Na zakończenie VII kolejki Premier League udajemy się do Bournemouth. Wisienki na własnym boisku zmierzą się z Crystal Palace. Oba zespoły od początku sezonu prezentują się całkiem nieźle i zajmują lokaty w środku tabeli. Orły są na 12 pozycji, natomiast ich rywale trzy miejsca wyżej. Przed tym spotkaniem przeglądamy ofertę legalnych bukmacherów, w poszukiwaniu najciekawszych typów.

Legalni bukmacherzy – sprawdź opinie i najciekawsze propozycje bukmacherów!

Legalni bukmacherzy stawiają na Wisienki

Bournemouth to drużyna, która w ostatnich latach przyzwyczaiła swoich kibiców do grania ładnego futbolu. Obecnie oprócz niezłego stylu notują jeszcze solidne wyniki. Do tej pory zgromadzili na swoim koncie 10 punktów, jednak ich strata do czwartego w tabeli Tottenhamu wynosi pięć oczek, przy jednym meczu zaległym. Imponująco w ekipie Eddiego Howe’a wygląd linia ataku. Callum Wilson oraz Josh King stanowią o sile tego zespołu. Dodatkowo są wspierani przez skrzydłowego – Frasera, który również ma formę życia.

Crystal Palace od początku sezonu liczy na geniusz Zahy. Jeśli ten piłkarz jest w gazie, to wygrywają, gdy jest odwrotnie, sytuacja mocno się komplikuje. Orły w trzech ostatnich meczach nie straciły nawet jednego gola. W trzech ostatnich meczach Bournemouth padło +3,5 gola. Solidna defensywa czy mocny atak? Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji i co proponują legalni bukmacherzy w ofercie kursów głównych?

legalni bukmacherzyFortuna:

legalni bukmacherzy

LV BET:

Faworytem tego meczu w oczach legalnych bukmacherów jest Bournemouth. Głównym aspektem takiej sytuacji jest miejsce rozgrywania spotkania. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi w Fortunie – 2.28, LV BET – 2.25. Dla porównania remis – 3.45 i 3.3, a triumf gości LV BET wycenia na 3.2, natomiast Fortuna 3.35.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie legalnych bukmacherów

Cztery z pięciu ostatnich spotkań tych drużyn to wyniki BTTS. Crystal Palace w każdym z poprzednich pięciu rywalizacji z tym zespołem zdobywał przynajmniej jednego gola. Wisienki w trzech poprzednich meczach zanotowały rezultaty +3,5 gola. W tym sezonie Bournemouth w każdej rywalizacji przekroczyło próg +1,5 gola. W ubiegłym sezonie oba te kluby spotkały się dwukrotnie i w obu przypadkach kibice oglądali wynik 2:2. Czas na powtórkę z rozrywki? W obu drużynach ma kto strzelać bramki. Po jednej stronie Zaha, który już trzy razy trafił do siatki, a po drugiej Fraser, Wilson i King, razem mający osiem trafień. Legalni bukmacherzy oferuję przelicznik na poziomie 1.57 i 1.62 za gola obu stron.

Fortuna:

  • BTTS (tak) – 1.62

LV BET

  • BTTS (tak) – 1.57

Mimo takich statystyk  trzeba pamiętać, że w tym sezonie w meczach z udziałem Crystal Palace wpadło jedynie dziesięć bramek. Orły są solidne w defensywnie, o czym świadczą trzy czyste konta z rzędu. Moim zdaniem, nawet jeśli Bournemouth trafi do siatki, to nie uda im się ta sztuka więcej niż jeden raz. Cztery z pięciu poprzednich meczów Palace to rezultaty underowe -2,5 bramki. Kurs na -2,5 gola wystawiony w tym starciu przez legalnych bukmacherów wynosi odpowiednio:

Fortuna:

  • -2,5 gola – 2.12

LV BET

  • -2,5 gola – 2.06

Bournemouth w tym sezonie rozegrało pięć spotkań na własnym boisku. Ich bilans jest imponujący, ponieważ wygrali cztery z pięciu tych rywalizacji. Jedyną drużyną, która odebrała im punkty, jest Everton, który zremisował 2:2. Patrząc na formę obu drużyn i fakt, że Orły wygrały w trzech ostatnich wyjazdach bez straty gola, nie odważę się grania bezpośredniej jedynki. Kusząca jest opcja z zakładem bez remisu w ofercie legalnych bukmacherów jest kusząca.

Fortuna:

LV BET: