Gdzie obejrzeć mecz Manchester City – Chelsea? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu. Obywatele na papierze są faworytami w starciu z The Blues, jednak historia pokazuje, że drużyna Guardioli ma problem z konfrontacją z ekipą Tuchela. Kto tym razem wyjdzie z tego starcia górą i zgarnie zwycięstwo?

Manchester City – Chelsea – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać dzisiaj mecz Manchester City – Chelsea, to dobrze trafiłeś. Będziesz mógł to zrobić m.in. w Canal+ Online oraz Canal+ Sport. Niżej pokazujemy Ci, jak dostać dostęp do pierwszej z tych platform bez większego wysiłku. Na pewno warto to sprawdzić, bo starcie City z Chelsea to rzecz, którą po prostu trzeba obejrzeć. Hitowe spotkanie pomiędzy ekipami z BIG SIX powinno nam przynieść dużo emocji.

Manchester City – Chelsea: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Manchester City – Chelsea? Taką możliwość dostaniesz nie tylko w TV od Canal+ Sport, ale także w przeglądarce i aplikacji mobilnej, a to dzięki Canal+ Online. Warto zapoznać się przy okazji z tym, jak działają transmisje live u bukmacherów.

Manchester City – Chelsea: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z meczu Manchester City – Chelsea? Aby obejrzeć rywalizację pomiędzy tymi ekipami musisz mieć dostęp do Canal+. Jeżeli założysz konto w eWinner z kodem ZAGRANIE, to dostaniesz taką możliwość. Szczegóły tłumaczymy właśnie tutaj:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto
  4. zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni
  5. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  6. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online (napisz na czat gracza)
  7. wykorzystaj go na stronie Canal+
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Manchester City – Chelsea: stream na żywo online

Jeżeli wykorzystasz nasz kod promocyjny do eWinnera, to oprócz streamu online z Manchester City – Chelsea, będziesz mógł też obstawić to starcie u bukmachera z bonusami na start i dzięki temu dostaniesz dodatkowe środki na grę.

Manchester City – Chelsea: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Manchester City – Chelsea, to dowiedz się także, jakie są kursy na to starcie. Bukmacherzy wystawili bowiem bardzo ciekawą ofertę i na pewno warto ją wziąć pod uwagę przy typowaniu.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 17:58.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Manchester City - Chelsea?

Spotkanie Manchesteru City z Chelsea będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

O której City zagra z Chelsea?

Spotkanie Manchesteru City z Chelsea zaplanowane zostało na godzinę 13:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze