Marcin Dubiel – FAME MMA. Kim jest? Instagram, YouTube i walki

marcin dubiel fame mma 11

Marcin Dubiel FAME MMA 11 – kim jest popularny YouTuber? Skąd stał się aż tak popularny? Sprawdź, co wiemy o Marcinie Dubielu, popularnym influencerze, który teraz rozwija się także sportowo, uczestnicząc w FAME MMA. Zobacz, z kim będzie rywalizował na FAME MMA 11 Marcin Dubiel. Sprawdź co wiemy o Dubielu!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Marcin Dubiel FAME MMA – kim jest?

Marcin Dubiel w FAME MMA nie będzie walczył pierwszy raz. Za sobą ma już dwie walki, w których wyglądał przyzwoicie. Wiemy też, że Marcin Dubiel w FAME MMA 11 lub 12 chciałby się zrewanżować na Błońskim. Podczas 11 gali do tego nie dojdzie, ale całkiem możliwe jest to, że będzie tak w przyszłości. Kim jest Marcin Dubiel? To były uczestnik projektu Team X, który obecnie rozwija swój własny kanał na YouTubie, a także działa jako influencer. Znany jest z pranków, czyli internetowych żartów, a także ze współpracy ze Stuu. Zobacz, co wiemy o jego walce i sprawdź też bonus w Betclic!

Marcin Dubiel wzrost, waga, wiek

Marcin Dubiel FAME MMA 11 – jaki jest jego wzrost, waga i wiek? To pytanie, które często nasi czytelnicy wyszukują w Google, więc przychodzimy z odpowiedzią. Dubiel ma zaledwie 25 lat i mierzy 183 centymetry wzrostu. Wiemy też, że waży około 80 kilogramów, chociaż przed walką musi jeszcze zrzucić kilka kilogramów, a jego rywal przybrać. Warunki fizyczne jednak Marcin Dubiel ma znacznie lepsze.

Fame MMA Marcin Dubiel

Marcin Dubiel w FAME MMA 11 wyjdzie do klatki już po raz trzeci. W pierwszej swojej walce przegrał z Błońskim, ale później pokonał Nykiela. Jego bilans to więc 1-1 i teraz ma świetną okazję, żeby go pobić. W końcu co prawda przygotowuje się do walki krócej niż rywal, ale na pewno nie jest w gorszej dyspozycji fizycznej.

Marcin Dubiel – rywal na FAME MMA

Tym razem na FAME MM 11 rywalem Marcina Dubiela będzie Wojciech Przeździecki z kanału WiP Bros. Pomiędzy zawodnikami nie ma złej krwi i ostatnio się nawet spotkali przed walką. Dubiel wydaje się być faworytem, ale warto jednak obserwować dyspozycję obu zawodników. Sprawdź zapowiedź gali i kartę walk na FAME MMA 11 —> https://zagranie.com/kiedy-fame-mma-11-karta-walk-i-zapowiedz-gali/

Kariera poza MMA

Jak wygląda kariera Marcina Dubiela poza FAME MMA? Cóż, ta jest dość bujna, bowiem najpierw uczestniczył w projekcie Team X, chociaż już wcześniej był dość znany z pranków. Od odejścia od agencji Spotlight i projektu, cały czas się stara rozwijać i uczestniczy w życiu internetowym.

Marcin Dubiel Instagram i YouTube

Marcin Dubiel na Instagramie i YouTubie cały czas wrzuca nowe treści. W przypadku IG zebrał ponad 2,3 miliona osób, które go obserwują. Teraz jeszcze na swoim kanale na YT prowadzi “daily”, czyli codziennie wrzuca filmy. Dzięki temu przybywa mu obserwujących, którzy chcą też poniekąd widzieć, jak przygotowuje się do walki.

Marcin Dubiel Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Marcin Dubiel FAME MMA 11 – czy były członek Team X jest faworytem? Według kursów bukmacherskich jak najbardziej i nie powinno to dziwić. Nawet jeżeli przygotowuje się do walki o wiele krócej, to przede wszystkim ma większe doświadczenie, jest w treningu od wielu miesięcy i ma lepsze warunki fizyczne niż jego debiutujący w oktagonie przeciwnik. Wojciech Przeździecki z kolei musi stawić czoła presji, dlatego kursy są takie, a nie inne.

1/2

Kursy na wygraną w walce Dubiel - Przeździeck

Betclic
1.15
Marcin Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.25
Wojciech Przeździecki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Kim jest Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel to popularny YouTuber, który ciągle się rozwija. Dużą popularność dał mu udział w projekcie Team X.

Z kim Marcin Dubiel będzie walczył na FAME MMA 11?

Marcin Dubiel na FAME MMA 11 zmierzy się z Wojtkiem z WiP Bros. Dubiel na ostatnią chwilę wskoczył w miejsce Wardęgi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze