Gdzie oglądać Premier League?Transmisje “na żywo” z Premier League to dla każdego kibica piłkarskiego istotny element ramówki TV. Liga angielska to jedne z najbardziej oglądanych rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Premier League można oglądać online i za pośrednictwem telewizji satelitarnej. Która stacja TV transmituje Premier League? Gdzie oglądać “na żywo” ligę angielską w internecie? Sprawdziliśmy wszystkie możliwości oglądania meczów Premier League!

Premier League transmisje na żywo

Liga angielska to największe pieniądze w piłce nożnej, a także największa oglądalność w skali świata. To rozgrywki, które są popularne nie tylko w Polsce, ale też w wielu zakątkach świata m.in. Azji. Transmisje live z Premier League, to pakiet praw TV, który należy do jednych z najdroższych, jeśli chodzi o krajowe ligi piłkarskie. W Polsce od wielu lat Premier League można oglądać, dzięki stacji Canal+. W ostatnim czasie telewizja ta poszerzyła swoją działalność o transmisje online, co daje szansę na oglądanie Premier League również w internecie.

Jako czytelnik zagranie.com masz szansę na 30-dniowe oglądanie Premier League bez dodatkowych opłat! Jeden z polecanych przez nas bukmacherów, czyli eWinner oferuje promocję, dzięki której nowi klienci mogą uzyskać voucher na Canal+ Online. Za jego pośrednictwem użytkownik otrzymuje pakiet stacji Canal+, które transmitują Premier League “na żywo”. Jeśli chcesz skorzystać z vouchera do C+ od eWinner, to załóż konto u tego bukmachera korzystając z przycisku poniżej!

Canal Plus eWinner - voucher od bukmachera.

Premier League UEFA 2021/2022 – kiedy są mecze?

Typy na ligę angielską dotyczą 38 kolejek w każdym sezonie. Rozgrywki te są o tyle wyjątkowe na tle pozostałych lig, że mecze odbywają się też w okresie świąteczno-noworocznym. Generalnie Premier League gra co weekend (od sierpnia do maja). Oczywiście w trakcie sezonu jest zaplanowanych kilka kolejek również w środku tygodnia (wtorek, środa, czwartek).

Standardowa kolejka Premier League rozpoczyna się w sobotnie południe, a kończy wieczornym meczem w poniedziałek. Stacja Canal+, która transmituje Premier League w Polsce, co kolejkę oferuje kilka meczów “na żywo” z udziałem najlepszych zespołów takich jak Manchester City, Liverpool, Manchester United, Chelsea i Tottenham.

Gdzie oglądać Premier League 2021/22?

Obecny sezon ligi angielskiej można oglądać za pośrednictwem kanałów telewizji Canal+. Od długich lat C+ posiada na wyłączność Premier League w naszym kraju. Kibice tych rozgrywek przyzwyczaili się do głosów Andrzeja Twarowskiego i Rafała Nahornego, którzy komentują najważniejsze mecze w lidze angielskiej. Niegdyś Canal+ było dostępne tylko w telewizji satelitarnej, ale teraz dostęp do transmisji jest zdecydowanie prostszy. Mecze “na żywo” w C+ poza pakietem satelitarnym obejrzysz też w telewizji kablowej i online.


Za pośrednictwem jakich kanałów Canal+ transmituje ligę angielską? Najczęściej spotkania te można oglądać w Canal+Sport i Canal+Sport 2. Osoby, które oglądają mecze w internecie również mogą mieć dostęp do tych programów. Wówczas wystarczy skorzystać z platformy Canal+ Online, która umożliwia dostęp do telewizji internetowej.


Premier League – gdzie oglądać za darmo?

Spotkania z udziałem angielskich drużyn można oglądać za darmo u polskich bukmacherów. Co prawda, nie chodzi nam o Premier League, ale FA Cup i Puchar Ligi Angielskiej. To rozgrywki, które są transmitowane w STS i Fortuna. W tej chwili bukmacherzy online nie posiadają praw do Premier League, ale być może w przyszłości się to zmieni? Na ten moment oferują oni zmagania w pucharowych rozgrywkach.

Canal+ i Canal+ Sport to telewizje kodowane, a więc nie są oferowane w ogólnym pakiecie TV naziemnej. Za transmisje meczów Premier League w C+ trzeba zapłacić – zgodnie z abonamentem. Podstawowy pakiet C+ Online, dzięki któremu uzyskujesz dostęp do meczów Premier League kosztuje 45 złotych w skali miesiąca. Operator ten wprowadził promocję, dzięki której obniża cenę za pierwszy miesiąc na 20 zł.

W tej chwili jedyna darmowa możliwość oglądania Premier League, to pobranie vouchera na Canal Plus Online od bukmachera eWinner!

transmisje premier league

Premier League Transmisje Online i TV, mecze na żywo w Internecie. Gdzie oglądać Premier League w Polsce?

Klasyczne telewizje stają się hybrydami, które łączą przekaz tradycyjnej TV z transmisjami online. W ten sposób mecze na żywo z Premier League obejrzysz również w internecie. To wygodny sposób, ponieważ nie wymaga od ciebie podpisywania umowy z Canal+ na telewizję satelitarną. Pakiet C+ Online możesz dowolnie aktywować, a następnie przestać opłacać subskrypcje bez żadnych konsekwencji.

Transmisje online z Premier League mogą być oglądane w Smart TV i mobilnych aplikacjach na iOS/Android. Co więcej, serwis Canal+ Online umożliwia oglądanie meczów również za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Po prostu trzeba mieć aktywne konto z wykupionym pakietem, a wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś mógł obejrzeć mecze ligi angielskiej.

Jak oglądać Premier League w telewizji [streamy online]

Transmisje na żywo z Premier League w TV mogą pochodzić z telewizji satelitarnej i streamu online. W przypadku tej pierwszej opcji – sytuacja jest prosta: wybierasz abonament TV cyfrowej, w której są oferowane kanały: Canal+, Canal+Sport i Canal+Sport 2. Wówczas przekaz transmisji odbywa się na zasadzie satelitarnej, a twój telewizor nie musi być połączony z internetem.

Transmisja online i stream w telewizji powiązany jest z aplikacją Canal+. Aby w ten sposób oglądać mecze Premier League należy posiadać telewizor z funkcją Smart. Co dalej? Z dostępnych aplikacji wybierz oprogramowanie C+Online, a następnie zainstaluj je na swoje urządzenie. Korzystając z funkcji Smart możesz zalogować się na konto Canal Plus Online, a następnie wybrać program, który chcesz oglądać. Pamiętaj tylko, że wszystkie funkcje Canal+ Online będą dostępne, jeśli dokonasz opłaty za abonament.

Gdzie oglądać Premier League w Internecie?

Liga angielska w internecie wcale nie musi być oglądana z nielegalnych źródeł, które generują spam i koniec końców niską jakość obrazu. Serwis Canal+ Online, w którym znajdziesz mecze Premier League działa też na komputerach i telefonach. Jeśli wejdziesz na stronę canalplus.com, to znajdziesz tam wszystkie możliwości oglądania Premier League online. Co możesz zrobić? Utworzyć konto, a następnie dokonać opłaty przy użyciu kart VISA/Mastercard lub płatności Play. Tam też zrealizujesz voucher od bukmachera eWinner na 30 dni oglądania za darmo!

Voucher na Premier League od bukmachera eWinner

Nie chcesz płacić za transmisje Premier League? W takim razie powinieneś wybrać voucher od eWinner, który daje dostęp do serwisu na 30 dni za darmo! Po jego aktywacji możesz korzystać ze wszystkich transmisji Canal Plus na swoim koncie. Jak wykorzystać voucher? Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami:

  1. Zarejestruj się u bukmachera eWinner korzystając z naszego specjalnego linka.
  2. W ciągu siedmiu dni zweryfikuj swoje dane osobowe u tego operatora.
  3. Po rejestracji konta postaw dowolny kupon w eWinner za minimum 50 złotych.
  4. Skorzystaj z czatu “na żywo” i zgłoś się do eWinner po voucher na Canal+ Online.
  5. Zrealizuj voucher w Canal Plus podając kod oferty.
Voucher Canal Plus

Premier League – transmisje Canal+

Stacja Canal Plus kompleksowo obsługuje ligę angielską. Komentatorzy regularnie biorą udział w widowisku na żywo, a co weekend odbywa się też magazyn podsumowujący kolejkę, który nosi nazwę “Jej wysokość Premier League”.

Meczach ligi angielskiej w C+ zajmują się przede wszystkim Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, Przemysław Rudzki i Przemysław Pełka. Ramówka TV Canal Plus jest konstruowana w ten sposób, by zawsze znaleźć miejsce na transmisje istotnego meczu w lidze angielskiej.

FAQ

Gdzie można oglądać mecze Premier League?

Spotkania Premier League w sezonie 2021/2022 możesz oglądać na kanałach stacji Canal+.

Czy w internecie są streamy z meczów ligi angielskiej?

Tak, Premier League online możesz oglądać "na żywo" za pośrednictwem platformy Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze