Kurs 100 na wygraną Barcelony z Getafe!

Kurs 100 na wygraną Barcelony z Getafe

Czas na kolejne ligowe starcie FC Barcelony. Tym razem ich rywalem będzie Getafe, które aktualnie plasuje się na 15. pozycji w tabeli. Faworytem oczywiście są gospodarze, którzy do tej pory tylko raz musieli uznać wyższość rywali na boiskach La Liga. Jak będzie tym razem? Jeśli chciałbyś obstawić ten mecz, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez STS. Bukmacher stworzył bowiem specjalną akcję dla nowych graczy. Mianowicie chodzi o kurs 100 na wygraną Dumy Katalonii. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz poniżej.

Bonus 200 PLN od STS na mecz Barcelona - Getafe

Kurs 100 na zwycięstwo Barcelony z Getafe od STS

Tak jak wspomniałem, jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w STS, a chciałbyś obstawić zwycięstwo FC Barcelony w meczu 18. kolejki La Liga, to nic straconego. Wystarczy spełnić kilka wymagań bukmachera, aby cieszyć się z dostępu do boosta na wygraną podopiecznych Xaviego. Co więc konkretnie należy zrobić? Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/barcelona-getafe-kurs-100/ i wpisz kod ZAGRANIE200
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO na zwycięstwo Barcelony z Getafe z oferty głównej
  4. Stawka kuponu to minimum 2 PLN
  5. W przypadku wygranej otrzymasz bonus o wartości 200 PLN

Natomiast jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat tego, co przygotował STS na mecz FC Barcelona – Getafe, to wystarczy wejść TUTAJ.

Zaloguj się aby dodawać komentarze