Powoli zaczyna się kolejny weekend, a to oznacza nic innego jak powrót rozgrywek League of Legends. Dziś zajmiemy się analizą spotkań z najwyższej klasy rozgrywkowej w Europie. Pewnie tak samo jak my nie możecie się doczekać startu play-offów, dlatego również jutro i pojutrze będziemy dla Was przygotowywać inne typy na te spotkania. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:
1200 PLN od depozytu +150 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

G2 – MAD Lions 

03.04.2020 godz. 18;00

Pierwsze spotkanie inaugurujące play-offy to pojedynek G2 z debiutującą w LEC organizacją MAD Lions. G2 spełniając oczekiwania fanów oraz przewidywania ekspertów bardzo pewnie wygrało pierwszy split. Zakończyli go utrzymując pierwsze miejsce w tabeli, podobnie w poprzednich dwóch splitach zgarniając po drodze 15 zwycięstw i notując jedynie 3 porażki. Ich dzisiejszy przeciwnik uplasował się w tym rankingu na miejscu czwartym zdobywając 11 punktów za zwycięstwa. Wyższość rywala natomiast musieli uznać aż 7 razy, w tym jednokrotnie ich katem okazała się ekipa G2. Możliwych typów na ten pojedynek jest bardzo dużo, ale my wybierzemy tylko jeden, a mianowicie, że Perkz zgarnie podczas pierwszej mapy poniżej 5.5 killa. Uważam, że jest to właściwy wybór ze względu na to, jak przebiega jego współpraca z Jankosem oraz może trochę przewrotnie Jankosa z drużyną. Otóż ostatnie 3 mecze w splicie pokazały nam, że Jankos wybiera junglerów agresywnych, którym sprzyja obecna meta i to w jego garści ląduje większość zabójstw drużyny. Jankos nie zostawia fragów dla kolegów z ekipy tylko stara się jak najszybciej wzmocnić swojego bohatera, aby jeszcze mocniej pomagać swojej drużynie.

Pokazują to również statystyki – ostatnie 3 mecze to w sumie 31 zabójstw polskiego leśnika. Trzeba oddać, że również perkz przekraczał wspomniane 5.5 zabójstwa w ostatnich 3 meczach, jednak organizacji G2 przyszło się mierzyć z dużo gorzej dysponowanymi rywalami niż MAD Lions. Z tego względu spodziewam się na pierwszej mapie mniej zabójstw, a te które będą uważam, że trafią na konto Jankosa. 

TYP: 1 mapa Perkz 5.5 killa – poniżej

(kurs:1.88)

 

Fnatic – Origen 

04.04.2020 godz. 17;00

Ostatnim razem Origen zaskoczyło wszystkich wygrywając z Fnatic i przechodząc do finału europejskich rozgrywek. W tym roku pomimo świetnej dyspozycji drużyny z Hiszpanii ciężko wyobrazić sobie podobny scenariusz. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki w tym sezonie to jeden raz wygrało Fnatic oraz jedno zwycięstwo zaliczyło Origen. Jeżeli przeanalizujemy formę poszczególnych zawodników to można powiedzieć, że żadna z drużyn nie ma słabego punktu w postaci jednego gracza – krótko mówiąc wszyscy prezentują się świetnie. Uważam jednak, że o zwycięstwie w tym pojedynku zdecyduje styl prezentowany przez obie drużyny, a mianowicie – Origen prezentuje styl reaktywny prowadząc swoje rozgrywki w bardzo powolny sposób, Fnatic natomiast skupia się na proaktywności i wprowadza duża dynamike w rozgrywkę. Obecna meta premiuje metodykę prowadzenia rozgrywki ekipy Rekklesa. Dlatego mój typ na to spotkanie to zwycięstwo i przejście do kolejnego etapu organizacji Fnatic.

TYP: Fnatic vs Orgien – Fnatic

(kurs:1.50)

Misfits – Rogue

05.04.2020 godz. 17;00

Ostatnie spotkanie, które wam proponujemy to starcie Rogue vs Misfits. Nierówna forma obu zespołów sprawia, że ciężko wskazać faworyta tego spotkania a o wygranej może zadecydować dyspozycja dnia. Jedna i druga drużyna przegrała kluczowe mecze pod koniec splitu jednak ostatecznie obu organizacjom udało sie dotrzec do fazy play-off. Drużyna Vandera ma dużo mniejsze doświadczenie jednak na ten moment indywidualnie wydają się lepsi. Połączenie tych wszystkich informacji daje nam jasny obraz tego, że żadna z druzyn nie powinna zdominować tego best of 5 i ciężko sobie wyobrazić aby rozgrywka zakończyła się w 3 pierwszych mapach. Nasz typ na to spotkanie to powyżej 3.5 mapy.

TYP: Misfits vs Rogue – suma map powyżej 3.5

(kurs:1.32)

Zakład bez ryzyka w STS do 150 złotych:

1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/stsbezryzyka
2. Zakładasz konto z kodem: ZAGRANIE
3. Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN
zwrotu (minus podatek).
4. Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
5. Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
6. Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
7. Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
8. Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
9. Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.