Gdzie obstawiać FAME MMA? Walki celebrytów przyciągają dużą widownię przed telewizory, ale również do bukmacherów. Zakłady na FAME MMA budzą emocje i dają zarobić sporo gotówki w przypadku trafnych typów. U jakiego bukmachera można obstawiać FAME MMA? Sprawdzamy!

FAME MMA to federacja sportów walki, która organizuje gale w formule MMA, boksu i kick-boxingu. Na FAME MMA nie walczą sportowcy, a celebryci znani z mediów społecznościowych czy innych nośników medialnych. Co prawda zdarzają się takie nazwiska jak Marcin Najman, czy Dariusz Kaźmierczuk, a więc osoby wywodzące się ze sportów walki, ale w większości na FAME MMA dochodzi do konfrontacji mężczyzn i kobiet bez zaplecza i doświadczenia w sportowej walce.

Fani FAME MMA chcąc dodatkowo podgrzać emocje przed galą chętnie obstawiają typy na walki celebrytów. Bukmacherzy znają fenomen FAME MMA – dlatego oferują zakłady i kursy na poszczególne gale.

FAME MMA – u jakiego bukmachera obstawiać?

Kursy i typy na FAME MMA można znaleźć tylko u legalnych bukmacherów w Polsce. A więc, jeśli chcesz typować FAME MMA w pierwszej kolejności upewnij się, że robisz to u licencjonowanego bukmachera. Od lipca 2020 roku gale FAME MMA można obstawiać tylko u jednego bukmachera w Polsce. Firma Betclic podpisała z federacją FAME MMA umową na wyłączność, co daje temu bukmacherowi prawo do oferowania zakładów na walki tej organizacji. Betclic nie dzieli się z żadnym bukmacherem, a to oznacza, że typy na FAME MMA dostępne są tylko na stronach betclic.pl i aplikacji mobile tego bukmachera.

fame

Betclic oferuje kursy na FAME MMA już długo przed galą. W zasadzie zaraz po ogłoszeniu rywalizacji i karty walk – bukmacher Betclic proponuje kursy na walkę. W zakładach bukmacherskich Betclic na FAME MMA wytypujesz zwycięzce, rozstrzygającą rundę, ilość rund, a także sposób w jaki zakończy się walka np. TKO lub poddanie.

Oferta na galę FAME MMA w Betclic przypomina zakłady, które można obstawiać w innych federacjach np. KSW i UFC. To w pełni profesjonalne podejście do tematu, jakim są sporty walki. W tym kontekście FAME MMA jest traktowane na równi z innymi profesjonalnymi organizacjami MMA.

Aktualnie oferta Betclic dotyczy zakładów na walki FAME MMA 8. Najbliższa gala odbędzie się 21 listopada 2020 roku. Już teraz zostały potwierdzone dwie walki pomiędzy:

  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Marcin “El Testosteron” Najman
  • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak

Gdzie oglądać FAME MMA 8? O tym piszemy w osobnym artykule tutaj.

W przeszłości być może słyszałeś o LVBET FAME MMA? Do czerwca 2020 roku z federacją FAME MMA związany był inny legalny bukmacher, czyli LV BET. To firma, która także posiada walki celebrytów na wyłączność. Po tym jak umowa wygasła strony nie doszły do porozumienia, jeśli chodzi o jej przedłużenie i nowym bukmacherem dla FAME MMA został Betclic.

Dla porównania inny legalny bukmacher, czyli Fortuna jest oficjalnym sponsorem KSW. Tyle tylko, że Fortuna nie posiada zakładów na KSW na wyłączność, a to oznacza, że typy na KSW można składać także u pozostałych legalnych bukmacherów np. w STS.

Bonusy od Betclic na obstawianie FAME MMA

W Betclic obstawisz wszystkie walki FAME MMA podczas najbliższych gali. Nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie możesz zdobyć bonus dla nowych graczy na typowanie FAME MMA! Kliknij w nasz link promocyjny i załóż konto, a otrzymasz bonus 550 złotych z kodem promocyjnym VIPFAME

Współpracując z Betclic posiadamy dla naszych użytkowników specjalny kod promocyjny. Rozpocznij rejestrację w Betclic i wpisz nasz kod promocyjny: VIPFAME, a to sprawi, że otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych. Co to oznacza? Po zalogowaniu się możesz wpłacić pieniądze i obstawić pierwszy zakład bez ryzyka np. na FAME MMA – jeśli nie uda ci się trafić, to otrzymasz od tego “buka” zwrot stawki. Chcąc odebrać maksymalny bonus wpłać i obstaw za 625 PLN!

Chcesz znać wszystkie szczegóły wykorzystania kodu i odebrania bonusów od Betclic? Sprawdź nasz osobny artykuł temu poświęcony: https://zagranie.com/betclic-kod-promocyjny/.

FAME MMA – gdzie szukać typów?

W serwisie Zagranie nasi eksperci obstawiają walki KSW i UFC, a także…FAME MMA. Nie przechodzimy obok tematu, jakim jest FAME MMA, a wręcz przeciwnie – staramy się go zgłębić i zaoferować ci jak najlepsze analizy i typ. FAME MMA odbywa się od 2018 roku, a na bazie minionych gal można dostrzec zależności, jakie mają miejsce w walkach tej federacji. Na dystansie minionych dwóch lat poziom w FAME MMA poszedł do góry, a pojawienie się nowych twarzy jak Marcin Najman czy “Popek” nadał tej organizacji nieco więcej sportowego rysu. W końcu obaj ci zawodnicy mają przeszłość w KSW.

Przed każdą galą FAME MMA zespół naszych redaktorów prezentuje typy i analizę pojedynków. Typując FAME MMA pokazujemy kupony, jakie gramy oraz kursy i stawkę. Wnikliwa obserwacja FAME MMA może prowadzić do zysków.

typy fame mma 7

Interesują cię pozostałe sporty walki? Typy na KSW i UFC znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Zaloguj się aby dodawać komentarze