Wielkimi krokami zbliża się VCT Masters Rejkjavik, w którym zawodnicy z różnych regionów zmierzą się ze sobą. To pierwszy lan międzynarodowy w Valoranta, ale nie są to jeszcze mistrzostwa świata. Nie zmienia to jednak faktu, że zwycięzcy będą bardzo blisko dostanie się właśnie na MS. Podczas Valorant Champions Tour na Islandii zobaczymy aż dziesięć ekip, które powalczą o pulę nagród wynoszącą 600 000 dolarów. Zobaczcie, jakie są moje typy długoterminowe!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

VCT Masters Rejkjavik – format rozgrywek

Najpierw krótkie wprowadzenie, czym w zasadzie jest VCT Masters Rejkjavik, jakie zespoły zobaczymy i przede wszystkim kilka zdań o samym formacie. Turniej rozpocznie się 24 maja i potrwa aż do 30 maja, a w ciągu całego cyklu jest jednym z najważniejszych. W końcu to na nim zawodnicy mogą wywalczyć punkty potrzebne do awansu na mistrzostwa świata. Łącznie w Islandii wystąpi aż dziesięć zespołów, a wśród nich są: Sentinels, Version1, Team Liquid, fnatic, Team Vikings, czy NUTURN Gaming.

Faworyci do sięgnięcia po trofeum, to na pewno gracze Sentinels, Team Liquid, fnatic i Version1. Regiony takie jak Ameryka i Europa są uważane za nieco lepsze od reszty, ale tak naprawdę dopiero teraz będziemy mogli poznać ich faktyczną wartość na tle reszty zespołów chociażby z Japonii lub Brazylii. Zespoły nie zostały podzielone na grupy, a rozstawione w drabince. W pierwszych meczach turnieju gracze fnatic zmierzą się z KRU Esports, a Version1 podejmie Crazy Raccon.

W ćwierćfinałach natomiast już są pozostałe ekipy, które wcześniej dostały się na VCT niż te drużyny. Na swoich rywali czekają gracze Sentinels oraz Team Liquid, gdyż będą nimi zwycięzcy par podanych wyżej. Jest to dość sprawiedliwy system, tym bardziej że przegrany nie jest od razu eliminowany z turnieju, a spada po prostu do dolnej części drabinki, z której może awansować do wielkiego finału.

Sentinels – potencjalnie najlepsza ekipa?

Sentinels ma za sobą naprawdę świetny okres. Tylko w tym roku wygrało VCT w Ameryce podczas Challengers 1, a później także i w drugiej części tych rozgrywek, zwyciężyło same finały, a do tego było też najlepsze podczas VCT Masters. W składzie największą gwiazdą niewątpliwie jest ShahZam, ale SicK i TenZ również wnoszą bardzo dużo do gry. Patrząc na to, jak świetnie sobie radziła ta ekipa w ostatnim czasie, to możemy śmiało dojść do wniosku, że to jeden z głównych faworytów podczas VCT Masters Rejkjavik. Widać to także po kursach bukmacherskich, ale dopiero serwer zweryfikuje faktyczne szanse tego zespołu. 

Warto wspomnieć, że Sentinels nie przegrało od dziewięciu spotkań, ogrywając w tym czasie chociażby Version1 (aż 3:0), Cloud9 Blue, NRG Esports, czy Immortals. Ostatnią ekipą, której udała się ta trudna sztuka, jest Andbox, a i tak można było odnieść wrażenie, że było w tym dużo szczęścia. Pomimo tego, obserwując grę amerykańskiej sceny, można dojść do wniosku, że na tle Europy wcale nie będą mieć tak łatwo. W LV BET są ciekawe kursy na zwycięstwo Sentinels w całym turnieju.

LVbet
3.25
Sentinels wygra VCT Masters Reykjavik

Baner grupy esportowej

Team Liquid sięgnie po trofeum?

VCT Masters Reykjavik będzie świetną okazją dla Europy, żeby sprawdzić się na tle innych regionów. Dużo się mówi o tym, że ekipy takie jak Team Liquid to mocni faworyci, ale czy pokażą to także na serwerach? Z kwalifikacją na finały nie mieli większych problemów, a ScreaM od wielu miesięcy ciągnie ten zespół na plecach. Belgijski strzelec jest fenomenalny, szczególnie, gdy gra Reyną. Co więcej, warto wspomnieć, że Liquid na trzynaście ostatnich meczów tylko raz przegrało, z fnatic, ale później odpłaciło się FNC, ogrywając je 3:2. Po drodze jeszcze Liquid wygrało m.in. na FunPlus Phoniex, czy Ninjas in Pyjamas. Na papierze więc mamy zespół, który może powalczyć o trofeum. 

Biorąc pod uwagę fakt, że inne regiony nie miały aż tak dużej konkurencji, trudno stwierdzić, jak Europa i Ameryka będzie wyglądać na ich tle. Pomimo tego, uważam że to zawodnicy Liquid sięgną po trofeum. W zakładach bukmacherskich LV BET znajdziemy na to bardzo ciekawy kurs, wynoszący aż 4.00. Zapewni nam ponad trzykrotność stawki, a za 100 PLN możecie zgarnąć nawet 352 PLN. W grze TL dużo zależy od formy Screama, ale ostatnimi  czasy coraz częściej dobrze sobie radzi także Kryptix i on również może być kluczowy.

LVbet
4.00
Team Liquid wygra VCT Masters Reykjavik

Podsumowanie typów

W LV BET oferta na esport jest duża, a w przypadku VCT Masters Reykjavik mamy zakłady długoterminowe na to, kto wygra turniej. Na papierze faworyci to właśnie Sentinels i Team Liquid, ale myślę, że zespół z Europy ma większe szanse. Dużo sprowadzać będzie się do formy gwiazd każdej z tych drużyn, a zespoły z Japonii, czy Brazylii także mogą sprawić niespodziankę. Jednak jeżeli chce się pojechać na mistrzostwa świata, to trzeba wygrywać z najlepszymi!

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

valorant typy vct

Zaloguj się aby dodawać komentarze