Kto mistrzem mistrzów? Dubel na Championship League Snooker warty 303 PLN!

judd trump cls snooker 2.04
fot. Xinhua
To dziś dowiemy się kto zostanie zwycięzcą ostatniego turnieju przed mistrzostwami świata. Turnieju nie aż tak prestiżowego, ale za to grono finalistów już jak najbardziej do takich należy. Judd Trump, John Higgins, a może ktoś inny? Kto wygra Championship League Snooker? Wszystkie rozstrzygnięcia zapadną wieczorem, a my stawiamy mecze grupowe. Dubel, który w forBET ma AKO 3.44 da nam przedświąteczną wypłatę?

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

John Higgins vs Kyren Wilson (ok. 14:30)

Wczorajszy dzień dla Szkota był zgodny z moimi przewidywaniami. Udało mu się pokonać Graeme’a Dotta, co typowałem, a w pozostałych spotkaniach był lepszy tylko poza pojedynkiem z Juddem Trumpem, ale i tak do drugiego dnia finału Championship League Snooker przystępuje z pozycji lidera. Kyren Wilson dzielnie trzyma się czołówki mimo nieudanego startu, czyli porażki z Carterem. Później dwa razy wygrywał w deciderze – z Williamsem i Trumpem. Wciąż będzie liczyć się w walce o play-offy, ale miejsca są tylko cztery. Piątek Wilson rozpocznie od starcia z Dottem, a zaraz potem trafi do rywalizacji z Higginsem. To starcie wydaje się być dla niego kluczowe w kwestii być albo nie być w półfinale rundy zwycięzców. 

Co gramy? 

Faworytem tego pojedynku będzie Higgins. I choć bukmacherzy widzą ten pojedynek na równym poziomie ze wskazaniem na Szkota, to ja myślę, że jednak dość wyraźnie zobaczymy przewagę czterokrotnego mistrza świata. Wczoraj wygrał on trzy z czterech meczów, do tego wbił drugiego najwyższego brejka w grupie – 131 punktów. Wilson notował solidne podejścia, wiele brejków 50+, ale setki wbić mu się nie udało. Czeka nas dość ofensywne starcie i moje odczucia idą w stronę Szkota. Głównie dlatego, że tak jak wspominałem wczoraj – Higgins lubi ten format, dobrze się w nim czuje i potwierdza to na przestrzeni swoich ostatnich spotkań. Dwukrotny zwycięzca tych zawodów zmierzy się ze snookerzystą, dla którego najlepszym osiągnięciem było dotarcie do rundy zwycięzców w 2018 roku i teraz po raz drugi. Będę trzymać się swojego zdania i widzę w Jasiu zwycięzcę tych zawodów. Dlatego też stawiam na niego w starciu z Wilsonem. Mam nadzieję, że zakończy dziś spotkanie podobnie jak w rankingowej edycji Championship League, gdy wygrał z Kyrenem Wilsonem 3:1 wbijając w ostatniej partii brejka maksymalnego. 
John Higgins wygra
Kurs: 1,72
Zagraj!
Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Judd Trump vs Mark Williams (ok. 14:30)

Gdybym typował to starcie wczoraj to zapewne odwrotnie niż planuję dziś. Postawa obu panów mnie zaskoczyła. Jeśli chodzi o Trumpa – in plus, a Williams mnie totalnie zawiódł i mam nadzieję, że tylko to zasłona dymna przed mistrzostwami świata. Walijczyk przegrał wszystkie spotkania i ma najmniej wygranych frejmów spośród całej siódemki graczy. Również jako jedyny nie wygrał żadnego meczu – szósty Zhou Yuelong ma jedną wygraną. Nawet jeśli Borsuk wygra dziś wszystkie mecze to i tak może nie zagrać w play-offach. Dlatego mam pewne obawy, że dziś nie zobaczymy już prawdziwego Marka Williamsa, który myślami będzie przygotowywać się do światowego czempionatu i odpuści sobie grę w CLS. To będzie duża szansa dla Trumpa, który ostatnio formą nie brylował (choć wielu snookerzystów takie wyniki by przyjęło w ciemno) i przestał seryjnie wygrywać mecze i turnieje. Podejrzewałem, że organizm Judda potrzebuje chwili wytchnienia przed mistrzostwami świata, ale wczoraj pokazał się z świetnej strony i jest bliski gry w najlepszej czwórce. 

Co gramy?

Tak jak piszę wyżej – nie sądzę, aby Mark Williams dziś ruszył w pościg za triumfem, a bardziej jest myślami przy krótkim odpoczynku lub treningu, ale na pewno w głowie ma już tylko mistrzostwa świata w Sheffield. Trump który wbił pięć setek w dziewięciu wygranych wczoraj partiach jest w gazie i powinien poradzić sobie ze słabiej dysponowanym wczoraj Walijczykiem. Panowie spotkali się w ramach grupy 4. gdzie Trump wygrał 3:0 i dorzucił do tego brejka 116. Williams w tamtym meczu wbił zaledwie 30 punktów. Myślę, że historia może się powtórzyć, dlatego zagram z handicapem frejmowym na korzyść Trumpa.
Judd Trump -1,5 frejma
Kurs: 2,00
Zagraj!

ForBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Przed postawieniem zakładu zapoznaj się z opiniami na temat tego bukmachera.
cls snooker dubel forbet 2.04 Dubel na Trumpa i Higginsa daje nam łączny kurs 3.44, co przy 100 PLN wkładu w forBET i ewentualnej wygranej może przynieść zwrot w wysokości 303 PLN. naszym kodem promocyjnym możecie ten zakład postawić z MaxiZyskiem, bez ryzyka bądź bez podatku! Pamiętajcie, że mecze ruszają już niebawem, bo około 14:30 – zależy od wyników z pierwszych dwóch spotkań dzisiejszego dnia. Życzymy powodzenia!

Zaloguj się aby dodawać komentarze