Gdzie oglądać mecz Manchester City – Aston Villa? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz niżej. W Anglii rozegrane zostaną dzisiaj wszystkie spotkania w ramach 38 kolejki. W niej Obywatele zagrają z AV, więc możemy liczyć tutaj na dobre widowisko, a jak nie wiesz, gdzie je oglądać, to niżej piszemy dokładnie o tym!

canal+ online, ewinner
fot. ewinner

Manchester City – Aston Villa, gdzie oglądać

W niedzielę w angielskiej lidze dojdzie do spotkania Manchester City – Aston Villa, które będzie jednym z ciekawszych, jakie tego dnia czekają nas w piłkarskim świecie. Obywatele mają niemal pewne już mistrzostwo kraju i spotkanie z Aston Villą będzie bardzo ciekawe dla ich fanów. Z całą pewnością liczą tutaj na dobre widowisko, więc sprawdź, gdzie możesz oglądać mecz Manchester City – Aston Villa, o czym więcej piszemy niżej!

Manchester City – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Manchester City – Aston Villa będzie puszczona jedynie w Canal+ Sport. Warto podkreślić, że to ostatni sezon, gdy można będzie oglądać spotkania angielskiej ligi w Canal+. Od przyszłego sezonu rozgrywki przejdą do Viaplay. Teraz jednak jeszcze możemy cieszyć się transmisją telewizyjną, a jak ktoś nie ma TV, albo chce to starcie odpalić będąc np. w podróży, to może skorzystać z Canal+ Online!

Manchester City – Aston Villa, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz Manchester City – Aston Villa na streamie online? Możesz to zrobić właśnie w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem masz do odebrania voucher do Canal+ Online, gdzie odpalisz starcie pomiędzy tymi ekipami w wysokiej jakości. Jak odebrać taki voucher? To akurat jest bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki temu będziesz mógł obejrzeć spotkanie Manchester City – Aston Villa bez żadnego problemu. Przy okazji sprawdź, gdzie oglądać Premier League, bo dostaniesz dostęp do wszystkich spotkań!

Manchester City – Aston Villa, transmisja online

Transmisja online z meczu Manchester City – Aston Villa będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. Jak więc widzisz, możliwości jest sporo i każdy powinien znaleźć bez problemu tutaj coś dla siebie!

Manchester City – Aston Villa, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Manchester City – Aston Villa możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na nie wystawili polscy operatorzy. W ich ofercie da się znaleźć zakłady ze sporym value, jak np. te wymienione tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:57.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz City - Aston Villa?

Spotkanie City z AV będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport!

O której City zagra z AV?

City zmierzy się z AV już o godzinie 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze