Lille – Nantes: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.08.2023

Alexsandro, Evann Guessand

Gdzie oglądać mecz Lille – Nantes? Jednym ze starć rozgrywanych w Ligue 1 będzie rywalizacja pomiędzy Lille a Nantes. W niniejszym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV tego meczu, a także jego stream online w internecie!

Lille – Nantes, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja pomiędzy Lille a Nantes odbędzie się 20 sierpnia 2023 o 13:00, a jej areną będzie Stade Pierre-Mauroy. Faworytami tego starcia będą gospodarze, którzy w tym sezonie celują w miejsce w europejskich pucharach. Masz ochotę obejrzeć ten pojedynek w TV? Jego transmisję znajdziesz w Canal+ Sport 2.

Lille – Nantes: transmisja i stream online za darmo

Omawiany mecz możesz obejrzeć również w aplikacji mobilnej STS. Bukmacher ten pozwala bowiem swoim klientom na śledzenie meczów przez internet. Jakie są warunki korzystania ze streamów w STS TV?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się dostępem do STS TV
  5. Oglądaj mecze przez internet, gdzie tylko chcesz!
  6. Przyjemnego oglądania!

Lille z Nantes obejrzysz również w Superbet TV. Bukmacher ten również pozwala bowiem swoim klientom na śledzenie meczów Ligue 1. W tym przypadku jedynym warunkiem korzystania ze streamów jest posiadanie aktywnego konta. Jeśli jeszcze go nie masz, załóż je z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj dane i ciesz się dostępem do streamów w apce mobilnej Superbet!

Gdzie oglądać Lille – Nantes?

Lille – Nantes można oglądać w STS TV. W ofercie streamów tego operatora oprócz Ligue 1 znajdują się także inne topowe europejskie ligi, a także starcia z innych dyscyplin sportowych. Pamiętaj też, że na start w STS otrzymasz bardzo korzystny zakład bez ryzyka do 100 PLN! Życzę powodzenia oraz miłego oglądania meczów w STS TV!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze