Pawlak – Romanowski: typy i kursy | Gdzie obstawiać walkę?

Typy na walkę Pawlak - Romanowski

Pawlak – Romanowski: typy na walkę. W jednym z pojedynków podczas KSW 83: Colloseum 2 czeka nas sporo emocji. Naprzeciw siebie stanie bowiem dwóch walczaków, którzy potrafią zakończyć pojedynek jednym uderzeniem. Bez wątpienia więc – będzie się działo. Faworytem jest bardziej doświadczony w KSW fighter ze Stargardu. Czego więc można się spodziewać? Analizę i typy na Pawlak – Romanowski znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

300 PLN za zwycięstwo Pudziana od ETOTO

Pawlak – Romanowski, typy i przewidywania

Pawlak w swojej karierze stoczył już ponad 20 profesjonalnych walk, przechodząc przez takie federacje jak Fighters Arena, ACA czy nawet amerykańskie UFC. Od 2021 roku kibice sportów walki mogą oglądać go w organizacji KSW, w której do tej pory stoczył trzy pojedynki. Jego rywalami byli Janikowski, Kęsik oraz Breese i co ciekawe wszystkie te starcia Paweł Pawlak wygrał – dwukrotnie przez decyzję sędziów i raz przed czasem. Teraz przed nim najtrudniejsze zadanie. Czy ma szansę zwyciężyć?

Romanowski słynie ze sporej wytrzymałości, szybkości oraz piekielnie silnego ciosu w stójce. Potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie, czego nie może wyczuć żaden z kolejnych jego rywali. Mianowicie w KSW stoczył on już 10 pojedynków, z czego 9 razy wychodził zwycięsko i tylko raz, podczas KSW 61 lepszy okazał się Patrik Kincl, jednak miało to miejsce blisko 2 lata temu. Od tego czasu wygrał wszystkie pojedynki – 3 razy przed czasem i 2 razy przez decyzję. Jak będzie tym razem?

Jakie typy na Paweł Pawlak – Tomasz Romanowski warto więc rozważyć? Przyjrzałem się bliżej występom obu zawodników z ostatnich lat i z pewnością można spodziewać się niezwykle zaciętego boju. Obaj pokazali nie raz, że radzą sobie świetnie zarówno w stójce, jak i w parterze, a to gwarancja interesującego pojedynku. Co więc obstawiać? Wydaje się, że pojedynek ten powinien zakończyć się przed czasem. W końcu kiedy w klatce zobaczymy dwóch wojowników, potrafiących skończyć pojedynek jednym uderzeniem, to nawet bardziej niż prawdopodobne jest właśnie takie zakończenie walki. Jak już wspomniałem – 3 z 5 starć Romanowskiego skończyło się właśnie w ten sposób i tego przewiduję również w sobotę.

KSW 83: Pawlak – Romanowski

Kto wygra walkę?
PAWLAK 80%
ROMANOWSKI 20%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • PAWLAK
  • ROMANOWSKI

Walka potrwa pełen dystans: NIE
Kurs: 1.60
Zagraj!

Gdzie oglądać Pawlak – Romanowski? 

Najbliższa gala KSW 83: Colosseum 2 odbędzie się już w sobotę, 3 czerwca o 18:00. Na miejsce wybrano Stadion Narodowy, gdzie należy spodziewać się około 50 tysięcy kibiców. A gdzie będzie dostępna transmisja z tego opisywanego pojedynku? Walkę Pawlak – Romanowski znajdziesz oczywiście na platformie Viaplay. Tak naprawdę to jedyne miejsce gdzie dostępna jest transmisja z KSW 83. Właśnie dlatego, jeśli jesteś fanem sportów walki i KSW, to warto rozważyć wykupienie dostępu do tej platformy streamingowej!

Pawlak – Romanowski, kursy bukmacherskie

A jak prezentują się kursy na Pawlak – Romanowski? Faworytem bukmacherów jest drugi z zawodników, który już nie raz pokazał, że potrafi pokonywać najlepszych. Jak już wspomniałem – pokonał on tak doświadczonych zawodników, jak Andrzej Grzebyk czy Radosław Paczuski. I choć Pawlak z pewnością postawi ciężkie warunki, to Romanowskiemu wystarczy chwila nieuwagi rywala, aby jednym ciosem zakończyć pojedynek. Jak zatem wyglądają typy na Pawlak – Romanowski na zwycięstwo? Kursy w ETOTO wyglądają następująco:

Kursy na zwycięzcę walki Pawlak - Romanowski
etoto
2.25
Pawlak
1.65
Romanowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Paweł Pawlak – Tomasz Romanowski, kursy na liczbę rund

Wskazanie zwycięzcy to nie jedyna możliwość typowania, jaką dają bukmacherzy na ten pojedynek. Warto także rozważyć inne opcje, a jedną z nich jest wskazanie liczby rund w pojedynku Pawlak – Romanowski. W ETOTO znajdziesz ciekawe kursy właśnie na wskazanie liczby rozpoczętych rund. Jak prezentują się kursy na to zdarzenie?

Kursy na liczbę rund w walce Pawlak - Romanowski
etoto
1.70
Rozpocznie się 4. runda
2.03
Pojedynek zakończy się przed 4. rundą
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Paweł Pawlak – Tomasz Romanowski, kursy na sposób zakończenia walki

Co jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania walki Paweł Pawlak – Tomasz Romanowski? Wśród popularnych zakładów wyróżnia się także możliwość obstawienia sposobu zakończenia walki. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na Pawlak – Romanowski w tym aspekcie?

Pawlak – Romanowski, kto wygra walkę? 

Tak naprawdę faworytem bukmacherów, ale i ekspertów jest Romanowski. I choć jego rywal nie przegrał jeszcze ani razu w federacji KSW, to wydaje się, że nie powinien sprawić problemów swojemu najbliższemu przeciwnikowi. Biorąc pod uwagę doświadczenie w klatce KSW, a także ostatnie pojedynki, zgodzę się z kursami bukmacherów i obstawię wygraną Tomasza Romanowskiego.

Romanowski wygra walkę
Kurs: 1.65
Zagraj!

Paweł Pawlak – Tomasz Romanowski typy i propozycja kuponu

A jakie zdarzenie jeszcze typować w starciu Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski? Wydaje się, że zawodnik ze Stargardu powinien poradzić sobie w nadchodzącym starciu. Jak już wspomniałem w ostatnich walkach radził sobie świetnie i w 3 z 5 pojedynków wstecz kończył swoich rywali przed czasem. Myślę że teraz może być bardzo podobnie i Romanowski zwycięzcy przez KO, TKO lub DSQ. I taki właśnie będzie mój ostatni typ na to starcie.

Kupon na walkę Pawlak - Romanowski

Gdzie obstawiać walkę Pawlak – Romanowski?

Zatem gdzie obstawiać pojedynek Pawlak – Romanowski? Bardzo solidnie prezentuje się miedzy innymi oferta przygotowana przez ETOTO. Bukmacher ten posiada mocno rozbudowaną ofertę i sporo rynków zdarzeń na opisywany pojedynek. Do tego dochodzi również specjalne bonusy bukmacherskie przygotowane na walkę Pudzianowskiego ze Szpilką, na którą operator stworzył bonus o wartości 300 PLN. Warto również zaznaczyć, że obstawiać możesz na stronie internetowej bukmachera oraz w aplikacji ETOTO.

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze