Co tu dużo mówić – Legia vs Lech. Taki mecz rozbudza wszystkich kibiców naszej Ekstraklasy. Powiedzieć, że zwycięstwo w tym meczu jest dla obu drużyn niezwykle istotne i prestiżowe to tak jakby nie powiedzieć nic. Gdy opadną emocje związane z tym meczem, zajrzymy jeszcze do Białegostoku, do którego przyjeżdża Cracovia. Sprawdź nasze typy na te spotkania i zagraj je razem z nami bez ryzyka! Jeśli kupon nie wejdzie otrzymasz zwrot! Zachęcam do zapoznania się z analizą i  szczegółami promocji.

TYLKO DZIŚ -> ZAGRAJ Z NAMI BEZ RYZYKA ZA 99 PLN

Kod promocyjny: 2120PLN

zagranie_ekstraklasa_forbet_2120

Skuteczność typów na Ekstraklasę: 30/42 

Profit/strata w typach na Ekstraklasę: +903 PLN 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Legia Warszawa vs Lech Poznań

Nieważne czy ktoś lubi naszą Ekstraklasę czy nie. Nieważne czy ktoś kibicuje Legii czy Lechowi. Nieważne czy ktoś niecierpliwie czeka na ten mecz czy nie. Obok takiego starcia nie można przejść obojętnie. Nie bez powodu taki mecz przez wielu nazywany jest „polskim el clasico”. Zobaczymy dzisiaj dwie najlepsze polskie drużyny ostatnich lat, wokół których jest zdecydowanie największe zainteresowanie.

No dobra, ale nie będziemy przecież zachęcać do oglądania tego meczu tylko postaramy się przeanalizować to, jak może wyglądać to widowisko. Powiedziane już zostało, że dzisiaj zmierzą się dwie najlepsze polskie drużyny. Z tym stwierdzeniem chyba nikt nie powinien się sprzeczać. Jednak obecny sezon nie potwierdza wielkości obu zespołów. Legia i Lech w łatwy sposób straciły ważne punkty, a to zaowocowało tym, że zobaczymy dzisiaj drużyny, które znajdują się na dopiero 6. i 9. miejscu w tabeli. Z początku obecnych rozgrywek nie jest zadowolona żadna ze stron. Na szczęście nasza liga jest taka, że strata do czołówki jest naprawdę niewielka, a zdobycie dzisiaj 3 punktów jest czymś niezwykle istotnym.

Jednak nie uważam, żeby któraś z drużyn się otworzyła i ruszyła do zmasowanych ataków. Takie mecze jak ten, czyli spotkania pełne podtekstów, presji, prestiżu i ogromnej wagi punktowej, bardzo często okazują się przeciętnymi widowiskami. Dla obu stron priorytetem powinna być szczelna defensywa i zachowanie czystego konta. Dopiero później Legia i Lech będą szukały okazji do pokonania rywala. To powinno skutkować małą ilość bramek. Statystyki bezpośrednich meczów i ostatnie mecze obu drużyn potwierdzają moja przypuszczenia.

Statystyki:

 • W ostatnich 20 meczach Legii over 3.5 padł tylko w 2 meczach!
 • Z kolei w ostatnich 8 meczach Lecha over 3.5 zobaczyliśmy tylko 3 razy.
 • Poniżej 3.5 bramki zobaczyliśmy w aż 13 ostatnich bezpośrednich meczach!
 • 3 ostatnie bezpośrednie pojedynki wygrywał gospodarz meczu.
 • 5 ostatnich ligowych meczów Legii to tylko 1 zwycięstwo.
 • Lech wygrał 2 ostatnie mecze i zdobył w nich aż 7 bramek.
 • 6 ostatnich meczów Legii kończyło się rezultatem poniżej 3.5 bramki.

Co obstawiać?

Czego możemy spodziewać się w tym meczu? Moim zdaniem zamkniętej gry z obu stron. Nie wierzę w to, żeby w tak ważnym spotkaniu któraś ze stron się otworzyła i podjęła niepotrzebne ryzyko. Ok, zarówno Legia jak i Lech będą chcieli wygrać, ale (powtórzę) oba zespoły postawią przede wszystkim na zabezpieczenie dostępu do własnej bramki. To powoduje, że nie przewiduję w tym meczu dużej ilości bramek i liczę na to, że nie będzie ich więcej niż 3. Kurs na under 3.5 jest bardzo zachęcający, dlatego bez wahania decyduję się właśnie na ten typ.

Nasz typ: Poniżej 3.5 bramki

Kurs: 1.40

Baner - skubiemy bukmachera

Pozwól, że zanim o drugim meczu, to wspomnę jeszcze dwa słowa o kodzie promocyjnym do ForBET-u. Jeśli jeszcze nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, a liczysz na dzisiejszy zakład bez ryzyka i dodatkowe bonusy – skorzystaj z naszego kodu promocyjnego: 2120 PLN. Dzięki niemu możesz otrzymać dodatkowe 50 PLN od wpłaty, jeśli ta wyniesie minimum 100 złotych. Oprócz tego możesz liczyć na freebet w wysokości 20 złotych! Nie czekaj i skorzystaj już teraz, a po więcej informacji kliknij tutaj –> ForBET kod promocyjny! 🙂

Jagiellonia Białystok vs Cracovia Kraków

Oczy piłkarskiej Polski zwrócone będą dzisiaj na Warszawę i jest to w pełni zrozumiałe. Ale nie wykluczone, że okaże się on średnim widowiskiem. Powiem szczerze, że pod względem czysto piłkarskim po cichu liczę na to, że starcie Jagi z Cracovią będzie ładniejszym, szybszym i ciekawszym widowiskiem.

Trener vs trener – tak w największym skrócie opisałbym ten pojedynek. Moim zdaniem (obok Piotra Stokowca) w tym meczu spotkają się dwaj z trzech najlepszych ekstraklasowych trenerów. No dobra, ktoś może zarzucić, że nie wygrali oni nic wielkiego, że nie trenowali największych drużyn, Michał Probierz się sparzył w Grecji, a Ireneusz Mamrot pracuje na najwyższym poziomie dosyć krótko. To wszystko jest prawdą, ale mam wrażenie, że praca tych trenerów jest najbardziej zauważalna, wiedzą co robią i otwarcie mówią o wysokich celach. Do tego oba kluby grają dość ciekawą piłkę, nie murują się i stawiają na ofensywę. Liczę na to, że połączenie obu trenerów i drużyn jakie prowadzą przyniesie nam bardzo ciekawe widowisko.

W tym meczu spodziewam się jednego – bramek i to po obu stronach. Obie drużyny nie są ostatnio w topowej formie, ale niewykluczone, że przerwa reprezentacyjna dobrze im zrobiła. Jagiellonia nie wygrała od 30 sierpnia i zrobi wszystko, żeby dzisiaj przerwą złą passę. Z kolei Cracovia będzie grała o to, żeby nie stracić kontaktu z liderującą Pogonią. Kto w tym meczu okaże się lepszy? Przeczucie kieruje mnie w stronę Jagi, ale ostatecznie mój typ skupił się wokół bramek.

Statystyki:

 • BTTS padł w 10 z ostatnich 14 meczów Jagiellonii.
 • Ten rezultat zobaczyliśmy również w 12 z 16 ostatnich spotkań Cracovii.
 • BTTS padł w 4 z ostatnich 8 bezpośrednich pojedynków.
 • Cracovia wygrała 3 z 4 ostatnich wyjazdowych meczów.
 • Jagiellonia nie wygrała żadnego z ostatnich 4 spotkań.
 • Cracovia strzelała minimum 1 bramkę w 14 meczach z rzędu.
 • 4 ostatnie mecze Jagiellonii zakończyły się BTTS-ami.

Co obstawiać?

Mam wrażenie, że ten mecz może być przeciwieństwem wcześniej omawianego hitu kolejki. Jagiellonia i Cracovia mogą postawić na inny, otwarty futbol, ponieważ tak właśnie chcą grać trenerzy obu drużyn. Michał Probierz nie kryje tego, że jego drużyna walczy o najwyższe cele, a do tego potrzebne są zwycięstwa i bramki. Z kolei Jagiellonia ze swoim Imazem w ataku to jedna z najlepiej wyglądających ofensyw ligi. Wierzę, że połączenie tych dwóch drużyn zapewni bramki po obu stronach. W dodatku statystyki potwierdzają moje przypuszczenia odnośnie BTTS-u. Oby zakończenie sobotnich meczów przyniosło nam dobre widowisko i bramki dla obu drużyn.

Nasz typ: Obie drużyny strzelą bramkę

Kurs: 1.75

Zasady promocji bez ryzyka:

 • Musisz mieć konto w forBET (jeżeli nie masz, zarejestruj się i przy rejestracji wpisz kod promocyjny2120PLN)
 • Wysłać kupon widoczny poniżej za dokładnie 99 PLN z salda głównego.
 • Czekać na rezultat!
 • Kupon nie wejdzie? Dostaniesz zwrot na konto w postaci bonusu.
 • Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20.
 • Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
 • W przypadku wygranej pieniądze zostają u Ciebie i możesz dalej obstawiać!

Konto na forBET z kodem promocyjnym 2120 PLN

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!