Kwalifikacje Ruka: gdzie oglądać dzisiaj skoki? Transmisja w TV oraz stream online I 26.11.2021

kamil stoch w trakcie lotu

Tydzień temu byliśmy świadkami konkursów Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Tym razem skoczkowie przenieśli się do Ruki, gdzie stoczą batalie o kolejne punkty do rankingu. W Finlandii warunki do skakania są dobre. Jak tym razem pójdzie Polakom? Czy Stoch lub Żyła wygrają konkurs? Sprawdź, gdzie oglądać dzisiaj kwalifikacje do zawodów w Ruce!

Kwalifikacje Ruka – gdzie oglądać dzisiaj?

Przed tygodniem byliśmy świadkami dużych emocji związanych z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Sezon otworzyły nam konkursy zorganizowane w Niżnym Tagile, gdzie Polakom nie poszło najlepiej. Obecnie w klasyfikacji generalnej z Polaków najwyżej uplasował się Kamil Stoch, który jest na 12 pozycji. Na 22 znajduje się Kubacki, a 23 Żyła, który tę lokatę dzieli razem z Danielem-Andre Tande i Janem Hoerlem. To jednak początek sezonu i stawka jest bardzo wyrównana, więc tutaj jeden świetny weekend w wykonaniu Biało-Czerwonych i wszystko może się odwrócić do góry nogami.

Przez piątek, sobotę oraz niedzielę będziemy świadkami dużych emocji związanych ze skokami narciarskimi. Dlatego też sprawdź, gdzie oglądać dzisiaj skoki i zobacz, czy będzie transmisja w TV oraz stream online z kwalifikacji w Ruce. Nie zapomnij również przeczytać nasz dedykowany tekst o tym, gdzie oglądać skoki narciarskie w sezonie 2021/2022.

Kwalifikacje Ruka: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo kwalifikacje do Pucharu Świata w Ruce? Tutaj z pomocą przychodzi Eurosport, który będzie właśnie pokazywał te zawody. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest on dostępny w ogólnym paśmie, więc tego nie da się pominąć i musisz zaopatrzyć się w odpowiedni pakiet u dostawcy TV.

Kwalifikacje Ruka: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Przygotowując się do tego weekendu ze skokami możesz nie tylko obejrzeć transmisję w TV z kwalifikacji w Ruce, ale również sprawdzić nasze typy. Na Zagranie w dni, gdy będą organizowane zawody, będą pojawiać się zupełnie za darmo dedykowane typy!

Kwalifikacje Ruka: stream na żywo online

Warto wspomnieć, że stream online z kwalifikacji do Pucharu Świata będzie dostępny jedynie na playerze. Tam jednak również musisz wykupić dostęp do pakietu sportowego.

Kwalifikacje Ruka: zapowiedź konkurs

Po Pucharze Świata w Niżnym Tagile przyjdzie czas na emocje w Finlandii. Skoro już wiesz, gdzie oglądać kwalifikacje w Ruce, to sprawdź także ciekawe kursy bukmacherskie. Zawsze lepiej się obstawia, jak się przejrzało wcześniej różne propozycje. Tutaj jedna z nich:

Stoch zajmie w kwalifikacjach miejsce na podium
Kurs: 5.00
Zagraj!

Zdjęcie: Rafał Rusek / PressFocus

Gdzie obejrzeć kwalifikacje do PŚ w Ruce?

Kwalifikacje do Pucharu Świata w Ruce możesz obejrzeć chociażby w Eurosporcie!

O której startują kwalifikacje do PŚ w Ruce?

Kwalifikacje do PŚ w Ruce rozpoczną się już o godzinie 17:10.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze