Wczorajszy kupon na League of Legends European Championship na zielono, więc dzisiaj liczymy na kontynuację dobrej passy. W sobotę będziemy świadkami m.in. hitowego meczu Rogue z G2 Esports, czyli rywalizacji drużyn Polaków. W Łotrach gra Trymbi, a barw Samurajów broni Jankos – legendarny zawodnik i wicemistrz świata. Na pewno dzisiejsze starcia w LEC będą bardzo ciekawe, więc warto od 18:00 włączyć odbiorniki i oglądać najlepszych zawodników Lola na Starym Kontynencie!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

SK Gaming – MAD Lions: typy i kursy bukmacherskie (23.07.2022)

Pierwsze kolejki League of Legends European Championship już za nami, więc mamy pierwsze wnioski o obecnej formie każdej z ekip. W końcu 10 meczów to wystarczająco dużo, żeby móc stwierdzić jaką formę mają drużyny. Lwy obecnie znajdują się na drugim miejscu w tabeli z siedmioma wygranymi. Bilans 7:3 sprawił, że są nad Excel Esports, czy nawet fnatic i G2 Esports. Jedno zwycięstwo dzieli ich też od Rogue, co sprawia, że mogą realnie myśleć o TOP2 na koniec fazy grupowej.

Z kolei SK Gaming to jedna z najsłabszych drużyn w LEC, która regularnie okupuje ostatnie miejsca w tabeli. Zawodni SK nie poradzili sobie ostatnio ani z Rogue, ani z Vitality i w większości starć z czołówką wyglądają o wiele gorzej. Udało się im jedynie ograć G2 Esports, ale wiemy, że Samuraje miały kryzys, więc nie jest to żaden wyznacznik. Lwy w niemal każdym aspekcie wypadają lepiej, więc nic dziwnego, że są faworyzowani.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań SK Gaming to trzy wygrane i dwie porażki
  • Pięć ostatnich meczów MAD Lions to cztery zwycięstwa i jedna przegrana
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko trzy razy – dwa razy SK było lepsze *
  • Obie drużyny mają passę trzech wygranych z rzędu
  • MAD Lions ma bilans 7:3, a SKG 4:6

Co obstawiać?

Jak popatrzymy na statystyki obu drużyn, szczególnie te dotyczące ostatniej formy, czy bilans w summer splicie, to widzimy, że MAD Lions wypada nieco lepiej w ostatnim czasie. Z drugiej strony SK Gaming na wiosnę sobie lepiej radziło z Lwami, ale już w letnim splicie to MAD Lions było górą. Nie przywiązywałbym aż tak dużej wagi do historii bezpośrednich starć, a bardziej skupił się na obecnej formie – tutaj widzimy gołym okiem, iż MAD jest znacznie lepsze, więc na kupon dodaje wygraną Lwów po kursie 1.42.

W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

Rogue – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (23.07.2022)

Trudno nie odnieść wrażenia, że w G2 Esports coś się mocno popsuło i ta drużyna nie do końca funkcjonuje tak jak powinna. Wcześniej miała serię czterech porażek i dopiero wczoraj udało się ją przełamać wygrywając z Astralis. Gdyby Samuraje w piątek zmiażdżyły rywali i zdominowały w każdym aspekcie, to faktycznie moglibyśmy mówić o przełamaniu złej passy i powrotu na dobrą drogę. Tak się jednak nie stało, bo G2 w pewnym momencie przegrywało nawet 4:8, a ostatecznie zwyciężyło tylko dlatego, że caps i BrokenBlade zrobili backdoor i zniszczyli bazę Astralis, gdy nikt jej nie bronił. Reasumując – rywale G2 sami przegrali sobie spotkanie, a nie G2 Esports je wygrało.

Jak z kolei wygląda sytuacja Rogue? Te wreszcie ma sporo argumentów po swojej stronie w kontekście walki o mistrzostwo kraju. Łotry mają bilans 8:2 i po 10 spotkaniach zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Nie przegrali od ośmiu starć, a przypomnijmy, że po drodze mierzyli się m.in. z fnatic, Vitality, czy MAD Lions, a więc topowymi zespołami. Jedyne dwa spotkania, jakie Trymbi i spółka przegrali, to pierwsze dwa mecze w splicie, gdzie grali na G2 i FNC. Wczorajsza gra Malranga, czy Odoamne mogła robić wrażenie i zapowiada się, że dzisiaj ci gracze znowu zrobią różnicę na mapie.

Statystyki:

  • Rogue nie przegrało od ośmiu meczów (same wygrane, w Lolu nie ma remisów)
  • G2 zwyciężyło w jednym z pięciu ostatnich spotkań
  • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą cztery razy – każda z ekip ma po dwie wygrane *
  • Rogue ma bilans 8:2, a G2 Esports 5:5

Co obstawiać?

Uważam, że obecna forma Rogue jest niesamowicie wysoka, a postawa G2 Esports daleka od chociażby średniej, więc Łotry nie powinny mieć kłopotów z ograniem Samurajów. Statystyki, a także wnioski, jakie mamy po obejrzeniu piątkowych starć, sprawiają, że kurs 1.77 na zwycięstwo Rogue jest niesamowicie atrakcyjny i daje nam spore value. Dzięki temu mamy też AKO 2.51, a w Noblebet można te spotkania zagrać bez marży!

typy na LEC

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej. fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze