KSW 83: Mamed Khalidov – Askham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.06.2023

Khalidov - Askham gdzie oglądać

Mamed Khalidov – Askham: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Walka wieczoru gali KSW 83: Colosseum 2 zapowiada się niezwykle ciekawie. Będzie to już trzeci bezpośredni pojedynek pomiędzy tymi fighterami, który wyłoni ostatecznego zwycięzcę. Do tej pory obaj wygrali po jednej walce, a tym razem faworytem jest Khalidov. Czy potwierdzi to w klatce? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Khalidov – Askham, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

mamed szpilka pudzian ksw 83 fortuna

KSW 83: Mamed Khalidov – Askham na żywo w TV

KSW 83 odbędzie się 3 czerwca, w sobotę na Stadionie Narodowym. Start imprezy zaplanowano natomiast na godzinę 18:00. Jak już wspomniałem walką wieczoru będzie pojedynek Khalidova z Askhamem. Oznacza to, że odbędzie się ona jako ostatnia w sobotni wieczór, a zaplanowano ją na około 24:00. Oczywiście tak jak w przypadku poprzednich gal, tak i teraz – żadna ze stacji telewizyjnych nie posiada praw do transmisji tego wydarzenia. Znajdziesz je jedynie na platformie streamingowej Viaplay.

KSW 83: Mamed Khalidov – Askham gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zatem, jak już wspomniałem – jedynym miejscem gdzie można oglądać KSW 83 jest Viaplay. Transmisja rozpocznie się już około 18:00, a to oznacza że czeka Cię ponad 6 godzin ciekawych walk i widowiska. Oczywiście poza pojedynkami będziesz mógł śledzić również wywiady czy rozmowy z zawodnikami, a wszystko przy profesjonalnym komentarzu. Jeśli jesteś więc fanem KSW, to warto rozważyć wykupienie pakietu do gali i przeżywać emocje przed ekranem komputera czy telewizora.

Zagranie FB

Gdzie oglądać KSW 83: Mamed Khalidov – Askham?

A skoro już wiesz gdzie oglądać KSW 83: Mamed Khalidov – Askham, to warto wspomnieć o tym, gdzie obstawiać tę galę. Wśród bukmacherów wyróżnia się między innymi Fortuna, która jest jednym z lepiej zaopatrzonych operatorów pod tym względem. Oznacza to, że dostępnych jest mnóstwo rynków zdarzeń, wysokie kursy, ale i ciekawe promocje. Możesz liczyć między innymi na specjalny bonus o wartości 300 PLN za wskazanie zwycięzcy z trójki – Pudzianowski, Szpilka, Khalidov. Więcej informacji na temat kursów i typów na tę walkę znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze