Typy i kursy na walkę Maja Staśko – Mrs. Honey znajdziesz w poniższym tekście. Przygotowaliśmy dla Ciebie zapowiedź tego pojedynku, gdyż już w sobotę do oktagonu wejdzie owiana złą sławą aktywistka Staśko, która zmierzy się z popularną influencerką Mrs. Honey. Która z zawodniczek będzie tutaj lepsza?

lexy-natsu-fortuna-baner-high-league-4

Maja Staśko – Mrs. Honey, typy na walkę

Jeżeli szukasz typów i kursów na walkę Maja Staśko – Mrs. Honey, to sprawdź nasz artykuł, ponieważ to właśnie niżej opisujemy dokładnie rywalizację tych zawodniczek. Nie jest to może tak gorące zestawienie, jak main event High League 4, ale i tak zapowiada się bardzo ciekawie. W końcu do oktagonu wejdą dwie zawodniczki, które mają sobie bardzo dużo do udowodnienia. Pierwsza z nich jest dość kontrowersyjną i nie cieszącą się najlepszą opinią aktywistką, a druga po prostu zarabia swoim wyglądem i nie ukrywa tego, że High League to sposób na zarobek.

Maja Staśko – Mrs. Honey, zapowiedź walki

Z całą pewnością warto podkreślić, że walka Maja Staśko – Mrs. Honey zapowiada się na jedno z ciekawszych, damskich zestawień, jakich mogliśmy być świadkami podczas ostatnich gal FAME MMA i High League. Oprócz tego, że zawodniczki mają konflikt, to jeszcze trzeba pod uwagę wziąć fakt, że Maja Staśko najzwyczajniej w świecie okazała się bardzo dużą hipokrytką i udowodniła, że na pierwszym miejscu stawia pieniądze. Rzekomo do HL poszła, żeby walczyć w imię przemocy wobec kobiet, ale jest to dość mocno wątpliwe i na szali stawia całą swoją reputację. Dla porównania Mrs. Honey po prostu nie ukrywa, że dla niej jest to sposób na zarobek i pomimo tego, że ma o wiele gorsze warunki fizyczne, to i tak może sprawić spore problemy Staśko. Zdaniem bukmacherów to Honey jest faworytką, ale czy to się przełoży na to, co zobaczymy w oktagonie?

Maja Staśko – Mrs. Honey, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Staśko - Honey
Fortuna
2.01
Staśko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.70
Honey
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbę rund
Fortuna
1.60
-2.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.16
+2.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Maja Staśko – Mrs. Honey, kto wygra walkę?

W przypadku pojedynku Mai Staśko z Mrs. Honey i typów na to, kto wygra tę walkę, bliżej nam do zdania, że będzie to pierwsza z nich. Kursy proponowane przez Fortunę są niezrozumiałe i jest to dobra okazja, gdyż Staśko wygląda na bardziej zdeterminowaną, silniejszą, a także ma lepsze warunki fizyczne. Do tego jednak jeszcze wrócimy niżej, gdzie dokładnie omówimy nasze typy na Staśko – Mrs. Honey.

Typy na Maja Staśko – Mrs. Honey

Te zawodniczki jeszcze nie miały okazji zmierzyć się ze sobą w oktagonie. Naszym zdaniem większe szanse ma Maja Staśko, a nie Mrs. Honey. Motywacja po jej stronie jest o wiele większa, ma sporą przewagę pod kątem fizycznym, a do tego w przypadku tej walki stawia na szali całą swoją reputację. Kurs w Fortunie to aż 2.05, co daje nam spore value i można to spokojnie zagrać już jako singiel. Nie zapomnij sprawdzić też, jakie są nasze inne propozycje na High League 4!

Fortuna
2.05
Staśko wygra walkę

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Maja Staśko - Mrs. Honey?

Walkę tych zawodniczek możesz obstawić u legalnego bukmachera Fortuna.

Która z zawodniczek jest faworytką?

Według bukmacherów większe szanse na wygraną ma Mrs. Honey.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze