W dobie internetu mamy możliwość rywalizowania ze swoimi znajomymi w różnego rodzaju typerach i ligach. Najpopularniejszą jest chyba Fantasy Premier League. Bukmacherzy również organizują takie wydarzenia, jednym z nich jest Liga Betclic. Czy warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu? Na dokładkę omówienie Combi Crush. Jest to kolejna promocja do wykorzystania przed zbliżającymi się meczami Ligi Mistrzów. Opinie, jak i opis tych zdarzeń znajdziecie w tym tekście, zapraszam do lektury!

Liga Betclic

Betclic opinie- liga

Typując mecze piłkarskie, można u bukmachera Betclic zbierać punkty i odebrać bonusy. Wynoszą one od 25zł do nawet 2000zł. Co trzeba zrobić, aby je otrzymać?

  1. Zapisać się do promocji klikając baner: dołącz tutaj
  2. Należy postawić kupon z minimalnym kursem 1.50 na mecze piłki nożnej, podczas trwania promocji do 22 września. Czy przed rozpoczęciem spotkania, czy na żywo nie ma znaczenia. Może to być kupon pojedynczy lub wielokrotny
  3. Za każdą postawioną złotówkę gracz otrzymuje punkty: (3 punkty za każdą postawioną złotówkę przy kuponach wielokrotnych, 2 punkty za każdą postawioną złotówkę przy kuponach pojedynczych)
  4. Obserwować ranking dostępny na stronie bukmachera. 100 najlepszych osób otrzyma wysokie bonusy
  5. Co ważne nagrody zostają przyznanie 23 września

Betclic opinie- tabela ligi

Combi Crush

Betclic opinie- combi crush

Teraz przejdziemy do drugiej promocji, która jest dostępna u bukmachera Betclic. Combi Crush- nazwa sama w sobie przyjemna, a jej zasady są jeszcze lepsze. Można otrzymać zwrot za przegrany kupon idealna propozycja na zbliżające się spotkania w ramach Ligi Mistrzów. Zasady:

  1. Zapisać się do promocji klikając baner: dołącz tutaj
  2. Należy postawić kupon wielokrotny na przedmeczowe wydarzenia Ligi Mistrzów. Minimalna stawka wynosi 50zł, minimalny kurs całkowity na kuponie 5.00 i minimalna liczba zakładów to 5
  3. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, to 19 września zostanie zwrócona stawka do 50zł w ramach bonusu

Betclic opinie

Powyższe promocje to tylko początek tego, co może zaoferować Wam ten bukmacher. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się coś więcej o nim, warto przeczytać opinie o Betclicu, dostępne na naszej stronie.

betclic kod promocyjny