Już jutro (12.01) odbędzie się pierwszy półfinał Superpucharu Hiszpanii, w którym zmierzą się FC Barcelona i Real Madryt. El Clasico w Superpucharze Hiszpanii to coś, na co czekają wszyscy kibice! Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę meczu po zawrotnych kursach. Za wygraną Barcy możecie zgarnąć kurs 20.00, a za zwycięstwo Realu 10.00! Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

el clasico kursy

Zasady promocji – jak możesz skorzystać z kursów 10.00 lub 20.00?

  1. Załóż konto pomiędzy 11.01, godz. 10.00 a 12.01, godz. 20.00
  2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linka: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
  3. Dokonaj depozytu na minimum 70 zł.
  4. Postaw maksymalnie 20 PLN na wygraną Barcelony lub Realu Madryt
  5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
  6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
  7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/superpucharboost/. Tylko pod tym linkiem znajduje się kurs 25.00 na wygraną jednej lub drugiej drużyny!
  8. Takiej promocji nie zagwarantuje Ci nikt inny w BETFAN. Boosty z kursami 10.00 na Real i 20.00 na Barcelonę dostępne tylko u nas!

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 70 PLN, a maksymalna stawka na boost to 20 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 50 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie El Clasico z boostem. Jeśli wierzysz w Barcelonę, to możesz obstawić jej wygraną po kursie 20.00, a jeśli kibicujesz Realowi, to możesz zagrać z kursem 10.00! Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz!

W tym momencie sprawdź, gdzie oglądać Superpuchar Hiszpanii?

 

boost na el clasico

Fot. z okładki: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze