Na High League 4 bukmacher udostępnia zakłady na galę, ale też specjalne bonusy, które możesz wykorzystać. Głównie promocje przeznaczone są dla nowych graczy, którzy do tej pory nie posiadali rejestracji u bukmachera. Konkretnie chodzi o firmę Fortuna, bo tylko u niej możesz obstawiać High League 4. Co oferuje ten bukmacher? Sprawdź bonusy na galę!

high league 4 baner

High League 4 bukmacher: obstawiaj w Fortunie

Jeśli chodzi o bukmacherów na High League to pole jest nieco zawężone. Dlaczego? Dlatego, że federacja i Fortuna podpisali umowę na wyłączność, co oznacza, że tylko jeden bukmacher może oferować zakłady na High League. A jeśli tak jest, to związane są z tym pozostałe kwestie takie jak bonusy na High League 4. To oznacza, że tylko u jednego bukmachera możesz skorzystać z zakładów, jak i gratyfikacji na to wydarzenie.

👉 Na High League 4 bonusy udostępniane przez Fortunę składają się z zakładów bez ryzyka, freebetów i 50% od wpłaty. Przy każdej walce bukmacher ten oferuje kilkanaście kursów, dzięki którym możesz przewidzieć wszystko to, co wydarzy się na gali. O jakie zakłady chodzi?

Fortuna bukmacher High League 4

W Fortunie High League 4 wytypujesz w oparciu o następujące rynki:

  • kto wygra,
  • liczba rund,
  • w której rundzie koniec walki,
  • w jaki sposób zawodnik wygra walkę,
  • czy w pierwszej minucie walka zostanie rozstrzygnięta.

Korzystając z zakładów Fortuny możesz przewidzieć zwyciężczynię walki wieczoru pomiędzy Natsu a Lexy Chaplin. Dodatkowo obstawisz zakłady na Artura Szpilkę, Denisa Załęckiego, Amadeusza Roślika czy Pawła Bombę.

typy mma

High League 4: bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy na High League 4 oferują bonusy przede wszystkim nowym graczom. Jeśli nie posiadasz konta w Fortunie, a jednocześnie interesujesz się walkami freak fights, to gala High League jest dobrym pretekstem do tego, żeby odebrać bonusy na start. Co zyskasz? W tym przypadku mowa o ubezpieczonym zakładzie, freebetach, a na deser – bonusie od drugiego depozytu.

Bonusy na High League 4, które możesz odebrać w Fortunie:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Freebety: 20 zł + 10 zł
  • Bonus 50% od wpłaty do 200 zł

Przed High League 4 darmowy zakład czeka na wszystkich tych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a następnie zweryfikują dane osobowe. To pozwoli odebrać freebet o wartości 20 zł (bez wpłaty własnej). Jeśli liczysz na pozostałe bonusy, to w tym przypadku należy dokonać pierwszej wpłaty.

high league 4 bonusy fortuna

High League 4: darmowy zakład 30 zł

W zakładach Fortuny bonus składa się z czterech kwot. Spora część nowych użytkowników zwraca uwagę przede wszystkim na freebet. To promocja, dzięki której walki na High League 4 możesz wytypować za darmo. Jak to zrobić?

Pierwszym krokiem jest rejestracja konta i zweryfikowanie danych osobowych. W tym momencie otrzymasz darmowe 20 zł, które będzie widnieć na twoim koncie jako 2800 punktów FKP. Możesz zagrać za to zakład na High League 4 złożony z dowolnych typów. To jednak nie koniec, bo znamy drugi sposób na kolejny freebet od Fortuny.

Dodatkowe 10 złotych mogą otrzymać ci gracze, którzy wykonają pierwszą wpłatę na konto. W tym przypadku poza bonusem bez ryzyka odbierzesz też freebet 10 zł, który po prostu trzeba jednokrotnie obrócić po dowolnym kursie. Innymi słowy: wystarczy go zagrać na wybraną walkę High League 4.

Przed obstawianiem za freebet pamiętaj, aby zaakceptować go na swoim koncie. To pozwoli na swobodne wykorzystanie bonusu (pozostaje on ważny przez 5 kolejnych dni).

Bonusy Fortuny można odebrać przed High League 4, jak i w trakcie gali. Przypomnijmy: wydarzenie to odbędzie się 17 września (sobota). Walki możesz obstawiać na stronie efortuna.pl lub w mobilnej aplikacji na Android/iOS.

FAQ

Który bukmacher oferuje bonusy na High League 4?

Promocje bukmacherskie na High League 4 dostępne są tylko w Fortunie.

Jakie freebet możesz odebrać w Fortunie?

Na High League 4 Fortuna oferuje darmowe zakłady o łącznej wartości 30 złotych.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze