Marta Linkimaster Linkiewicz – Kamila Kamiszka Wybrańczyk: kursy, TYPY i zakłady

Na FAME MMA 10 będziemy oglądać nie tylko męskie, ale też kobiece pojedynki. Marta Linkiewicz zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk w konfrontacji o pas FAME MMA. Na linii Linkimaster – Kamiszka od dawna iskrzy, a teraz obie panie będą mogły siebie wyjaśnić w ringowym pojedynku. Dla Linkimaster starcia w FAME MMA to już chleb powszedni, bo Linkiewicz należy do grona tych kobiet, które od dawna są kojarzone z tą federację. Kamila Wybrańczyk debiut w MMA ma już za sobą, ale rywalizacja z Martą Linkiewicz to zdecydowanie wyższe poziom sportowy. Jak sobie poradzi? Sprawź typy i kursy bukmacherskie na walkę Marta Linkimaster Linkiewicz vs Kamila Kamiszka Wybrańczyk!

Obstawiaj walkę Marta Linkiewicz – Kamila Wybrańczyk z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linku promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic fame mma baner

Marta Linkimaster Linkiewicz – Kamila Kamiszka Wybrańczyk: kursy, TYPY i zakłady

O tym starciu mówiło się od dawna, a po debiucie na FAME MMA 9 Kamili Wybrańczyk jej przyszła rywalka weszła do oktagonu po to, żeby poinformować, że na kolejnej gali zawalczą o pas FAME MMA. Linkimaster uznawana jest za najlepszą zawodniczkę, jeśli chodzi o pojedynki kobiet na FAME MMA. Marta Linkiewicz ma już za sobą kilka walk, a to niebagatelne doświadczenie. Kamila Wybrańczyk wspierana przez swojego narzeczonego, Artura Szpilkę, również robi dynamiczne postępy, jeśli chodzi o umiejętności w sportach walki.

Obie panie skrzyżują rękawice na FAME MMA 10, które jest zaplanowane na 15 maja (sobota) 2021 roku. Kibiców elektryzuje starcie Don Kasjo vs Norman Parke, ale rywalizacja Linkimaster – Kamila Wybrańczyk również budzi emocje.

Sprawdź, gdzie obstawiać FAME MMA: https://zagranie.com/fame-mma-gdzie-obstawiac/.

Marta Linkimaster Linkiewicz – Kamila Kamiszka Wybrańczyk: zapowiedź walki FAME MMA 10

Linkimaster, jak sama mówi, dzięki organizacji FAME MMA mogła zmienić swoje życie. Niegdyś popularna patoinfluencerka nie miała wiele do czynienia w życie ze sportem, a teraz prowadzi, jak najbardziej zdrowy tryb życia. Marta Linkiewicz regularnie trenuje, a efekty widać na kolejnych edycjach FAME MMA. Jak na razie Linkimaster tylko raz uległa w oktagonie FAME MMA. Co jednak ważniejsze, górą była aż trzykrotnie. Początki Linkimaster w FAME MMA sięgają 2019 roku i jej starcia z Moniką Esmeraldą Godlewską.

Kamila Wybrańczyk przy Marcie Linkiewicz to trochę nowicjusz, ponieważ narzeczona Artura Szpilki ma za sobą tylko jeden pojedynek. Dla Kamiszki jest o tyle dobrze, że w swoim debiucie na FAME MMA zwyciężyła, co mogło jej dodać dużo pewności siebie na kolejne starty.

Lepsza z pań podczas sobotniego pojedynku zdobędzie mistrzowski pas federacji FAME MMA. Na tę walkę warto wykorzystać bonusy bukmacherskie – kliknij i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Marta Linkimaster Linkiewicz

Od 2019 roku Marta Linkiewicz będąc w FAME MMA przeszła sporą metamorfozę. Chodzi o jej umiejętności, ale też wygląd zewnętrzny. Linkimaster m.in. zgoliła głowę, ale przede wszystkim znacząco poprawiła swoje chwyty MMA. Bilans Linkimaster w FAME MMA to trzy wygrane i jedna porażka. Z kim zwyciężała? Linkiewicz wygrywała zdecydowanie z Moniką Godlewską, Zusje i ostatnio Martą “Martirenti” Rentel. Tylko raz schodziła z oktagonu jako pokonana, gdy rywalizowała z Anielą “Lil Masti” Bogusz.

Fot. Rafal Rusek

Linkimaster trenuje pod wodzą zawodowców, a na jej Instagramie często pojawiają się relacje z sali treningowej. Wiele osób potwierdza, że metamorfoza Linkimaster jest prawdziwa, a obecnie wszystko ona podporządkowała startom w MMA. Dla federacji FAME MMA to jedna z największych gwiazd, która utożsamiana jest z tą organizacją.

Kamila Kamiszka Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk na FAME MMA 9 wygrała z Zusje, z którą wcześniej zwyciężyła również Linkimaster. Kamiszka tym samym potwierdziła, że do FAME MMA nie weszła tylko dla kasy, ale też po to, żeby zaprezentować swoje sportowe umiejętności i aspiracje. Narzeczona Artura Szpilki dostała angaż od FAME MMA i chce go w pełni wykorzystać. Kamiszka będąc ze Szpilką zapewne wiedziała, jak wyglądają sporty walki, ale teraz może się o nich przekonać na własnej skórze.

Dla Kamiszki to od razu skok na głęboką wodę, bo Linkimaster uznawana jest za najlepszą w FAME MMA. Jak widać Wybrańczyk stosuje zasadę, jeśli spadać, to z wysokiego konia!

Zakłady bukmacherskie online – sprawdź i porównaj wszystkich legalnych polskich bukmacherów!

Linkimaster – Kamiszka: typy na walkę

Co typujemy? Marta Linkiewicz w FAME MMA nie traciła czasu, bo z występu na występ prezentowała się lepiej. Linkimaster w środowisku FAME zdobyła pewien autorytet, którego musi bronić. Kolejne zawodniczki napierają, a Linkimaster musi udowodnić swoją wartość. W zakładach bukmacherskich Betclic Marta Linkiewicz nie jest faworytką. Kurs 3.00 na jej zwycięstwo zachęca nas do tego, żeby postawić na wygraną Linkimaster. To w końcu ona jest bardziej doświadczona i ma na koncie trzy zwycięstwa. Pewności siebie nie powinno jej zabraknąć.

Bukmacherzy cenią Kamilę Wybrańczyk i szybko znaleźli w niej faworytkę starcia o pas. Kamiszka ma sportowe zacięcie, co powinno procentować w jej kolejnych występach. Wciąż jednak brak jej doświadczenia, co może wykorzystać Linkimaster.

Linkimaster – Kamiszka: kursy

Kursy bukmacherskie wskauzją na pewne zwycięstwo Kamili Wybrańczyk. Przewaga Kamiszki w kursach nad Martą Linkiewicz jest zdecydowana i zaskakująca. Bukmacher Betclic ma przekonanie, że to narzeczona Artura Szpilki na FAME MMA 10 podniesie ręce ku górze.

kamiszka linkiewicz typy

W kursach na walkę Linkimaster – Kamiszka znajdziesz typy na rozstrzygnięcie walki, zakłady na rundy i dodatkowe zdarzenia takie jak KO/TKO itd.

Kursy na zwycięzcę walki

W kursach Betclic aż 76% szans daje się na triumf Kamili Wybrańczyk. To dużo patrząc na to, że dla Linkimaster będzie to piąty pojedynek w FAME MMA.

  • Kamila Kamiszka Wybrańczyk – kurs 1.30
  • Marta Linkimaster Linkiewicz – kurs 3.00

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

  • Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie – kurs 1.70
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie – kurs 4.00

Kursy na wygraną na punkty

  • Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk wygra przez decyzję – kurs 3.30
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz wygra przez decyzję – kurs 6.25

typy i kursy fame mma kamiszka

Linkimaster – Kamiszka: kto wygra walkę?

Bukmacherzy nie mają wątpliwości: sobotnie starcie padnie łupem Kamili Wybrańczyk. Jak my to widzimy? Na pewno “Kamiszka” ma predyspozycje do sportów walki, a jej podejście do gali jest bardzo profesjonalne. Od wielu lat mogła obserwować z bliska świat bokserski, więc wie, jak to wygląda z pozycji sali treningowej. Linkimaster jednak w FAME MMA odnalazła swoje drugie “ja”, czego sama nie ukrywa. Na pewno zrobi wszystko, żeby 15 maja to właśnie ona zgarnęła mistrzowski pas.

Zakłady na walkę Marta Linkimaster Linkiewicz – Kamila Kamiszka Wybrańczyk

Zakłady na pojedynek Linkimaster vs Kamiszka obstawisz u bukmachera Betclic. To firma, która już teraz przyjmuje kupony na zwycięstwo, sposób rozstrzygnięcia walki, a także to, w której rundzie zakończy się konfrontacja. U bukmachera Betclic można znaleźć kompleksową ofertę dotyczącą FAME MMA 10.

Fot. z okładki: NORBERT BARCZYK

FAQ

Kiedy walka Linkimaster vs Kamiszka?

Starcie to zostało zaplanowane na karcie walk podczas FAME MMA 10, które odbędzie się 15 maja 2021.

Która z pań jest faworytką w kursach bukmacherskich?

W kursach Betclic zdecydowanie więcej szans daje się dla Kamili Kamiszki Wybrańczyk.

Gdzie obstawiać walkę Linkiewicz - Wybrańczyk?

Konfrontacje Marta Linkiewicz vs Kamila Wybrańczyk wytypujesz tylko u bukmachera Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze