FAME MMA 11 będzie szansą dla debiutantów, ale też weteranów tej organizacji. Podczas najbliższej gali możemy liczyć na występ repera “Smolastego”, ale to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowuje FAME MMA. Na karcie walk znajdzie się miejsce dla panów, jak i kobiet. Znamy już część nazwisk, które wypełnią kartę walk FAME MMA 11. A najważniejsze pytanie brzmi: kiedy FAME MMA 11? Kibice zadają je sobie od momentu, kiedy to zakończyła się gala FAME MMA 10, w której jak zwykle emocji nie brakowało. Znamy pierwsze informacje o tym, kiedy FAME MMA 11 może się odbyć. Sprawdź!

Obstawiaj walki FAME MMA 10 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 550 PLN!

Betclic fame mma baner

Kiedy FAME MMA 11? Karta walk i zapowiedź gali!

Tradycyjnie o FAME MMA 11 zaczęło się mówić już podczas FAME MMA 10. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że występ “Smolastego” podczas majowego wydarzenia zwiastuje dłuższą współpracę. A tu niespodzianka! Autor hitu “Uzależniony” przyjął angaż w federacji FAME MMA i już podczas najbliższej edycji wejdzie do oktagonu. Kto będzie jego rywalem? To poznamy dopiero, kiedy zostanie opublikowana pełna karta walka FAME MMA 11.

15 maja 2021 odbyło się FAME MMA 10, podczas którego Norman Parke pokonał Don Kasjo. Kibice emocjonowali się również pozostałymi walkami. Wbrew kursom bukmacherskim pas mistrzowski obroniła Marta Linkiewicz, która zwyciężyła Kamilę Wybrańczyk. W innym pojedynku o pas Adrian Polański znokautował Dawida Malczyńskiego.

FAME MMA 10 jest już historią, a teraz wszystkie światła padają na FAME MMA 11. Co do tej pory wiemy o tym wydarzeniu?

Bukmacherzy, czyli gdzie możesz typować sporty walki!

FAME MMA 11 kiedy odbędzie się gala?

Jak na razie trwają spekulacje, co do tego, kiedy odbędzie się FAME MMA 11. Generalnie włodarze zdradzili, że może to być dopiero wrzesień. W takiej sytuacji fani musieliby się obejść bez FAME MMA w czerwcu, lipcu i sierpniu. To długa przerwa, jeśli faktycznie FAME MMA 11 odbędzie się we wrześniu.

Od początku gali FAME MMA wydarzenia te odbywały się w sobotni wieczór, więc podobnie powinno być w przypadku najbliższej gali. Być może FAME MMA 11 zostanie zorganizowane 4 lub 11 września 2021? Liczymy, że niebawem oficjalny głos zabierze federacja, żeby przeciąć spekulacje i poinformować o dokładnym terminie.

fame mma 11 kiedy

Fot. Rafał Rusek

Gdzie oglądać na żywo FAME MMA 11?

FAME MMA 11, tak jak poprzednie edycje, obejrzysz “na żywo” tylko za pośrednictwem systemu Pay Per View. Walki FAME MMA dostępne są przez PPV za pośrednictwem serwisu ze streamem na żywo famemma.tv. To oficjalna platforma online federacji FAME MMA, która uruchamia kod PPV na FAME MMA 11.

Na stronie internetowej famemma.tv możesz zarejestrować konto i wykupić abonament PPV na gale FAME MMA. Cena za transmisje wynosi od 19.99 złotych.

FAME MMA 11 transmisja

Transmisja live przez PPV rozpoczyna się w momencie startu studia przed walkami. Tam uczestnicy rozmawiają o nadchodzących walkach, a także są prezentowane wywiady. Następnie startują pojedynki FAME MMA. Na karcie walk zazwyczaj znajduje się 10 konfrontacji, więc jest co oglądać. Kupując PPV na FAME MMA 11 masz nieograniczony dostęp do transmisji. Korzystasz wóczas z przekazu, jaki jest generowany z gali. Wszystko to przypomina transmisje z gali KSW, którą również możesz oglądać przy użyciu PPV.

Transmisja “na żywo” z FAME MMA 11 może być uruchomiona na komputerze, SMART TV i telefonie. Pod warunkiem, że uczestnik posiada aktywne PPV.

Betclic bonus – sprawdź, ile otrzymasz na typowanie FAME MMA!

Karta walk FAME MMA 11

Kto zawalczy na FAME MMA 11? Mamy pierwsze potwierdzone nazwiska. Najgłośniejsze z nich to raper “Smolasty”, dla którego będzie to debiut w sportach walki i środowisku FAME MMA. Kto będzie jego rywalem? Tego jeszcze nie wiemy.

Na FAME MMA 11 ponownie wystąpi Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska, która zmierzy się z Patycją Wieją. Wszystko wskazuje na to, że na FAME MMA 11 dojdzie do pojedynku o mistrzowski pas pomiędzy Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką a Adrianem “Polakiem” Polańskim. Według różnych doniesień na FAME MMA 11 pełny sił powinien być też “Popek”, który musiał wycofać się z pojedynku z Patrykiem “Kizo” Wozińskim z powodu kontuzji. Niewykluczone, że obaj skrzyżują rękawice na FAME MMA 11.

Na pewno na karcie walk FAME MMA 11 pojawi się jeszcze więcej nazwisk. Wydaje się, że do oktagonu ponownie powinien wejść Sylwester Wardęga, który na FAME MMA 9 debiutował.

Zobacz i dowiedz się: Gdzie obstawiać FAME MMA?

Zawodnicy i walki na FAME MMA 11

Jeśli chodzi o walki, to na FAME MMA 11 liczymy na 10 pojedynków. Nie wiemy, kto wystąpi w walce wieczoru, ale przypuszczamy, że będzie to starcie “Smolaestego”. Ewentualnie w walce wieczoru zaprezentuje się “Popek”, jeśli faktycznie wystąpi na FAME MMA 11.

Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – Patycja Wieja

Patrycja Wieja, a więc przedstawicielka “Projektu Lady” dołączyła do FAME MMA, a jej pierwszą rywalką będzie Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska. Ta druga ma już za sobą debiut w FAME MMA i to zwycięski. “Way of Blonde” na FAME MMA 9 pewnie pokonała Anna IFBB Pro.

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Arian “Polak” Polański

“Wiewiór” z “Polakiem” powalczą o pas FAME MMA. Ten pierwszy ma za sobą cztery walki w FAME MMA, z których wygrał trzy pojedynki. Ostatnio Wiewiórka zwyciężył z Amadeuszem Roślikiem. Adrian Polański na ostatniej gali FAME MMA 10 znokautował Dawida Malczyńskiego, co na pewno dodało mu pewności siebie.

Norbert “Smolasty” Smoliński – TBA

“Smolasty” to kolejny przedstawiciel sceny rapowej, który wchodzi w szeregi FAME MMA. Czy jego rywalem będzie ktoś ze środowiska hip-hop? Na ten temat nie ma żadnych informacji. Raperzy, którzy brali udział w FAME MMA to “Filipek”, “Arab”, “Popek”, “Sobota” i “Kizo”.

Paweł “Popek” Mikołajuw, Patryk “Kizo” Woziński”, Piotr “Bestia” Piechowiak, Kacper Blonsky, Anna Andrzejewska i Kubańczyk na FAME MMA 11?

W pozostałych walkach liczymy na udział Pawła “Popka” Mikołajuwa. Słynny Monster, jak na razie, tylko raz wystąpił na FAME MMA. W debiucie zwyciężył Damiana “Stiflera” Zduńczyka. Jego kolejnym rywalem powinien być Patryk “Kizo” Woziński lub Piotr “Bestia” Piechowiak. Ten pierwszy jest przedstawicielem młodej generacji raperów, z kolei ten drugi wywodzi się ze świata kulturystów.

Na FAME MMA 10 nie było Kacpra Błońskiego, który ma na swoim koncie dwa zwycięstwa. Blonsky powoli rozkręca się w środowisku FAME MMA, więc wiele wskazuje na to, że podczas kolejnej edycji powinien z kimś zawalczyć. Prawdopodobnie będzie to rewanż z byłym kolegom z Team X Marcinem Dubielem. Na ten pojedynek czeka wielu fanów obu panów.

Spekuluje się, że do klatki ponownie wejdzie też “Kubańczyk”. Jakub Flas ma na swoim koncie trzy wygrane – ostatni raz był górą w starciu z Marcinem Malczyńskim. Dzięki tej wygranej Kubańczyk zgarnął pas federacji. Teraz czas na obronę tego pasa! Z kolei po porażce z “Way of Blonde” na FAME MMA 9 znów ma wystąpić Anna Andrzejewska, znana jako Anna IFBB Pro.

Oferta Betclic na FAME MMA 11

Betclic jeszcze nie rozpoczął przyjmowania zakładów na FAME MMA 11, ale wiemy, że tylko kiedy pojawią się potwierdzone walki, to od razu zaprezentuje ofertę kursową. W typach Betclic na FAME MMA 11 będziesz mógł obstawić rozstrzygnięcia pojedynków, a także sposób zakończenia walk tj. przez nokaut, na punkty itd. Przed walkami pojawiają się też dodatkowe kursy i typy na liczbę rund i zakłady specjalne.

Fot. z okładki: Rafał Rusek

FAQ

✅ Kiedy FAME MMA 11?

FAME MMA 11 najprawdopodobniej odbędzie się we wrześniu 2021.

✅ Kto zawalczy na FAME MMA 11?

Na FAME MMA 11 powalczy "Smolasty", "Way of Blonde" i "Wiewiór".

✅ Gdzie obstawiać FAME MMA 11?

FAME MMA 11 możesz typować w zakładach bukmacherskich Betclic.

Zaloguj się aby dodawać komentarze