fot. Matti Matikainen

Pierwsza runda play-off za nami i trzeba przyznać, że pod względem skuteczności typów, był to dla nas bardzo udany okres. Jednak im dalej, tym trudniej będzie zachować zieloną serię, ponieważ wszystkie zespoły, które awansowały, są zbliżone poziomami i zdecydują detale i dyspozycja dnia. Nie mniej jednak nie będziemy się poddawać i przygotowałem po raz kolejny kilka propozycji długoterminowych z awansami poszczególnych zespołów. Ostatnie podobne AKO rozliczyliśmy na plus, liczę, że teraz będzie podobnie. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o Fortunie!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Bars Kazań vs Saławat Jułajew Ufa

Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony, że już teraz będziemy mogli oglądać zielone derby w play-off. Mecze pomiędzy zespołami ze stolic Tatarstanu i Baszkirii są zawsze emocjonujące i jeżeli już w sezonie zasadniczym mieliśmy spotkania na styku, tak teraz spodziewam się pełnego dystansu i siedem starć w serii. Obserwując media społecznościowe obu ekip widać, że one również nie mogą doczekać się na zbliżające się pojedynki, ponieważ pojawiają się docinki z obu stron. W mojej opinii to będzie najciekawsza para tej rundy. Naturalnie to Bars jest faworytem, ale nie można skreślać Saławat Jułajew, który z każdym kolejnym meczem nabierało rozpędu szczególnie w Czelabińsku. Juha Metsola włączył swój tryb play-off i postara się to przenieść na tafle w Tatarstanie. Szeroka ławka jest jednak po stronie drużyny z Kazania.

Co obstawiać?

We wcześniejszych predykcjach stawiałem Bars, jako głównego kandydata do sięgnięcia po Puchar Gagarina i swojego zdania nie zmieniam. Uważam, że w tej kampanii mają wszystko, aby po dwóch latach posuchy ponownie sięgnąć po trofeum. Nie będzie to łatwe zadanie, ale mają kilka aspektów przewagi nad swoim odwiecznym przeciwnikiem. Przede wszystkim ewentualne siódme spotkanie odbędzie się na ich tafli, a gospodarze zielonych derbów nie zwykli przegrywać. Poza tym ławka i doświadczenie jest zdecydowanie po stronie zespołu ze stolicy Tatarstanu. Saławat Jułajew nic bez walki nie odpuści, ale stawiam w tej parze na awans Bars.

Fortuna
1.40
Awans Bars Kazań

SKA St. Petersburg vs Dynamo Moskwa

SKA, jak i Dynamo trochę się męczyli, ale ostatecznie to oni znaleźli się w drugiej rundzie play-off. Należy się szacunek drużynom z Mińska oraz Czerepowca, ponieważ tanio skóry nie sprzedali i nie było mowy, aby grać na pół gwizdka. Wojskowi skrzętnie wykorzystywali błędy Żubrów, szczególnie w PP byli skuteczni, co może być dobrą wiadomością dla kibiców z Petersburga. Ten element gry będzie potrzebny, aby marzyć o finale konferencji. Moje zdanie o stołecznych znacie doskonale. Severstal mógł nawet wyjść na prowadzenie w serii, ale taki jest właśnie hokej i decydują detale, jak bramka na remis strzelona w ostatnich sekundach przez wychowanka Dmitri Kagarlitsky’ego. Czy tym razem również dopisze szczęście?

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Dynamo ma swoich szeregach jedną z najlepszych trójek atakujących, to uważam, że awansuje głębia składu, która jest dostępna w SKA. U Wojskowych mamy mieszankę młodości z doświadczeniem i tam każda formacja sieje zagrożenie, tego czasami brakuje u stołecznych. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że faworyci przegrali wszystkie spotkania w sezonie zasadniczym z Dynamo, ale play-off to kompletnie inna bajka. Lepszą formę zaobserwowałem w klubie z Petersburga i w ich kierunku też idę.

Fortuna
1.70
Awans SKA St. Petersburg

Skorzystaj z kodu promocyjnego od Fortuny już dziś!

hokej

CSKA Moskwa vs Lokomotiv Jarosław

CSKA vs Lokomotiv to jak oczywiście pozostałe rozstawienia, bardzo ciekawa para. Wojskowi dosyć łatwo i przyjemnie poradzili sobie ze Spartakiem, chociaż były momenty słabości szczególnie w pierwszej odsłonie, gdzie w czasie regulaminowym mieliśmy wynik 0:0 i jedno wznowienie zdecydowało o wygranej faworytów. Potem było już łatwiej, chociaż ostatnie czwarte starcie trzymało w napięciu. Igor Nikitin dobrze przygotował swoich podopiecznych do play-off, ale nie był to przeciwnik na ich poziomie. Teraz będzie o wiele trudniej, szczególnie gdy na ich drodze staje ekipa, która jest głodna sukcesów. Może nie każdy o tym wie, ale szkółka Lokomotivu to jedna z najlepszych w Rosji i stamtąd pochodzi większość talentów. Nowy szkoleniowiec Andrei Skabelka świetnie wkomponował się w nowy projekt i już w pierwszej kampanii chce sięgnąć po Puchar Gagarina. Największą siła jest defensywa, a bramkarz Edward Pasquale został wybrany najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji w pierwszej rundzie play-off. Awans którejkolwiek z ekip nie będzie niespodzianką.

Co obstawiać?

Szczerze mówiąc, myślałem, że kursy w stronę Lokomotivu będą o wiele niższe, ale te zaproponowane w zakładach od Fortuny to value, które warto spróbować na singla. CSKA ma przewagę własnej tafli i to może zdecydować w siódmym starciu, ale uważam, że ekipa z Jarosławia ma wszystko, aby znaleźć się w finale konferencji. Bramkarz to najważniejsza postać w play-off i tutaj przewagę ma underdog. Edward Pasquale popisywał się kilkoma świetnymi interwencjami w rywalizacjach z Jokerit Helsinki i mam nadzieję, że to podtrzyma również w kolejnej rundzie. Seria ta zapewne będzie na styku, ale wartość na awans Lokomotivu jest kusząca i pobieram ją na singla.

Fortuna
2.90
Awans Lokomotiv Jarosław

Avangard Omsk vs Metallurg Magnitogorsk

Pozostała nam ostatnia para, w której naprawdę ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Nie będę tutaj na nikogo stawiał, po prostu krótko omówię plusy i minusy obu ekip. Avangard poprawił się nieco pod względem defensywy, którą ganiałem ją od końcówki sezonu zasadniczego. Niestety Igor Bobkov z każdym kolejny starciem z Avtomobilistem Jekaterynburg prezentował się gorzej i ciekawy jestem, czy Bob Hartley zdecyduje się za niedługo na Simona Hrubeca. Nie mniej jednak PP to najgroźniejsza broń Jastrzębi i Ilya Kovalchuk jak na lidera i legendę przystało, wygrywał dla swojego zespołu kolejne mecze. Po drugiej stronie barykady mamy Lisy, które zbudowały skład na tu i teraz. Wielu zawodników ma podpisane krótkoterminowe kontrakty, które za chwilę wygasają i liczy się jedynie Puchar Gagarina. Siłą Metallurga to głębia składu, ponieważ każda z piątek może zdecydować o losach danego starcia. Kluczem będzie łapanie małej ilości kar, ponieważ przeciwnik to wykorzysta. Kursy na awans w tej parze są wyrównane i nie zdziwię się z żadnego wyniku tej serii.

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź recenzje bonusy w Fortunie

KHL Fortuna awanse 15.03.

Awans Lokomotiv Jarosław 15.03. Fortuna

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze