Le Havre – Strasbourg: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.05.2024

Lebo Mothiba

Gdzie oglądać mecz Le Havre – Strasbourg? Jednym z sobotnich meczów w Ligue 1 będzie rywalizacja Le Havre ze Strasbourgiem. Masz ochotę obejrzeć ten mecz w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Le Havre – Strasbourg, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Le Havre a Strasbourgiem odbędzie się w sobotę 4 maja 2024 o godzinie 15:00 na Stade Oceane. Obie drużyny znajdują się w dolnej części stawki, lecz w teorii delikatnymi faworytami będą tutaj gospodarze. Masz ochotę prześledzić ten mecz w TV? Tym razem transmisja niestety nie będzie dostępna. Sprawdź jednak transmisje u bukmacherów.

Le Havre – Strasbourg: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego starcia znajdziesz w STS. Bukmacher ten pozwala swoim aktywnym graczom na śledzenie meczów w aplikacji na smartfon lub tablet. Jak korzystać z transmisji w STS?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupo na dobę
  4. Korzystaj z STS TV i oglądaj mecze, gdzie tylko chcesz
  5. Życzę samych pozytywnych emocji!

Gdzie oglądać Le Havre – Strasbourg?

Le Havre – Strasbourg obejrzysz w STS TV. Znajdziesz tam transmisje nie tylko meczów Ligue 1, ale też La Ligi, Serie A i Bundesligi, a także wielu innych rozgrywek z różnych dyscyplin sportu. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, skorzystaj z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Zarejestruj się z użyciem naszego kodu, zagraj pierwsze typy i odbierz zwrot na depozyt, jeśli przegrasz. Życzę powodzenia i miłego oglądania meczu.

sts zakład bez ryzyka

Obrazek w tle: fot. Dave Winter/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze