Gdzie obejrzeć mecz Leicester – Tottenham? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. W środę Lisy podejmą na własnym stadionie Koguty. Czy to się przełoży na ich wygraną? A może znowu dojdzie do niespodzianki i to goście sięgną po komplet punktów? Na pewno będzie to dobre widowisko!

Leicester – Tottenham – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę w Premier League dojdzie do rywalizacji dwóch ekip ze ścisłej czołówki Premier League. Leicester podejmie na własnym stadionie Tottenham, a więc śmiało o tej rywalizacji możemy powiedzieć, jak o niezłym spotkaniu, które warto obejrzeć. Taką możliwość otrzymasz m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Go. O szczegółach dotyczących tego, jak to działa, piszemy właśnie niżej!

Leicester – Tottenham: za darmo w internecie

Za nim przejdziemy do tego, gdzie oglądać za darmo mecz Leicester – Tottenham, to zobacz jeszcze, jak działają u bukmacherów transmisje live. Dzięki temu będziesz mógł oglądać hitowe spotkania z najlepszych lig praktycznie za darmo!

Leicester – Tottenham: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Leicester – Tottenham będzie pokazana w Canal+ Sport. Jak nie masz kanału telewizyjnego od tego dostawcy, to zawsze możesz skorzystać przecież z Canal+ Online, a dzięki eWinnerowi dostaniesz voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Tutaj szczegóły:

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni
  4. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online (napisz na czat gracza)
  6. wykorzystaj go na stronie Canal+
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Leicester – Tottenham: stream na żywo online

Stream online z meczu Leicester – Tottenham będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji mobilnej od Canal+ Online. Ją pobierzesz na telefony z systemem Android oraz iOS, a do płynnego działania potrzebujesz jedynie stabilnego internetu.

Leicester – Tottenham: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Leicester – Tottenham, to zobacz też, jakie są kursy od bukmacherów. To hitowe starcie na pewno warto obejrzeć, a obstawiając dodatkowo zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 05:04.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Leicester - Tottenham?

Spotkanie Leicesteru z Tottenhamem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której rozpocznie się mecz Leicester - Tottenham?

Ten mecz zaplanowany został na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze