Kurs 100 na zwycięzcę meczu Hiszpania – Niemcy

Boost na zwycięstwo meczu Hiszpania - Niemcy

W niedzielny wieczór czeka nas starcie gigantów na Mundialu w Katarze. Naprzeciw siebie stanie reprezentacja Hiszpanii i Niemiec. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali kilka ciekawych promocji na ten pojedynek. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, to wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu.

W pierwszej kolejce grupy E, Hiszpanie rozgromili reprezentację Kostaryki aż 7:0. W zupełnie innych nastrojach po swoim inauguracyjnym spotkaniu są nasi zachodni sąsiedzi. Niemcy sensacyjnie przegrali z Japonią 1:2 i w starciu z podopiecznymi Luisa Enrique nie mogą pozwolić sobie na wpadkę i zdobyć komplet punktów. W innym wypadku praktycznie pożegnają się z turniejem. Z tego też względu piłkarze Hansiego Flicka wręcz musza zdobyć trzy punkty, co oczywiście będzie bardzo trudnym zadaniem. Zapowiada się więc niezwykle ciekawy pojedynek i z tego względu Betfan przygotował specjalną promocję!

Kurs 100 na zwycięzcę meczu Hiszpania – Niemcy

Jeden z najlepszych bonusów na ten pojedynek oferuje Betfan. Mianowicie chodzi o kurs 100 na zwycięzcę hitu grupy E, a więc meczu Hiszpania – Niemcy. Jeżeli więc nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, ale chciałbyś obstawić wygraną Hiszpanii lub Niemiec, to warto zdecydować się właśnie na Betfan. Co jednak należy zrobić, aby otrzymać dostęp do tej promocji? Poniżej znajdziesz opis krok po kroku. Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Betfan z kodem ZAGRANIE lub klikając w poniższy baner.
  2. Wpłać pierwszy depozyt za dokładnie 35 PLN i postaw swój pierwszy kupon za 33 PLN
  3. Postaw zakład SOLO za 2 PLN na zwycięstwo Hiszpanii lub Niemiec z oferty promocyjnej
  4. Jeżeli trafiłeś, to na Twoje konto główne wpłynie 176 PLN!

boost hiszpania niemcy

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze