Fot. Rafal Rusek

Jak mówili, tak zrobili. Boxdel i Wojtek Gola nie rzucają słów na wiatr i kiedy powstawało Hype MMA zapowiadali, że pierwsza gala zostanie zorganizowana w kwietniu. I faktycznie tak będzie, bo kilka dni temu został zakomunikowany oficjalny termin Hype MMA 1. Co więcej, wiemy już kto będzie walczył podczas pierwszej gali Hype MMA. Po ogłoszeniu karty walk w zakładach bukmacherskich pojawiły się kursy na poszczególne pojedynki. Dlatego możemy przedstawić nasze typy na Hype MMA!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

HYPE MMA: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk HYPE MMA

Szefowie Hype MMA podali termin, kiedy będzie premiera nowego zjawiska na polskiej scenie MMA. Gale Hype mają dawać nowe emocje niż robi to FAME MMA. Boxdel i Wojtek Gola zapowiadają specjalną scenografię oraz nowinki, które mają sprawić, że Hype MMA powtórzy sukces FAME MMA. Kiedy odbędzie się Hype MMA 1? Już w najbliższą sobotę, czyli 17 kwietnia 2021 roku! Wydarzenie to zostanie przeprowadzone bez szerszego udziału kibiców, ale nie martw się – wszystko z gali Hype MMA możesz obejrzeć w trybie PPV.

Na Hype MMA już długo wcześniej szefowie federacji zapowiedzieli, że dojdzie do jednej super walki. Pozostali uczestnicy zmierzą się w turnieju, który wyłoni zawodnika, co otrzyma gruby angaż w FAME MMA. O to właśnie chodzi w Hype MMA, żeby promować mniej znanych twórców, którzy następnie zrobią furorę w FAME MMA. Kto objawi się na kwietniowej gali?

Sprawdź typy dnia od Zagranie: https://zagranie.com/typy-dnia/.

HYPE MMA karta walk

Na karcie walk Hype MMA 1 znajduje się siedem pojedynków. Jeśli chodzi o super fight to w oktagonie rywalizacje podejmą znani z FAME MMA: Marcin “Rafonix” Krasucki i Mariusz “Hejter” Słoński. W pozostałych konfrontacjach zaprezentują się youtuberzy, instagramerzy, którzy chcą przekonać do siebie społeczność Hype i FAME MMA.
Oto pełna rozpiska karty walk Hype MMA 1:

Walka wieczoru

 • Marcin “Rafonix” Krasucki vs Mariusz “Hejter” Słoński

Pozostałe walki

 • Adam “Adix” Woźnicki vs Paweł “Pavlloo” Szwed
 • Patryk “Taksi ZRT” Malinowski vs Władysław “Władek” Zijajew
 • Mateusz “Zakrzew” Zakrzewski vs Albert “Bercik” Ghambaryan
 • Jakub “Bary” Barczyk vs Damian “Kalbar” Kalbarczyk
 • Jakub “Kuba Trenuje” Droździel vs Krystian “Krissu” Bartocha
 • Norbert “One Norbi” Krasnodębski vs Oskar “Blecki” Lesiak

Dla większość będzie to pierwsza walka w oktagonie. Hype MMA dopiero powstaje, a uczestnicy muszą nabrać odpowiednich umiejętności i obycia w sportach walki. Na początku poziom sportowy może pozostawać wiele do życzenia. W Hype MMA liczyć się jednak będzie show. Organizatorzy chcą, żeby uczestnicy dostarczyli widzom wysokich emocji. Dawka humoru jest jak najbardziej wskazana. Czego można oczekiwać? Podczas walk na pewno każdy będzie chciał zostawić kawał zdrowia w oktagonie po to, żeby przejść do kolejnej rundy Hype MMA. Uczestnicy początkowo nie mają dużej gaży, więc decydując się na walkę na pewno liczą na to, żeby krok po kroku budować swoje nazwisko. Do tego potrzeba być wyrazistym, ale też odnosić zwycięstwa w oktagonie.

hype mma kursy

Fot. Rafal Rusek

Hype MMA kto walczy? Zawodnicy Hype MMA

Rekrutacja do Hype MMA jest otwarta i cały czas można zgłaszać swoje chęci uczestnictwa. Oczywiście nie wystarczy tylko dobrze walczyć – potrzeba być aktywnym uczestnikiem w mediach społecznościowych tj. Youtubie, Instagramie, Twitchu i Tik Toku. Hype MMA ma dawać szanse twórcom, którzy jeszcze nie mają tak ogromnych zasięgów, jak np. Sylwester Wardęga, ale mają potencjał do rozwoju.

Kto zawalczy na Hype MMA? Oczywiście są to osoby, które streamują na Twitchu, udzialają się na Instagramie lub tworzą produkcje na Youtube. Najbardziej znanymi na karcie walk Hype MMA 1 są “Rafonix” i “Hejter”. Obaj walczyli już pod barwami FAME MMA. Ten pierwszy rywalizował m.in. z Wojtkiem Golą, czyli jednym ze współwłaścicieli Hype i FAME MMA. Ten drugi ma już za sobą kilka walk w formule MMA, co daje mu przewagę doświadczenia.

Pozostali zawodnicy tacy jak Adam “Adix” Woźnicki, Damian “Kalbar” Kalbarczyk czy Norbert “One Norbi” Krasnodębski to instagramerzy i streamerzy, którzy posiadają wielu odbiorców na swoich mediach społecznościowych. Na Hype MMA 1 brakuje pojedynków kobiecych, co nie oznacza, że w przyszłości nie będziemy oglądać ich rywalizacji.

Kursy bukmacherskie HYPE MMA

Jedynym bukmacherem, jaki wystawia kursy na Hype MMA jest Betclic. Ponownie Betclic nawiązał współpracę na wyłączność (tak samo jak z FAME MMA), a to oznacza, że tylko u tego bukmachera obstawisz walki Hype MMA. Kursy pojawiły się zaraz po ogłoszeniu karty walk. Bywają zestawienia, gdzie kursy są wyrównane, ale nie brakuje też walk, w których bukmacher widzi zdecydowanego faworyta.

Sprawdź bonus, jaki otrzymasz od Betclic na typowanie Hype MMA: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Oto kursy Betclic na walki Hype MMA:

Kursy bukmacherskie na HYPE MMA
Betclic
1.65
Marcin Krasucki
2.02
Mariusz Słoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Jakub Barczyk
2.30
Damian Kalbarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.20
Adam Woźnicki
3.75
Paweł Szwed
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.25
Jakub Droździel
3.30
Krystian Bartocha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.30
Patryk Malinowski
3.00
Władysław Zijajew
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.10
Mateusz Zakrzewski
5.25
Albert Ghambaryan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.65
Norbert Krasnodębski
2.02
Oskar Lesiak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zakłady bukmacherskie na HYPE MMA

Zakłady na Hype MMA obstawisz tylko u bukmachera Betclic. U tego operatora z kodem promocyjnym: 550PLN możesz zagrać zakład bez ryzyka do 550 PLN na walki Hype MMA. Jeśli jesteś nowy i nie trafisz pierwszego kuponu, to otrzymasz zwrot stawki.

W zakładach bukmacherskich na Hype MMA można obstawiać wszystkie pojedynki z karty walk. Kursy znajdziesz na super fight “Rafonix” vs “Hejter”, a także pozostałe pozycje. Operator Betclic już kilka dni przed walkami przyjmuje zakłady na rozstrzygnięcie poszczególnych konfrontacji. Jak na razie można typować rynki na to: kto wygra walkę? Z czasem powinny pojawić się w ofercie zakłady na ilość rund, nokaut KO, technicznych nokaut TKO itd.

Betclic dzięki współpracy na wyłączność z Hype MMA zagwarantował sobie prawo do oferowania zakładów. W ten sposób nie ma możliwości obstawiania zakładów na Hype MMA u takich operatorów jak STS, Betfan, Fortuna czy Superbet.

Hype MMA: zapowiedź, typy i kursy bukmacherów

Można przypuszczać, że Hype MMA będzie generowało bardzo duże zainteresowanie wśród kibiców FAME MMA. Hype ma być zapleczem dla FAME MMA. Zawodnicy, którzy tam występują niebawem mogą grać pierwsze skrzypce w konfrontacjach z Don Kasjo, Popkiem czy Błońskim. O Hype MMA jest już głośno w branżowych mediach dotyczących MMA, a spory szum robi się już na Instagramie i YouTubie.

Fani, którzy kupowali PPV na FAME MMA 9 i FAME MMA 10 mogą obejrzeć w pakiecie transmisje z Hype MMA 1. Ci co muszą kupować PPV na Hype MMA mogą zapłacić 10.99 PLN, żeby śledzić “na żywo” wszystkie pojedynki Hype MMA, które odbędą się 17 kwietnia.

Jak obstawiamy poszczególne walki w Hype MMA? Sprawdź nasze typy na wszystkie pojedynki!

Mariusz “Hejter” Słoński – Marcin “Rafonix” Krasucki: typy i kursy

W kursach bukmacherskich lekkim faworytem jest “Rafonix”. Krasucki walczył w FAME MMA z Wojtkiem Golą i szybko przegrał. “Hejter” ma za sobą trzy konfrontacje w FAME MMA, z których dwie przegrał, a jedną zwyciężył. Obaj mają dużą rozpoznawalność w mediach społecznościowych.

“Rafonix” wchodząc do walki z Golą pokazał, że nie boi się żadnego przeciwnika. Wcześniej walczył na FAME MMA 2 z Danielem “Magicalem” Zwierzyńskim, a na FAME MMA 5 z Szymonem “IsAmU” Kasprzykiem. “Hejter” udanie zadebiutował w FAME MMA – od zwycięstwa nad Tomaszem Olejnikiem, ale dwie kolejne walki przegrał z Patrykiem Baranem i Filipem Zabielskim.

Nie mamy przekonania, co do umiejętności “Hejtera”, dlatego typujemy wygraną “Rafonixa”.

Jakub Barczyk – Damian Kalbarczyk: typy i kursy

Patostream, czyli Jakub Barczyk zawalczy z Damianem Kalbarczykiem. Patrząc na warunki obu zawodników – obstawiamy wygraną Kalbarczyka, który prowadzi zdecydowanie zdrowszy tryb życia od rywala. Damian Kalbarczyk działa w branży fitness, a więc do jego przygotowania fizycznego raczej nie będzie można mieć zastrzeżeń. Co ciekawe, faworytem jest Barczyk, ale my zdecydowanie więcej szans dajemy “Kalbarowi”.

Nasz typ: wygra Damian Kalbarczyk

Adam Woźnicki – Paweł Szwed: typy i kursy

W konfrontacji Woźnicki – Szwed zdecydowanym faworytem jest ten pierwszy. “Adix” od jakiegoś czasu zajmuje się amatorsko sportami walki, więc angaż w Hype MMA traktuje jako trampolinę do większej kariery. Szwed to totalny nowicjusz, więc może być mu ciężko z “Adixem”. Obstawiamy wygraną Adama Woźnickiego.

Jakub Droździel – Krystian Bartocha: typy i kursy

“Kuba Trenuje”, czyli Jakub Droździel powinien sobie poradzić Krystianem Bartochem. Ten pierwszy jest aktywnym trenerem personalnym, z kolei ten drugi zajmuje się patostreamingiem. Naszym zdaniem będzie duża dysproporcja w sile w oktagonie, co przełoży się na wygraną Jakuba Droździela. Podobnie widzi to bukmacher Betclic, który również zdecydowanie więcej szans daje temu pierwszemu.

Nasz typ: wygra Jakub Droździel.

Patryk Malinowski – Władysław Zijajew: typy i kursy

“Taksi ZRT” mówi o sobie, że jest największym zadymiarzem w Polsce. W sobotę zmierzy się z Władysławem Zijajewem. Faworytem jest streamer Youtube, czyli Malinowski. W kursach bukmacherskich ma on zdecydowaną przewagę nad swoim konkurentem. Idziemy tropem bukmachera i również obstawiamy zwycięstwo Malinowskiego.

Mateusz Zakrzewski – Albert Ghambaryan: typy i kursy

Uczestnik Ninja Warriars, czyli Mateusz Zakrzewski weźmie udział w Hype MMA, a jego pierwszym rywalem będzie instagramer i youtuber, Albert Ghambaryan. Zdecydowanie obstawiamy wygraną Zakrzewskiego, który w produkcji Polsatu dał się poznać jako wysportowany człowiek. Kursy również przemawiają na jego korzyść.

Nasz typ: wygra Mateusz Zakrzewski.

Norbert Krasnodębski – Oskar Lesiak: typy i kursy

To wyrównana para, ponieważ Krasnodębski i Lesiak wydają się być na zbliżonym poziomie, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Nieco więcej szans dajemy “Norbiemu”, który tworzy produkcje na wielu platformach np. Instagram i YouTube. Lesiak wydaje się mieć nieco nie poważne podejście do sportu, więc tutaj uptraujemy szans dla Norberta Krasnodębskiego.

Nasz typ: wygra Norbert Krasnodębski.

HYPE MMA: typy bukmacherskie

Co obstawiamy na naszym pierwszym kuponie dotyczącym HYPE MMA? Mamy dla was propozycje kuponu akumulowanego złożonego z czterech walk. Jakie typy robimy? Sprawdź:

 • Wygra: Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Wygra: Jakub Droździel
 • Wygra: Patryk Malinowski
 • Wygra: Adam Woźnicki

typy na hype mma kupon

O wielu zawodnikach wciąż jest mało informacji, jeśli chodzi o ich predyspozycje do sportów walki. Bazujemy na swoich obserwacjach i kursach bukmacherskich. Generalnie patrząc na to, co działo się w FAME MMA, to zazwyczaj zwyciężali ci, którzy po prostu prowadzili bardziej sportowy tryb życia. Dlatego kiedy dochodzi do walki streamera z trenerem personalnym, to obstawiamy zwycięstwo tego drugiego. Z czasem na pewno będzie bardziej zorientowani co do umiejętności poszczególnych uczestników. Nic tak nie weryfikuje zawodników, jak walka w oktagonie. Jeden pojedynek daje odpowiedź na wiele pytań, więc bacznie będzie obserwować HYPE MMA 1, żeby wyciągnąć lepsze wnioski na przyszłość!

FAQ

Kiedy Hype MMA?

Pierwsza gala odbędzie się 17 kwietnia 2021!

Kto zawalczy na Hype MMA?

Na Hype MMA w walce wieczoru dojdzie do starcia "Hejtera" z "Rafonixem".

Gdzie obstawiać Hype MMA?

Hype MMA możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich Betclic.