Gdzie obstawiać FAME MMA? Walki celebrytów przyciągają dużą widownię przed telewizory, ale również do bukmacherów. Zakłady na FAME MMA budzą coraz większe emocje i dają zarobić sporo gotówki w przypadku trafionych typów. U jakiego bukmachera można obstawiać FAME MMA? Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA? Gdzie typować gale FAME? Tego wszystkiego dowiesz się z tego artykułu! Sprawdzamy!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie obstawiać FAME MMA?

FAME MMA to federacja sportów walki, która organizuje gale w formule MMA, boksu i kick-boxingu. Na FAME MMA nie walczą sportowcy, a celebryci znani z mediów społecznościowych czy innych nośników medialnych. Co prawda zdarzają się takie nazwiska jak Norman Parke, Borys Mańkowski czy Marcin Wrzosek, a więc osoby wywodzące się ze sportów walki, ale w większości na FAME MMA dochodzi do konfrontacji mężczyzn i kobiet bez zaplecza i doświadczenia w sportowej walce.

Fani FAME MMA chcąc dodatkowo podgrzać emocje przed galą, chętnie obstawiają typy na walki celebrytów. Bukmacherzy znają fenomen FAME MMA — dlatego oferują zakłady i kursy na poszczególne gale. Jedynym bukmacherem, który w swojej ofercie posiada zakłady na FAME MMA jest Betclic.

Załóż konto w BETLICU z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN na obstawianie FAME MMA!

FAME MMA – u jakiego bukmachera obstawiać?

Kursy i typy na FAME MMA można znaleźć tylko u legalnych bukmacherów w Polsce. A więc, jeśli chcesz typować FAME MMA w pierwszej kolejności upewnij się, że robisz to u licencjonowanego bukmachera. Od lipca 2020 roku gale FAME MMA można obstawiać tylko u jednego bukmachera w Polsce. Firma Betclic podpisała z federacją FAME MMA umową na wyłączność, co daje temu bukmacherowi prawo do oferowania zakładów na walki tej organizacji. Betclic nie dzieli się z żadnym bukmacherem, a to oznacza, że typy na FAME MMA dostępne są tylko na stronach betclic.pl i aplikacji mobile tego bukmachera.

fame

Rodzaje zakładów na FAME

Betclic oferuje kursy na FAME MMA już długo przed galą. W zasadzie zaraz po ogłoszeniu rywalizacji i karty walk bukmacher Betclic proponuje kursy na wszystkie pojedynki. W zakładach bukmacherskich Betclic na FAME MMA wytypujesz zwycięzcę, rozstrzygającą rundę, ilość rund, a także sposób, w jaki zakończy się walka np. TKO lub poddanie.

Oferta na galę FAME MMA w Betclic przypomina zakłady, które można obstawiać w innych federacjach np. KSW i UFC. To w pełni profesjonalne podejście do tematu, jakim są sporty walki. W tym kontekście FAME MMA jest traktowane na równi z innymi profesjonalnymi organizacjami MMA.

W tym momencie sprawdź gdzie i jak oglądać FAME MMA?

W przeszłości być może sw kontekście obstawiania FAME MMA słyszałeś o bukmacherze LVBET? Do czerwca 2020 roku z federacją FAME MMA związany był inny legalny bukmacher, czyli LVBET. To firma, która także posiadała walki celebrytów na wyłączność. Po tym jak umowa wygasła strony nie doszły do porozumienia i nowym bukmacherem dla FAME MMA został Betclic.

Dla porównania inny legalny bukmacher, czyli Fortuna jest oficjalnym sponsorem High League, Prime Show MMA, czy KSW. Tyle tylko, że Fortuna nie posiada zakładów na KSW na wyłączność, a to oznacza, że typy na KSW można składać także u pozostałych legalnych bukmacherów np. w STS.

Bonusy od Betclic na obstawianie FAME MMA

W Betclic obstawisz wszystkie walki FAME MMA podczas najbliższych gal. Nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie możesz zdobyć bonus dla nowych graczy na typowanie FAME MMA! Kliknij nasz link promocyjny i załóż konto, a otrzymasz bonus 200 złotych bez ryzyka z kodem promocyjnym VIPFAME.

Współpracując z Betclic posiadamy dla naszych użytkowników specjalny kod promocyjny. Rozpocznij rejestrację w Betclic i wpisz nasz kod promocyjny: VIPFAME, a to sprawi, że otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 200 złotych. Co to oznacza? Po zalogowaniu się możesz wpłacić pieniądze i obstawić pierwszy zakład bez ryzyka np. na FAME MMA – jeśli nie uda ci się trafić, to otrzymasz od tego “buka” zwrot stawki do 200 PLN!

Chcesz znać wszystkie szczegóły wykorzystania kodu i odebrania bonusów od Betclic? Sprawdź nasz osobny artykuł temu poświęcony: https://zagranie.com/betclic-kod-promocyjny/. Teraz wiesz już, gdzie obstawiać FAME MMA. Sprawdź teraz typy na KSW, UFC i inne gale!

FAME MMA – gdzie szukać typów?

W serwisie Zagranie nasi eksperci obstawiają walki KSW i UFC, a także…FAME MMA. Nie przechodzimy obok tematu, jakim jest FAME MMA, a wręcz przeciwnie – staramy się go zgłębić i zaoferować ci jak najlepsze analizy i typy. FAME MMA odbywa się od 2018 roku, a na bazie minionych gal można dostrzec zależności, jakie mają miejsce w walkach tej federacji. Na dystansie minionych dwóch lat poziom w FAME MMA poszedł do góry, a pojawienie się nowych twarzy jak Norman Parke, czy “Popek” nadało tej organizacji nieco więcej sportowego rysu. W końcu obaj ci zawodnicy mają przeszłość w KSW.

Przed każdą galą FAME MMA zespół naszych redaktorów prezentuje typy i analizę pojedynków. Typując FAME MMA pokazujemy kupony, jakie gramy oraz kursy i stawkę. Wnikliwa obserwacja FAME MMA może prowadzić do zysków. A oto przykład jednego z takich kuponów:

typy fame mma 7

FAQ

Gdzie można obstawiać FAME MMA?

Jedynym bukmacherem, który w swojej ofercie ma zakłady na FAME MMA jest Betclic!

Jakie promocje bukmacherskie są na FAME MMA?

U bukmachera Betclic po rejestracji z kodem od Zagranie.com możesz otrzymać zakład bez ryzyka do 200 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze