Gdzie obejrzeć mecz Liverpoolu z Aston Villą? O tym piszemy właśnie w poniższym artykule. W końcu w najbliższych dwóch dniach w Premier League rozegranych zostanie kilka ciekawych starć. Jednym z nich będzie rywalizacja The Reds z AV. Kto w niej wygra i zgarnie komplet punktów?

Liverpool – Aston Villa – gdzie oglądać dzisiaj?

Zawodnicy Liverpoolu dzisiaj podejmą na własnym stadionie Aston Villę. The Reds są mocnymi faworytami w tym starciu, ale czy przełożą to na zwycięstwo i kolejne trzy punkty? Podopieczni Kloppa wcale nie będą mieli prostej przeprawy, a kibice oczekują dobrego show. Pamiętaj, że możesz obstawić to spotkanie z zakładem bez ryzyka w eWinner i dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o wynik.

Liverpool – Aston Villa: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz Liverpool – Aston Villa? Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Transmisja będzie dostępna jedynie w Canal+ Sport. Możesz wykorzystać naszą współpracę z eWinnerem i dostać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Jak to zrobić?

  • załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  • zagraj w tym czasie dowolny kupon
  • zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+

ewinner voucher canal sport

Liverpool – Aston Villa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Aby obejrzeć w TV transmisję na żywo z meczu Chelsea – Leeds wystarczy, że pobierzesz aplikację na telewizor od Canal+ Online. Pamiętaj, żeby zobaczyć, co daje kod promocyjny w eWinner, bo razem z nim zgarniesz ciekawe bonusy na start!

Liverpool – Aston Villa: stream na żywo online

Gdzie oglądać stream online z meczu Liverpool – Aston Villa? Te starcie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Tak się składa, że dzięki eWinner dostaniesz zakład bez ryzyka, voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online i inne bonusy. Warto zdecydowanie rozważyć założenie konta u tego bukmachera!

Liverpool – Aston Villa: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Liverpool – Aston Villa, to sprawdź także co wiemy o kursach bukmacherskich. Bukmacherzy wystawili w końcu bardzo interesujące zakłady, a kilka przykładów znajdziesz tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 20:11.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Liverpoolu z Aston Villą?

Spotkanie Liverpoolu z Aston Villą będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Liverpool zagra z Aston Villą?

Spotkanie Liverpoolu z Aston Villą rozpocznie się już o godzinie 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze