Bardzo dobrze rozpoczął się dzisiejszy dzień od wygranej 573 PLN. Czemu zatem nie pójść za ciosem? Obiecałem, więc jest, kolejny tenisowy dubel. Do analizy wybieramy dwa spotkania z białoruskiej Pro Series, która staje się coraz bardziej opłacalna. Na początek pod lupę weźmiemy rywalizację Igora Yanushkevicha i Yury Dashkevicha. Natomiast tuż przed północą zagrają ze sobą Heorvi Evert oraz Artem Sharkota. Nazwiska pewnie niewiele Wam mówią i jest to całkiem zrozumiałe, ale jak widać, na tym też można nieźle zarobić. Chyba nie muszę wspominać, że stawka maksymalna, ale warto wspomnieć, że mecze dostępne tylko w Betfan.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN promocja dla aktualnych graczy

Regulamin promocji 200% normy dla aktualnych graczy w BETFAN:

-akcja obowiązuje do 15.04. do godziny 23:59

-należy dokonać depozytu (min. 10 zł), aby otrzymać 20% bonusu od pierwszej wpłaty dokonanej w okresie trwania promocji (można otrzymać max. 100 zł bonusu)

-aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem jednym lub kilkoma kuponami o łącznym kursie min. 2.0

-aby przenieść środki bonusowe na saldo główne, trzeba 5-krotnie nim obrócić (min. 2 zdarzenia każdy z kursem min. 1.45)

-BETFAN przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne mnoży wygraną x10!

Igor Yanushkevich – Yura Dashkevich

14.04.2020r. godz. 20:30

Zaczynamy od spotkania Igora Yanushkevicha i Yury Dashkevicha, które ma rozpocząć się o 20:30. Od razu zaznaczam, że godzina może być inne, gdyż inne źródła pokazują 21:30. Podaję tą, która dostępna jest w Betfan, gdyż to będzie bardzo ważne dla Was. Przechodząc już do samego spotkania, to mamy tutaj wyraźnego faworyta i jest nim pierwszy z Białorusinów. Nie będę wymyślał długich analiz i pisał nie wiadomo czego, ale skupię się na tym, co zaobserwowałem podczas ich spotkań. Dashkevich mierzył się wczoraj z Artemem Sharkotą i wygrał to spotkanie 6:3, 7:6, choć w drugim secie mogło potoczyć się już różnie i byłby dla niego duży problem. Czemu? Yura ma spore problemy z poruszaniem się po korcie, słabo biega i nie nadąża do dobrego ustawienia. Popełnił wczoraj wiele prostych błędy i oddał wiele piłek za darmo po serwisie. Posłał naprawdę sporą ilość podwójnych błędów serwisowych. Po drugiej stronie siatki nasz faworyt, Igor Yanushkevich, który wczoraj rozegrał 2 spotkania. Najpierw ciężki mecz z Cherkasau, w którym nie był faworytem i raczej był skazywany na porażkę. Nie było to złe spotkanie, przegrał 3:6, 3:6. Następnie zagrał mecz z Heorvim Evertem, który ewidentnie jest outsiderem tego całego towarzystwa. Widać było zmęczenie u Igora, popełniał trochę błędów i było to znacznie słabsze spotkania od tego pierwszego. Mimo to, wygrał bardzo pewnie 6:3, 6:1. Jest to przeciętny junior, który trzyma jednak piłkę w korcie dość pewnie, co będzie mieć tu znaczenie. Daje mi to jasno do zrozumienia, że dziś także powinien sobie poradzić. Dlaczego? A no dlatego, że Dashkevich to porównywalny poziom do Everta. Na pewno lepiej serwuje od tamtego, ale zdecydowanie gorzej porusza się po korcie. Moim zdaniem, zobaczymy tu bardzo pewne zwycięstwo Yanushkevicha, który jest o wiele lepszym tenisistą. Łapiemy naprawdę niezły kurs, w moim odczuciu jest to duże value i bardziej sprawiedliwym kursem byłoby jakieś 1,3/1,35. Zdecydowanie opłaca się to zagrać, bo kurs zupełnie nie odzwierciedla przewagi po stronie “naszego” tenisisty.

Moja propozycja: Yanushkevich

Kurs: 1,53

Heorvi Evert – Artem Sharkota

14.04.2020r. godz. 23:30

Drugie spotkanie to już późny wieczór lub nawet noc. Spotkanie zaplanowane na godzinę 23:30, choć może rozpocząć się troszkę później. Będzie to rywalizacja dwóch outsiderów tego towarzystwa, którzy osiągają jedne z gorszych rezultatów. Heorvi Evert to bardzo niski tenisista i ma bardzo duże problemy z serwisem. Nie chcę przesadzać, ale popełnia blisko 20 podwójnych błędów serwisowych na mecz i naprawdę uwierzcie, nie jest to przesadzona liczba. W tym całym graniu miał lepszy mecz i nie popełniał ich tak wiele. Był to mecz z Artsiomem Sinitsynem, w którym pokazał nawet troszkę dobrej gry w ofensywie. Mimo, że zagrał lepiej niż zwykle, to nie ugrał zbyt wiele. Przegrał ten mecz 2:6, 3:6, co tylko dosadnie obrazuje jego poziom. Z drugiej strony mamy Artema Sharkotę, który także nie jest wielkim zawodnikiem. Jest to po prostu przeciętny amator, który prezentuje się jednak lepiej od swojego rywala. Jeśli już wspomniałem wcześniej o meczu z Sinitsynem, to mogę się do niech odnieść także w kwestii Sharkoty. Grali ze sobą wczoraj i przegrał to wyraźnie, jednak był w stanie ugrać seta, co już daje mu przewagę w tym starciu. Nie ważne jakie wyniki bym porównał, to w każdym Sharkota wypada dużo lepiej. Dochodzi do tego też fakt, że grali między sobą już 2 spotkania. Oba miały miejsce niedawno, bo 10-go i 11-go kwietnia. Oba padły łupem Artema, który wygrał je bardzo pewnie. Najpierw 6:2, 6:0, a następnie 6:3, 6:2. Podczas ostatniego meczu kursy nie były wystawione, a przynajmniej nie znalazłem takiej informacji. Były natomiast dostępne podczas ich pierwszej rywalizacji i wtedy kurs na Sharkotę wynosił około 1,80 w polskich bukach. Nie dziwi więc ten spadek i jest to oczywiste. Nie zapowiada się na niespodziankę, jaka miała miejsce w meczu Cherkasau ze Starkovem. Wtedy nabrałem się nieco na “podpuchę” bukmacherów, którzy podnieśli te kursy od ostatniego meczu. Tutaj sytuacja jest klarowna. Podsumowując, to obaj grają na słabym poziomie, ale Sharkota jest dużo lepszy. Świadczą o tym mecze bezpośrednie i te ze wspólnymi rywalami. Patrząc osobiście na ich grę, to jestem przekonany o swoim wyborze i będę bardzo mocno zaskoczony, jeśli nie skończy się w to w moja stronę. Całość wydaje się bardzo solidna i warta zainwestowania większej ilości pieniędzy. Rzadko namawiam do czegoś takiego, ale w tej sytuacji mam osobistą, wewnętrzną pewność. Powodzenia!

Moja propozycja: Sharkota

Kurs: 1,40

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł. Max 100 PLN.
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

tenisowy dubel