Dziś środa, czyli dzień w którym zobaczymy żużlowców na torach w Gnieźnie oraz Krośnie rywalizujących o awans do Indywidualnych Mistrzostw Polski. Kto okaże się najlepszy w Pierwszej Stolicy Polski? Jak poradzą sobie lider Aforti Startu Gniezno oraz Wilków Krosno? Mam nadzieję, że dzisiejszy ryzykowny typ będzie trafiony i powiększymy nasz czerwcowy ogólny profit. Oby nie było upadków ani innych nieprzewidywalnych sytuacji, lecz trzeba pamiętać, że jest to żużel i czasami nie jesteśmy w stanie dobrze przewidzieć co się stanie. Dziś skupimy się na Półfinale w Gnieźnie. Liczę na dobre ściganie i dużo walki na torze. Zakłady STS posiadają ciekawą ofertę na te spotkania. Zapraszam do przeczytania lektury!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie

Środa, 09.06.2021 – 17:00

Pierwszym półfinałem jaki będziemy oglądać to turniej w Krośnie, który odbędzie się o godzinie 17. Obstawa nie jest tak dobra jak w Gnieźnie, więc jest szansa nawet dla zawodników z 1.ligi żużlowej o walkę na awans do finału. Dużą uwagę trzeba skierować na dwójce zawodników, którzy jeżdżą na co dzień właśnie w Wilkach Krosno. Jest to oczywiście Mateusz Szczepaniak oraz Tobiasz Musielak. Ten drugi obok Janusza Kołodzieja, na papierze wydaje się najsilniejszym zawodnikiem dzisiejszego dnia. My jednak pod lupę bierzemy Mateusza z Rafałem Karczmarzem. Mianowicie uważam, że to stały jeździec 1. ligi będzie dziś lepszy od zawodnika Moje Bermudy Stal Gorzów. Jedyne co ich różni to chyba właśnie poziom rozgrywkowy, w którym uczestniczą. Na pewno przekłada się to jednak na formę, ponieważ Szczepaniak bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie i raczej jest jednym z silniejszych wariantów w swoim zespole. W parze z Musielakiem tworzą najsilniejszą parę ligi, także musi to na coś wskazywać. Jego średnia biegowa w lidze na tym torze wynosi 1.895 . Jest to bardzo dobry wynik i na pewno jest zadowolony ze swojej postawy, ponieważ we wcześniejszych latach nie było tak kolorowo. Nie można tego samego powiedzieć o jego młodszym koledze – Rafale Karczmarzu. Nie jest to udany sezon i od początku ma duże problemy. Zawodnik, który w zimę zrezygnował z żużla, lecz po jakimś czasie jednak odwołał taką decyzję nie jest w najlepszym nastroju. PGE Ekstraliga jest dla niego za silna i jest najsłabszym ogniwem swojego zespołu, jeżeli oczywiście wyjedzie na tor. W pierwszych spotkaniach był wysyłany do boju pod numerem 1-5 lub 9-13, lecz po jej słabej jeździe dostał teraz 16 lub 8. W jego miejsce wskoczył Marcus Birkemose, który również nie jest w najlepszej formie. Świetnym ruchem Karczmarza jest jazda w SpecHouse PSŻ Poznań. Tutaj w dwóch meczach, w których wystąpił zdobył dwukrotnie 12 punktów. 

Porównując jednak dwójkę zawodników to Mateusz Szczepaniak jest jednak zawodnikiem, który dobrze zna ten owal i ma chyba najlepszą formę od kilku ostatnich lat. Nie można tego powiedzieć o Karczmarzu, który jest pogubiony i raczej nie widzę tutaj dla niego większych szans. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.84, więc jest dość wysoki. Uważam, że to dobra propozycja na zawody w Krośnie. Mam nadzieję, że nie będzie defektów, czy wykluczeń, które mogą spowodować, że nasz typ nie będzie zielony. Jestem jednak dobrej myśli i sądzę, że Mateusz Szczepaniak kolejny raz pokaże, że jest w dobrej dyspozycji, która może poprowadzić go do awansu do turnieju finałowego. 

STS
1.80
M. Szczepaniak lepszy od R. Karczmarza

Skarb typera

 

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie

Środa, 09.06.2021 – 18:30

O godzinie 18:30 rozpoczniemy pierwszy wyścig w Półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gnieźnie. Stawka jest naprawdę bardzo dobra i ciężko wskazać faworyta, ponieważ zobaczymy między innymi Jakuba Miśkowiaka, Patryka Dudka, Pawła Przedpełskiego czy lidera Startu Gniezna, czyli Oskara Fajfera. Drugi Półfinał odbędzie się w Krośnie, lecz patrząc na same nazwiska to jednak wydaje się, że bardziej naszpikowane gwiazdami jest w Pierwszej Stolicy Polski. Niestety zabraknie Ernesta Kozy, który fatalnie upadł w pierwszym wyścigu meczu Ostrovia Ostrów – Unia Tarnów, co poskutkowało złamanym obojczykiem. W jego miejsce wskakuje wychowanek Startu, czyli Kacper “Ginger” Gomólski. Ja jednak dziś po lupę biorę jednego z zawodników, który jeździł dwa sezony właśnie na tym torze w barwach Startu Gniezno. Oczywiście chodzi o Norberta Krakowiaka, który w tym momencie jest stałym zawodnikiem PGE Ekstraligi w GKM Grudziądz. Początek sezonu nie był dla niego najlepszy i sam o tym doskonale wie. Tak naprawdę głównym czynnikiem dlaczego w tym roku jedzie poniżej oczekiwać jest fakt, że nie może jeździć już w zawodach juniorskich. Były to dodatkowe kółka, które były piekielnie ważne, aby odpowiednio dostroić swój sprzęt. Teraz pozostają mu tylko treningi, lecz sam podkreślił, że powoli znajduje to czego chce. Dwa ostatnie spotkania w PGE Ekstralidze dla Grudziądza były nienajlepsze. Przegrana do 34 w Częstochowie oraz do 27 we Wrocławiu sprawiły, że w klubie z województwa Kujawsko-Pomorskiego robi się gorąco, ponieważ spowodowało to, że spadli na ostatnie miejsce w tabeli. W Czewie z bardzo dobrej strony pokazał się właśnie Norbert, który zdobył 8+1 pkt i był najlepiej punktującym zawodnikiem obok Nicki Pedersena. W stolicy Dolnego Śląska zgarnął tylko 3 oczka w czterech startach, lecz trzeba przyznać, że było widać, iż próbuje walczyć nawet z Maciejem Janowskim, który jest jednak o dwa poziomy wyżej.

Dziś wystąpi z numerem 2. Czekają go bardzo trudne zawody, lecz jestem przekonany, że geometria toru w Gnieźnie pomoże mu zdobyć dobry wynik. Na pewno dostanie się do Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski byłoby dla niego dużym sukcesem i dałoby mu dużego kopa. Tak jak wspomniałem, pojedzie na plastronie z numerem drugim, co oznacza, że dwukrotnie wystąpi w kasku niebieskim. Statystycznie najlepszym polem w Gnieźnie jest pole A oraz D. Zależy to również od tego czy tor jest twardy oraz czy po przerwach na roszenie jest polewane dużo wody. Norbert zawsze miał dobre starty, więc jeżeli dziś również owal będzie przygotowany tutaj jak zawsze to powinno być dobrze. W pierwszej odsłonie ma ciężkich oponentów, czyli Gapińskiego w czerwonym, Patryka Dudka w białym i Szymona Woźniaka w żółtym. Scenariuszy może być pełno, lecz najważniejszy w pierwszym wyścigu będzie dobry start i rozegranie pierwszego łuku. Gapa nie jest jakimś wybitnym startowcem więc jeżeli Norbi go zamknie to może być dobrze. Taka sama sytuacja jest w biegu nr 18, gdzie po swojej lewej ręce będzie mieć Piotra Protasiewicza, czyli swojego kolegę z Falubazu. PePe sam zawsze przyznawał, że starty w jego wykonaniu nigdy nie były najlepsze i raczej ciężko, aby akurat dzisiaj mu to wychodziło. Jest to duża szansa dla Krakowiaka, aby go zamknąć i pomknąć po jak najlepszą punktację.

Reasumując będą to trudne zawody dla Norberta Krakowiaka. Widzę jednak w nim potencjał i przede wszystkim poprawę w jego jeździe. Można to zauważyć, że jest co raz szybszy i dziś może być czarnym koniem, choć oczywiście mogę się mylić. Przeglądając ofertę bukmachera, szukałem jakiegoś oponenta, który powinien być słabszy od byłego juniora Startu Gniezno. Pewnie będzie to dla wielu zdziwienie, lecz postanowiłem, że będzie to Przemek Pawlicki, czyli jego kolega z zespołu. Patrząc na statystyki to jednak lepsze wyniki osiąga starszy z braci Pawlickich. Są one jednak podwyższone przez dobre starty w Grudziądzu. Jeśli jednak spojrzymy na jego punktację na wyjazdach to nie jest już tak kolorowo i tutaj radzi sobie lepiej Norbert. W Ćwierćfinale był 6., zdobywając 10 oczek. Nie jest to jednak jakieś wow, ponieważ stawka nie była jakaś wybitna. Faktem również jest, że dwa lata temu wygrał w Gnieźnie turniej o Koronę Bolesława Chrobrego. Zwyciężył mając 10 oczek, więc bardzo niespotykana sytuacja, że zawodnik z taką małą ilością punktów wygrywa całe zawody. Wskazywało to na to, że turniej był bardzo wyrównany. Przemek dwa lata temu był  w lepszej formie i również nie rywalizował tutaj z o wiele lepszymi od siebie. Uważam, że dziś Krakowiak pokaże pazura a Pawlicki będzie się męczyć tak jak na każdym innym torze niż w Grudziądzu. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.22, co oznacza, że jest to ryzykowny typ. Ja jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że mieszkaniec małego miasteczka pod Gnieznem mnie nie zawiedzie.

STS
2.22
N. Krakowiak lepszy od Prz. Pawlickiego

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

  typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze