KSW 83: Pawlak – Romanowski: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.06.2023

Pawlak - Romanowski gdzie oglądać

Pawlak – Romanowski: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Podczas KSW 83 naprzeciw siebie stanie aż 22 świetnych fighterów. Wśród nich znalazło się miejsce dla dwóch doświadczonych i niezwykle walecznych zawodników. Faworytem walki z racji doświadczenia i ostatnich pojedynków jest “Tommy”, ale czy uda mu się potwierdzić to w klatce? Jeśli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Pawlak – Romanowski, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

KSW 83: Pawlak – Romanowski na żywo w TV

Najbliższa sobotnia gala KSW 83: Colosseum 2 będzie rozgrywana na Stadionie Narodowym. Start imprezy natomiast zaplanowano na 18:00. Pojedynek Pawła Pawlaka z Tomaszem Romanowskim został zaplanowany jako 8 walka tego wieczoru i powinna rozpocząć się ona około 23:00. Warto również wspomnieć, że cała gala będzie transmitowana jedynie w Viaplay. Oznacza to, że żadna ze stacji telewizyjnych nie posiada praw do pokazywania tej gali.

KSW 83: Pawlak – Romanowski gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, nadchodząca gala KSW 83 będzie pokazywana wyłącznie w Viaplay. Czeka tam na Ciebie aż 11 pojedynków, w tym starcie Pawlaka z Romanowskim czy walka wieczoru Khalidov – Askham. Oczywiście poza wszystkimi walkami będziesz mógł śledzić całe wydarzenie, podczas którego nie zabraknie wywiadów z zawodnikami czy rozmów ekspertów. Transmisja powinna więc spełnić wymogi każdego kibica.

Zagranie FB

Gdzie oglądać KSW 83: Pawlak – Romanowski?

Skoro już wiesz gdzie oglądać KSW 83: Pawlak – Romanowski, to warto zwrócić również uwagę na to, gdzie można ją typować. Wśród bukmacherów wyróżnia się przede wszystkim Fortuna, która oferuje bardzo rozbudowaną ofertę na nadchodzące Colosseum 2. Dostępnych jest tam sporo rynków zdarzeń na poszczególne walki, a także interesujące bonusy – zarówno dla nowych, jak i stałych typerów. A więcej na temat kursów i typów na tę walkę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze