W środowy wieczór będziemy świadkami kolejnych zmagań żużlowych. Terminarz jest bardzo napięty, a już jutro i w weekend będzie kolejna dawka czarnego sportu. Dzisiaj mamy dwa spotkania, które będą bardzo ciekawe jeśli chodzi o układ w tabeli.  Ostatnio nasz kupon okazał się wygrany, dlatego mam nadzieję, że dziś będzie dokładnie tak samo. Jest w czym wybierać i sądzę, że podjąłem dobrą decyzję co do typów. Kto będzie jeździć w play-off? Czy gospodarze się postawią? Czy jakiś zawodnik będzie czarnym koniem? Startujemy o 18 w Rybniku a następnie przeniesiemy się do Grudziądza, żeby o 20:30 rozpocząć oglądanie pojedynku ze Spartą Wrocław!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

zuzel

PGG ROW Rybnik – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Środa, 09.09.20 – 18:00

Przed nami spotkanie inne niż zwykle, ponieważ Eltrox Włókniarz Częstochowa będzie podejmować PGG ROW Rybnik na ich własnym stadionie. Początkowo mecz miał się oczywiście odbyć na ich własnym owalu, lecz kolejny raz tor nie nadawał się do jazdy, przez co stracili znów licencję. Prezes Mrozek wyszedł właśnie z taką propozycją, aby odjechać mecz u nich, dlatego mamy taką sytuację a nie inną. Jeszcze w ramach wyjaśnień, mimo, że Częstochowa będzie jechać jako gospodarz to i tak pojedzie w białym i żółtym kasku. Przechodząc już do samych typów, przeglądając ofertę bukmachera, postawiłem na pewną wygraną Częstochowy z handicapem -10,5. Nie będę szedł w stronę overów/underów punktowych, ani innych typów tylko zagram klasycznie. Wydaje mi się, że wygrana minimum 51:39 Czewy będzie jak bułka z masłem. Jak dobrze wiemy, Rybnik już spada do 1.ligi żużlowej, a Częstochowa ma jeszcze jakieś szanse, aby wejść do fazy play-off. Na pewno będzie to dość trudne zadanie, lecz było widać już tą determinacje w ostatnim meczu w Lublinie, gdzie niespodziewanie zwyciężyli aż 51:39. Gdy ostatni raz, zespół spod Jasnej Góry, walczyła na rybnickim owalu to wygrał 49:41. Strasznie się męczyli i naprawdę było widać, że byli wtedy w dołku. Na dzień dzisiejszy, mają już to za sobą i uważam, że przy ulicy Gliwickiej 72 będziemy świadkami egzekucji. Zawodnicy ROWU nie mają już tak naprawdę o co jechać, jedynie o honor. W składzie awizowanym pod nr 13 widnieje Przemysław Giera. Będzie tutaj jednak roszada i wystąpi za niego prawdopodobnie Robert Lambert. Mimo wszystko, Mrozek nie będzie raczej robił już zmian taktycznych, ponieważ kalkuluje pieniądze. Jeśli spojrzymy jeszcze na ostatni mecz to zauważymy, że Leon Madsen odjechał bardzo nieudany mecz. Zdobył 4 oczka, dlatego raczej drugi raz się to nie powtórzy. Tak samo Jason Doyle, który raczej już wrócił z dalekiej podróży i będzie chciał udowodnić, ż nadal wie jak się jeździ  i zdobędzie więcej pkt niż ostatni (7).

Reasumując, sądzę, że determinacja, skład i świeżość czyli nowy trener, przemawia za drużyną z Częstochowy. Włókniarz po prostu musi to wygrać i raczej nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.  Srogie lanie na pewno podbudowałoby lwy przed ostatnim najtrudniejszym i najważniejszym starciem w Lesznie.

PGG ROW Rybnik – Eltrox Włókniarz Częstochowa

Typ: Eltrox Włókniarz Częstochowa -10,5 handicap

Kurs: 1.57

typy

MrGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław

Środa, 09.09.20 – 20:30

O godzinie 20:30 przeniesiemy się na grudziądzki tor, gdzie tamtejsza drużyna rozegra drugi już mecz przez dwa dni. Wczoraj bo świetnym i bardzo wyrównanym spotkaniu, pokonała Lublin 46:44. Dziś czas na BETARD Spartę Wrocław. Na pewno jest to hit dnia, którego nie można przeoczyć. Wrocławianie dostali wiatru w żagle, po tym jak wczoraj Motor przegrał. W tym momencie mają teoretyczne szanse, aby dostać się do rundy play-off. Aby tak się stało to Sparta musi dzisiaj i w kolejnym meczu z Rybnikiem wygrać, natomiast Lublin u siebie nie może wygrać za 3 z Zieloną Górą a Częstochowa nie może wygrać w Lesznie. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny i myślę, że właśnie drużynę ze stolicy Dolnego Śląska zobaczymy w najlepszej czwórce. Przechodząc do typu, uważam, że goście dzisiejszego meczu po prostu nie przegrają. Maciej Janowski oraz Tai Woffinden powinni konkurować z Artiomem Łagutą oraz Nickim Pedersenem, którzy wczoraj byli na fali i dziś może się to powtórzyć. Druga linia czyli Chris Holder oraz Max Fricke wydaje mi się, że jest lepsza niż Przemek Pawlicki i Krzysiu Buczkowski. Obaj są w kryzysie i raczej nie będą wspominać tego sezonu jako najlepszy. Jeśli spojrzymy na parę juniorską to tutaj jest przepaść. Jeśli dwójka młodzieżowców z Grudziądza zdobędzie więcej niż 1 punkt w całym meczu to będzie to wielki sukces.

Patrząc na wcześniejsze lata to widać, że Wrocław lubi grudziądzki owal. Faktem jest, że rok temu przegrali tu do 40, lecz trzeba zauważyć, że Magic pojechał tylko 2 razy (3,3) a następnie zanotował upadek razem z Buczkowskim co spowodowało jego wykluczenie plus brak startów do końca zawodów z powodu kontuzji. Wtedy również, wspominany Buczek zdobył komplet punktów, Przemek Pawlicki 9 a formacja juniorska 4. Patrząc na to, że w cały sezonie nie było takiej sytuacji to raczej dzisiaj nie będziemy czegoś takiego oglądać. 2 sezony temu, Wrocław już pewnie wygrał tutaj 42:48. Uważam, że dziś będzie podobnie i goście nie przegrają tego pojedynku. Mają o co walczyć a to jest chyba największym motywatorem.

MrGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław

Typ: Sparta Wrocław lub remis

Kurs: 1.43

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

sts

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze