Gdzie obejrzeć mecz Leeds – Newcastle? Wszystkiego dowiesz się właśnie z tego artykułu. Już dzisiaj drużyna Klicha podejmie u siebie jednego z outsiderów ligi, który na papierze nie ma zbyt wielu szans z gospodarzami. Kto ostatecznie sięgnie tutaj po komplet punktów? Na pewno warto będzie oglądać, jak obie ekipy sobie poradzą!

Leeds – Newcastle – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli szukasz informacji na temat tego, gdzie oglądać dzisiaj mecz Leeds – Newcastle, to dobrze trafiłeś. Będziesz mógł to zrobić m.in. w Canal+ Online, a niżej tłumaczymy, jakie warunki musisz spełnić, żeby dostać voucher na 30 dni dostępu, który funduje eWinner. W sobotę w Premier League zespół Klicha podejmie na własnym stadionie outsidera ligi. Przed startem tej rywalizacji zobacz jeszcze, jakie są proponowane przez nas typy dnia!

Leeds – Newcastle: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Leeds – Newcastle? Możesz to zrobić w Canal+ Online, a dzięki eWinnerowi dostaniesz voucher na 30 dni, o czym wspominaliśmy już wyżej. Jak to dokładnie działa? Wszystko tutaj tłumaczymy:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto
  4. zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni
  5. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  6. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online (napisz na czat gracza)
  7. wykorzystaj go na stronie Canal+

baner na voucher ewinner

Leeds – Newcastle: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Leeds – Newcastle? Jeżeli chodzi o samą telewizję, to będziesz mógł obejrzeć to spotkanie m.in. w Canal+ Sport. Jak nie masz do niego dostępu, to możesz pobrać aplikację na telewizor od Canal+ Online i w niej oglądać to starcie – pamiętaj jednak, żeby zalogować się na konto, na które wykorzystałeś voucher!

Leeds – Newcastle: stream na żywo online

Skoro już wiesz, gdzie będzie możliwość obejrzenia streamu online na żywo z meczu Leeds – Newcastle, to zobacz też proponowane przez nas typy dnia. Grając razem z nimi możesz zawsze wygrać trochę dodatkowej kasy!

Leeds – Newcastle: zapowiedź meczu

Dzięki zakładowi bez ryzyka w eWinner będziesz mógł obstawić np. mecz drużyny Klicha i zwiększyć emocje z kibicowania. Bukmacherzy wystawili ciekawe kursy, które warto sprawdzić w ich ofercie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 16:00.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać mecz Leeds - Newcastle?

Spotkanie Leeds - Newcastle obejrzysz m.in. w Canal+Sport.

O której Leeds zagra z Newcastle?

Mecz Leeds - Newcastle zaplanowany został na godzinę 16:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze