

W walce wieczoru dojdzie do starcia Robert Parzęczewski - Facundo Nicolas Galovar.

Gdzie obstawiać galę MB Boxing Night 9?

Zakłady na to wydarzenie znajdziesz w Betfan i Etoto.

Zaloguj się aby dodawać komentarze