Fot. Rafal Rusek

Walka Hejtera z Rafonixem to główne wydarzenie pierwszej gali Hype MMA. To twarze znane jeszcze z pojedynków FAME MMA, gdzie rywalizowali z innymi youtuberami. Marcin Słoński i Marcin Krasucki nie szczędzą sobie słów przed walką, co jest normalne w atmosferze Hype MMA. Obaj wystąpią w walce wieczoru na gali 17 kwietnia 2021. Kto będzie lepszy? Hejter czy Rafonix? Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie na walkę!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Marcin Hejter Słoński – Marcin Rafonix Krasucki: typy i kursy bukmacherskie na walkę

Hejter i Rafonix posiadają gigantyczną popularność w internecie. Obaj wywodzą się z patostreamingu, który ma wielkie zainteresowanie. W Hype MMA rozstrzygną, kto jest lepszym zawodnikiem w sportach walki. Nie będzie to dla nich nowość, ponieważ Marcin Słoński i Marcin Krasucki mają za sobą walki w FAME MMA. W Hype MMA wystąpią obok wschodzących gwiazd polskiego internetu. Przed konfrontacją Hejtera z Rafonixem odbędzie się jeszcze sześć walk w ramach Hype MMA.

Analizując kursy i rynkowe trendy widzimy, że w zakładach przewagę posiada Marcin”Rafonix” Krasucki. To kontrowersyjny patostreamer, który po roku przerwy wraca do klatki MMA.

Bukmacherzy w Polsce!

Marcin Hejter Słoński – Marcin Rafonix Krasucki: typy i kursy

Typy i kursy na walkę Hejtera z Rafonixem możesz obstawić w zakładach bukmacherskich Betclic. Prawo do kursów i zakładów na ten pojedynek ma tylko ten bukmacher, ponieważ nawiązał na wyłączność współpracę z Hype MMA. Chcesz obstawiać Hejtera i Rafonixa? W takim razie musisz wybrać do tego bukmachera Betclic. Jeśli nie masz jeszcze u niego konta, to przed Hype MMA możesz użyć kod promocyjny: 550PLN, za który otrzymasz bonus bez ryzyka do typowania walki Marcin Słoński – Marcin Krasucki.

Kursy na pojedynek Hejter – Rafonix prezentuje legalny bukmacher Betclic. To znana firma w tym środowisku, ponieważ Betclic przyjmuje zakładów także na konfrontacje w FAME MMA. Typy na Marcin Słoński – Marcin Krasucki odkryjesz w tym artykule. Mamy swoje przemyślenia odnośnie tej walki i chętnie się nimi z tobą podzielimy. Pamiętaj tylko, że nasze propozycje zakładów możesz zagrać u bukmachera Betclic.

Sprawdź typy i kursy oraz kartę walkę na HYPE MMA!

Kursy na wszystkie walki HYPE MMA:

Kursy bukmacherskie na HYPE MMA
Betclic
1.65
Marcin Krasucki
2.02
Mariusz Słoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Jakub Barczyk
2.30
Damian Kalbarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.20
Adam Woźnicki
3.75
Paweł Szwed
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.25
Jakub Droździel
3.30
Krystian Bartocha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.30
Patryk Malinowski
3.00
Władysław Zijajew
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.10
Mateusz Zakrzewski
5.25
Albert Ghambaryan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.65
Norbert Krasnodębski
2.02
Oskar Lesiak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marcin “Hejter” Słoński

Kariera Marcina “Hejtera” Słońskiego w ostatnich miesiącach bardzo przyśpieszyła, jeśli chodzi o MMA. Najpierw na FAME MMA 7 “Hejter” niespodziewanie zwyciężył Tomka Olejnika (przez poddanie). Pamiętamy, że w tamtej walce Słoński wcale nie był faworytem, a mimo to poradził sobie z rywalem. “Hejter” długo nie czekał na kolejną walkę, bo już na FAME MMA 8 jego przeciwnikiem był Patryk Baran. Tym razem Marcin Słońki uległ rywalowi. “Hejterowi” tak bardzo spodobały się sporty walki, że wziął udział także w ostatniej edycji FAME MMA. W marcu tego roku “Hejter” ponownie przegrał, tym razem z Zabielskim. Generalny bilans Marcina Słońskiego w MMA to jedna wygrana i dwie porażki.

Kim jest “Hejter”? Tworzy on swój kanał na YouTube i Instagramie, który ma ogrom subskrypcji. Występował również w produkcjach Lorda Kruszwila.

Marcin “Rafonix” Krasucki

Marcin Krasucki pierwszy raz w sportach walki pojawił się na FAME MMA 2. Wówczas Marcin Krasucki w walce wieczoru pokonał Magicala. Kolejny pojedynek kontrowersyjny patostreamer stoczył na FAME MMA 5, kiedy walczył przeciwko Szymonowi „IsAmU” Kasprzykowi. Tam już nie poszło tak dobrze, jak w debiucie i “Rafonix” przegrał przez poddanie.

Przed rokiem na FAME MMA 6 Marcin Krasucki stoczył ostatnią walkę w formule MMA. Szybko uległ przez TKO w konfrontacji z Wojciechem Golą.
Jak widać “Hejter” i “Rafonix” przeszli podobną drogę – najpierw wygrali w swoich debiutach, a następnie ponieśli po dwie porażki.

Hejter – Rafonix: kursy bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich Betclic więcej szans daje Marcinowi Krasuckiemu. Przewaga “Rafonixa” w kursach nie jest duża, ale jednak od początku ogłoszenia tej walki, to właśnie Krasucki jest wskazywany w roli faworyta. “Hejter” po dwóch porażkach na dystansie kilku miesięcy stracił dobre notowania po udanym debiucie w MMA. Marcin Słoński jest pod ścianą, bo ostatnio jest kojarzony przede wszystkim z porażek. Jeśli na Hype MMA znów ulegnie, to jego kariera we freak fight może wyhamować.

W kursach Betclic daje się około 66% szans na to, że “Rafonix” zwycięży sobotni pojedynek. Prawdopodobieństwo wygranej “Hejtera” to około 34% szans.

Marcin Hejter Słoński – Marcin Rafonix Krasucki – kto wygra?

Betclic od razu po ogłoszeniu walki Hejter – Rafonix wystawił kursy na podstawowe rynki, a więc to, kto wygra walkę. Wiadomo, że kibiców to interesuje najbardziej, więc takie zakłady są obstawiane najczęściej. Oto jak prezentują się kursy bukmacherskie na starcie Hejter vs Rafonix:

Kursy na walkę wieczoru gali HYPE MMA
Betclic
1.50
Marcin Rafonix Krasucki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.30
Marcin Hejter Słoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Hejter – Rafonix: typy bukmacherskie

“Rafonix” to niegdyś najpopularniejszy patostreamer. Gala Hype MMA to okazja dla niego, żeby zaliczyć wielki powrót do tego środowiska. Marcina Krasuckiego nie widziano w oktagonie już od roku. Kilka razy mówiło się, że wystąpi w FAME MMA, ale po porażce z Wojciechem Golą do tego nie doszło. Teraz “Rafonix” dostał na swoim rozkładzie “Hejtera”. Marcin Słoński jest w treningu od kilku miesięcy. “Hejter” regularnie walczy, ale ostatnio zamiast lepiej, to wypada gorzej. Po dwóch porażkach z rzędu nie jest faworytem w walce na Hype MMA 1.

Co my obstawiamy? Marcin Krasucki czekał rok na ponowne wejście do oktagonu. Liczymy, że nie zmarnował tego czasu i będzie chciał wejść z przytupem do nowej organizacji, jaką jest HYPE MMA. “Hejter” nie pokazał niczego wielkiego w ostatnich walkach, więc typujemy wygraną “Rafonixa” po kursie 1.55 w Betclic!

Betclic
1.50
Rafonix wygra walkę

Zakłady bukmacherskie na walkę Hejter – Rafonix

Walkę Hejter – Rafonix obstawisz w zakładach pre-match, które znajdziesz na stronie Betclic i aplikacji mobile. Dla użytkowników, którzy nie mają konta u tego bukmachera mamy kod promocyjny: 550PLN. Zakładając konto w zakładach online Betclic z tym hasłem – zyskasz zakład bez ryzyka do 550 złotych na obstawienie starcia Hejter – Rafonix. Jeśli zagrasz za nasz bonus pierwszy kupon w Betclic typując pojedynek Marcina Słońskiego z Marcinem Krasuckim i przegrasz – otrzymasz zwrot stawki!

Więcej informacji o bonusie Betclic: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Zakład bez ryzyka Betclic możesz wykorzystać na obstawianie zwycięstwa “Hejtera” lub “Rafonixa”. Typ należy do ciebie – my gwarantujemy, że za pierwszy przegrany kupon otrzymasz zwrot przegranej stawki.

FAQ

Kiedy walka Hejter - Rafonix?

Starcie Hejtera z Rafonixem będzie miało miejsce na HYPE MMA 17 kwietnia 2021!

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich?

Bukmacher Betclic typuje wygraną Marcina "Rafonixa" Krasuckiego.

Gdzie obstawiać walkę Hejter - Rafonix?

Typy na starcie Słoński - Krasucki zrobisz w zakładach bukmacherskich Betclic!