Kurs 100 na gola Lewandowskiego z Arabią Saudyjską w PZBuk

Bonus za gola Lewandowskiego w PZBuk

Promocje bukmacherskie na mecz Polska – Arabia Saudyjska. Już w najbliższą sobotę, podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się w najważniejszym dla nas spotkaniu Mundialu w Katarze z Arabią Saudyjską. Ze względu na wyniki w pierwszej serii rozgrywek, pojedynek ten jest dla naszej reprezentacji kluczowy. Z tego też względu bukmacherzy przygotowali kilka ciekawych promocji. Więcej na ten temat znajdziesz w poniższym artykule!

Reprezentacja Polski po pierwszy spotkaniu ma na swoim koncie punkt, natomiast Saudyjczycy – trzy. Z tego też względu, jeżeli chcemy liczyć się w walce o fazę pucharową, musimy ten mecz po prostu wygrać. Jeszcze kilka tygodni temu wydawałoby się, że będą to proste trzy punkty, ale po ich spotkaniu z Argentyną, nastroje są nieco inne. A jako że jest to kolejne spotkanie Roberta Lewandowskiego i spółki, bukmacherzy przygotowali na ten pojedynek kilka ciekawych promocji. Opis jednej z nich znajdziesz nieco niżej.

Kurs 100 na gola Lewandowskiego z Arabią Saudyjską w PZBuk

Jedną z ciekawszych promocji przygotował PZBuk, który oferuje dodatkową kasę za bramkę Roberta Lewandowskiego przeciwko Arabii Saudyjskiej. Tak naprawdę, jeżeli kapitan reprezentacji Polski zdobędzie gola, to otrzymasz dodatkowe 100 PLN. Co jednak należy zrobić i jakie wymogi spełnić? Wszystkiego dowiesz się z instrukcji poniżej. Oto ona:

  1. Załóż konto w PZBuk z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości co najmniej 100 PLN
  3. Postaw dowolny zakład AKO z kursem łącznym minimum 3.00 za kwotę co najmniej 100 PLN
  4. Jeśli Lewy strzeli, odbierz freebet 100 PLN, niezależnie od rozliczenia kuponu

Bonus na gola Lewandowskiego od PZBuk

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze