Już w najbliższą sobotę dojdzie do kolejnego hitowego starcia w Premier League, Chelsea podejmie u siebie Tottenham. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, w której możecie postawić na to, że Chelsea strzeli gola, a kurs na takie zdarzenie wyniesie aż 10.00! Drugiego takiego zdarzenia na rynku nie znajdziecie. W tym artykule poznasz szczegóły promocji i dowiesz się, jak postawić na to, że Chelsea strzeli gola po kursie 10.00! Serdecznie zapraszam!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 10.00 na bramkę Chelsea!

The Blues strzelali minimum jedną bramkę w 8 z 9 ostatnich swoich meczach. Z kolei sztuka ta udawała się również we wszystkich 5 ostatnich bezpośrednich meczach z Tottanhamem. Z kolei Spurs tracili minimum 1 gola w 5 z 6 ostatnich swoich spotkań! Te statystyki wskazują nam na to, że i tym razem Chelsea strzeli co najmniej jednego gola. Teraz możesz obstawić takie zdarzenie w Superbet po kursie, który wynosi aż 10.00! Jak to zrobić? Łap wszystkie szczegóły:

Szczegóły promocji:

 1. Po pierwsze musisz być nowym graczem. Należy założyć konto z kodem promocyjny w Superbet, którzy brzmi ZAGRANIE i koniecznie zrób to z linku: https://zagranie.com/go/superbet.
 2. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 20.01.2022 roku do dnia 23.01.2022 roku.
 3. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 4. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola Chelsea (zakład z grupy „1. drużyna strzeli gola”).
 5. Bonus to powiększony kurs w wysokości 10.00 na gola Chelsea w meczu z Tottenhamem z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.
 6. Przykład:   Jeżeli   Gracz   postawi   pierwszy   kupon   po   założeniu   konta   ze stawką 10 PLN na gola Chelsea w meczu z Tottenhamem po kursie z oferty (np. 1.18) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 89,62 PLN.
 7. Jeśli Chelsea strzeli, to bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe, skąd będzie można je wypłacić.
 10. Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
 11.  Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.

Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa akcja i jak ktoś nie ma konta w Superbet, to może w niej wziąć udział. Chelsea może i nie jest w najwyższej dyspozycji, ale moim zdaniem nie powinna mieć problemu ze strzeleniem, chociażby jednego gola, a kurs 10.00 może zachęcić każdego!

Superbet
Kurs 10.00 na bramkę Chelsea

Zdjęcie: pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze