Lech Poznań – ŁKS Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.10.2023

lech poznań łks łódź transmisja online

Lech Poznań – ŁKS Łódź: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Napędzający się Kolejorz kontra ŁKS z ostatnim miejscem w tabeli, ale też z nowym trenerem u steru – czy w Poznaniu dojdzie do sensacji, czy kolejny z beniaminków otrzyma solidny łomot od gospodarzy? Sprawdź, gdzie będziesz mógł na własne oczy przekonać się o tym jak potoczy się to starcie. Zobacz, gdzie obejrzysz mecz Lecha Poznań z ŁKS-em Łódź!

Lech Poznań – ŁKS Łódź na żywo w TV

Dla wytrawnego kibica Ekstraklasy nie jest niespodzianką, że 100% meczów tej ligi obejrzysz na antenach Canal+. W sobotni wieczór to właśnie na tych kanałach będziesz mógł śledzić poczynania Lecha Poznań i ŁKS-u. Faworytem będą gospodarze, ale kto wie, czy nie zadziała legendarny już efekt nowej miotły i Lech nie dozna pierwszej porażki w tym sezonie? Warto obejrzeć to spotkanie w Canal+, a rejestrując się z naszego linku w Canal+Online będziesz mógł skorzystać z dedykowanej oferty promocyjnej i cieszyć się Ekstraklasą za jedyne 39 PLN miesięcznie zamiast standardowych 54 PLN!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Lech – ŁKS i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Lech Poznań – ŁKS Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Mecze PKO BP Ekstraklasy w aplikacji Canal+Online mają kilka ciekawych udogodnień – to chociażby tryb eksperta, w którym możesz śledzić na bieżąco statystyki meczowe nie musząc przechodzić do innych aplikacji. Dzięki tej opcji możesz także wejść w interakcję z komentatorami, którzy co jakiś czas zadają pytania do widzów właśnie w ten sposób. A jeśli masz w tym samym czasie inne spotkanie, które chcesz obejrzeć – żaden problem, bo Canal+Online pozwala na multi-stream do aż czterech spotkań jednocześnie. Już niebawem rozpoczyna się sezon NBA, kończy się sezon tenisowy kobiet – ciekawe spotkania mogą się nawarstwić, ale możesz oglądać je wszystkie na raz w Canal+Online.

Gdzie oglądać Lech Poznań – ŁKS Łódź?

Jak pewnie wiesz, transmisje u bukmacherów z meczów Ekstraklasy są wykluczone. Liga postanowiła nie udostępniać meczów na potrzeby bukmacherów. Oznacza to, że wyłączność nie tylko w TV, ale także i w internecie na terenie naszego kraju ma Canal+. Spotkanie Lecha z ŁKS-em będziesz mógł obejrzeć tylko w Canal+Sport, Canal+Sport 3 oraz w streamingu w Canal+Online.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze