Wczorajsze rozstrzygnięcia na Mistrzostwach Świata przyniosły sporo emocji, oby dzisiaj było podobnie! Z turnieju została wyeliminowana reprezentacja Szwecji, co można uznać za małą niespodziankę. Czołową czwórkę grupy A znamy, kto awansuje do ćwierćfinału z tej drugiej? Na ostatni dzień zmagań grupowych dopuszczeni zostaną kibice, co tylko uatrakcyjni nam wtorkowe pojedynki. Na swoich fanów liczy Łotwa, która marzy o medalu zdobytym w swoim kraju. Czy podopiecznym Boba Hartleya uda się pokonać Niemcy? Przygotowałem AKO Boost na tę okazję. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o Fortunie!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Słowacja vs Czechy (01.06. godz. 15:15)

Zanim o wieczornym hicie pomiędzy Niemcami a Łotwą, czas zajrzeć jeszcze do grupy A, gdzie dojdzie do braterskiego pojedynku. Słowacja z Czechami łączy wspólna historia, ale także zapewniony awans do ćwierćfinału dzięki wczorajszej wygranej Rosji nad Szwedami. Dzisiaj walka toczyć się będzie o honor, ale także o zajęcie wyższego miejsca w grupie A. Na ten moment w lepszej sytuacji znajdują się formalni gospodarze, którzy mają dwa oczka przewagi nad swoimi wtorkowymi rywalami. Jeżeli uda się przynajmniej uzyskać remis, to trzecia pozycja zostanie zachowana.

Słowacy to reprezentacja, która nie jest zbytnio doceniania na tych Mistrzostwach Świata. Przypomnijmy, że to oni na początku pokonali m.in. Rosję, która idzie jak burza przez ten turniej. Może nie ma tutaj wielu gwiazd, ale liczy się kolektyw i trener z wieloletnim doświadczeniem. Craig Ramsay wykonuje świetną robotę i jego zespół może stać się czarnym koniem. Czy dzisiaj również potwierdzą swoją klasę?

Po drugiej stronie barykady znajdują się Czesi, którzy do tej pory nie zachwycają. Mieli jedno dobre spotkanie ze Szwecją, gdzie przez większość czasu zdominowali przeciwnika, ale to tyle. Z Danią nie potrafili wykorzystać swojej przewagi i trzeba było męczyć się aż do serii rzutów karnych. Być może to, co najlepsze pozostawili nasi południowi sąsiedzi na play-off? O tym przekonamy się za chwilę.

Odds are not currently available.
Odds are subject to change. Last updated 14 czerwca 2021 22:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Słowacji na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 1:3 z reprezentacją Szwecji
 • Słowacja znajduje się na 3. miejscu w grupie A z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 4 zwycięstwa i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Czech na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 2:1 z reprezentacją Danii
 • Czechy znajdują się na 4. miejscu w grupie A z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to43 zwycięstwa i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Czech 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 wygranymi Czech

Co obstawiać?

Pomimo tego, że jest to praktycznie mecz o nic, to uważam, że obie ekipy zagrają najlepiej jak potrafią. Kursy na Słowację są przesadzone i zamierzam to wykorzystać. Zakłady w Fortunie oferują handicapy i do AKO Boost pobieram +2.5. Czesi są po wyczerpującym starciu z Danią i muszą trochę oszczędzać siły na czwartek. Ich przeciwnicy mieli dzień przerwy i to może być widoczne na tafli. Uważam, że będzie to wyrównany mecz.

Fortuna
AKO BOOST
Słowacja handicap +2.5

Skorzystaj z kodu promocyjnego od Fortuny już dziś!

hokej

Rosja vs Białoruś (01.06. godz. 19:15)

Przechodzimy już do sesji wieczornej, gdzie odbędzie się spotkanie Rosji z Białorusią. Wzmocnienia z NHL bardzo się przydały, ponieważ zarówno Dmitri Orlov, jak i Vladimir Tarasenko walnie przyczynili się do wczorajszej wygranej ze Szwecją. Ten pierwszy popisał się znakomitym wejściem do tercji obronnej przeciwnika i wyłożył krążek Antonowi Slepyshev. Ten drugi odegrał kluczową rolę przy drugiej bramce Alexandera Barabanova i wykorzystał ostatni rzut karny. Co robią indywidualności mogliśmy oglądać właśnie w poniedziałek i to pokazuje, że Rosja staje się głównym kandydatem do sięgnięcia po złoto. Został jeszcze do rozegrania jeden mecz, który powinien być formalnością. Czy ujrzymy łatwe i przyjemne zwycięstwo faworytów?

Jeżeli chodzi o Białoruś to nie było wielkich oczekiwań względem tej reprezentacji przed rozpoczęciem tych Mistrzostw Świata. Jest to ekipa na pograniczu elity, a niższej dywizji, która walczyłaby o pozostanie. Nie mniej jednak, zaskoczyli obserwatorów hokeja pokonując przecież Szwecję i nadzieję kibiców odżyły. Ten sukces nie został jednak powtórzony w kolejnych rywalizacjach i tym samym dzisiaj kończy się ich przygoda na Łotwie. W starciu ze Szwajcarią zostali do boju puszczeni młodsi zawodnicy, aby nabrali doświadczenia przed kolejnymi wyzwaniami. Czy dzisiaj do składu wrócą naturalizowani hokeiści? Bez nich nie mają większych szans w pojedynku z Rosją.

Odds are not currently available.
Odds are subject to change. Last updated 14 czerwca 2021 22:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Rosji na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 3:2 z reprezentacją Szwecji
 • Rosja znajduje się na 1. miejscu w grupie A z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 5 zwycięstw i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Białorusi na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 0:6 z reprezentacja Szwajcarii
 • Białoruś znajduje się na 7. miejscu w grupie A z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Rosji 6:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 wygranymi Rosji i 1 zwycięstwem Białorusi

Co obstawiać?

Tak jak pewnie się domyślacie, stawiam na pewną wygrana Rosji. Pomimo tego, że to spotkanie jest praktycznie o pietruszkę, to Białoruś nie ma większych szans z dzisiejszym przeciwnikiem. Jasne, to jest sport i hokej, ale po co psuć sobie morale przed walką o medale. Uważam, że formalni gospodarze sięgną po zwycięstwo z handicapem -1.5.

Fortuna
AKO BOOST
Rosja handicap -1.5

Niemcy vs Łotwa (01.06. godz. 19:15)

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie odbędzie się w głównej hali w Rydze, gdzie kibice zgromadzeni na obiekcie będą przeżywać spore emocje związane z występem swojej reprezentacji. Łotwa podejmie naszych zachodnich sąsiadów i wydaje się, że tylko zwycięzca awansuje do ćwierćfinału. Niemcy zagrali bardzo dobry mecz z USA. Widać było w ich poczynaniach zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Walczyli o każdy krążek, ale niestety zawiodła skuteczność. Pomimo wiele oddawanych strzałów, to w bramce rywali świetnie spisywał się Calvin Petersen i zachował SO. Najmniejsze szanse przez Amerykanów zostały wykorzystywane i tym samym dzisiaj czeka ich walka o wyjście z grupy.

Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ naprzeciwko nich staje solidna reprezentacja Łotwy. Jest to drużyna prowadzona przez Boba Hartleya, a więc szkoleniowca Avangardu Omsk, zdobywcy Pucharu Gagarina z tego sezonu KHL. Do tej pory mieli sporo pecha na tym turnieju. Udawało im się doprowadzać do dogrywek i sięgnąć tym samym po pojedyncze oczka, nie mniej jednak aż dwukrotnie polegli w serii rzutów karnych, a raz w dodatkowym czasie. Szkoda, bo system punktacji powoduje, że są na równi z dzisiejszymi przeciwnikami. Wiele zarzutów kanadyjskiego szkoleniowca padło pod adresem sędziów, którzy jego zdaniem niesprawiedliwie prowadzili zawody. Nie mniej jednak Łotwa ma wiele argumentów, które mogą przyczynić się do sukcesu tej reprezentacji. Dodatkowym będą naturalnie zgromadzeni kibice. Czy gospodarze tego turnieju znajdą się w czołowej ósemce tegorocznych Mistrzostw Świata?

Odds are not currently available.
Odds are subject to change. Last updated 14 czerwca 2021 22:04.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Niemiec na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 0:2 z reprezentacją USA
 • Niemcy znajdują się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 3 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Łotwy na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 2:3 z reprezentacją Norwegii
 • Łotwa znajduje się na 6. miejscu w grupie B z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 zwycięstwa i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Łotwy 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 3 wygranymi Niemiec i 2 zwycięstwami Łotwy

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Niemcy rozegrali wczoraj świetne zawody z USA, jestem zdania, że mogą mieć problemy z Łotwą. Gospodarze prezentują się równo i stabilnie, ale nie mieli do tej pory szczęścia. Uważam, że ściany mogą dzisiaj pomagać i wywierać presję na arbitrach, którzy będą podejmować decyzje przyjazne ekipie prowadzonej przez Boba Hartleya. Dodatkowo w porównaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami mieli jeden dzień przerwy i sztab trenerski mógł się przygotować konkretnie pod jednego przeciwnika. Niemcy mogą być nieco zmęczeni wczorajszą rywalizacją z Amerykanami. Swój AKO Boost zamykam X2 i liczę na gospodarzy tej turnieju.

Fortuna
AKO BOOST
Łotwa nie przegra w regulaminowym czasie

Specjalnie dla Was połączyliśmy trzy typy w jedno zdarzenie, które możecie zagrać z najwyższym kursem z polskich bukmacherów! Jak to zrobić? Jeśli jeszcze nie masz konta w Fortunie to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 2720PLNktóry daje Ci wiele dodatkowych korzyści.

Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do zakładki ‚zakłady bukmacherskie’. Następnie w pasku po lewej stronie odszukaj “Hokej-specjalne”. Właśnie tej zakładce znajduje się “Zagranie – zakład specjalny”. Odpowiadają Ci moje typy? Teraz masz szanse zagrać je po wyższym kursie!

hokej

Fortuna 01.06. AKO Boost

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
 • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
 • Jednokrotny obrót bonusem
 • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

AKO Fortuna 01.06. MŚ hokej

fot. Robert Hradil

Zaloguj się aby dodawać komentarze