W Ekstraklasie w niedzielę dojdzie do prawdziwego hitu, bowiem zawodnicy Legii Warszawa zmierzą się z Pogonią Szczecin. Będzie to pierwszy mecz dla Wojskowych bez Michniewicza w roli trenera. Na pewno zatem warto zainteresować się tym, gdzie obejrzeć mecz Legii z Pogonią. Sprawdź transmisję w TV i stream online!

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin – gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę będziemy świadkami meczu pomiędzy Legią Warszawa, a Pogonią Szczecin. Dla Legionistów będzie to pierwsze spotkanie z nowym, tymczasowym trenerem. Kilka dni temu zwolniony został Michniewicz. Legię czeka trudna przeprawa, ale warto dowiedzieć się, gdzie obejrzeć mecz tych ekip. Sprawdź zatem, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Przy okazji zerknij też na kursy u bukmacherów i zwiększ emocje z oglądania.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin? Dzięki bukmacherowi eWinner da się obejrzeć mecz bez płacenia!

  • zarejestruj konto z linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  • upewni się, że wpisałeś kod ZAGRANIE
  • ZGŁOŚ SIĘ po voucher do Canal+ Online
  • wykorzystaj go na stronie Canal+ Online

ewinner voucher

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jeżeli oglądasz mecze w TV, to starcie Legii z Pogonią obejrzysz bez płacenia w Canal+ Online. Wystarczy, że pobierzesz aplikację na telewizor od tego operatora. To wszystko, co musisz zrobić, aby obejrzeć na TV Ekstraklasę!

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: stream na żywo online

Mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin zapowiada się na najciekawszy w tej kolejce Ekstraklasy. Takie spotkania wiele osób chce oglądać, a dzięki aplikacji mobilnej dostęp jest bardzo prosty i każdy może z tego skorzystać!

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, to zobacz też, jakie kursy wystawili bukmacherzy. Można znaleźć tutaj ciekawe opcje i zakłady, które po prostu warto obstawić. Szczególnie że w ten sposób zwiększysz emocje z oglądania!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 czerwca 2022 00:15.

Zdjęcie: Wojciech Dobrzynski / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Legii z Pogonią?

Spotkanie tych ekip zostanie pokazane w Canal+ Sport.

O której Legia zagra z Pogonią?

Mecz Legii Warszawa z Pogonią Szczecin zaplanowano na godzinę 17:30!

Zaloguj się aby dodawać komentarze