Mamed Khalidov – Askham: typy i kursy | Gdzie obstawiać walkę?

Typy na Khalidov - Askham

Mamed Khalidov – Askham: typy na walkę. W sobotni wieczór fani MMA z pewnością zasiądą przed telewizorem. W końcu na Stadionie Narodowym odbędzie się jedna z największych gal federacji KSW w tym roku. W walce wieczoru wystąpi Mamed Khalidov i Scott Askham, dla których będzie to już trzeci pojedynek w historii. Na ten moment bilans wynosi 1-1. Który z nich tym razem okaże się lepszy? Analizę i typy na Khalidov – Askham znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

KSW 83 bonus od STS

Mamed Khalidov – Askham, typy i przewidywania

Khalidov to niekwestionowana legenda KSW. Do tej pory dla federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego stoczył już 26 pojedynków, z czego tylko 4 razy wychodził z klatki jako przegrany. W ostatnich latach Mamed występował tylko na jednej gali w roku – po raz ostatni stoczył bój na KSW 77 kiedy to w walce wieczoru rozbił drugą legendę tej organizacji – Mariusza Pudzianowskiego. Nieco wcześniej musiał uznać wyższość Roberta Soldicia, który przez niemal całe dwie rundy niemiłosiernie obijał swojego rywala. Mimo to Khalidov wydaje się być w dobrej formie, co pokazał między innymi w ostatnim pojedynku z Pudzianowskim, ale też wcześniej – właśnie ze Scottem Askhamem, którego posłał na deski w 40 sekundzie 1. rundy po efektownym kopnięciu. A jak spisze się w następnym, sobotnim pojedynku?

Askham to jedna z legend brytyjskiego MMA. Do tej pory stoczył 24 pojedynki na najwyższym poziomie, z czego 19 razy wygrywał i tylko 5 razy musiał uznać wyższość rywali. W swoich ostatnich walkach radził sobie naprawdę świetnie – wygrał 5 z 6 potyczek w klatce, a przegrał jedynie ze swoim najbliższym przeciwnikiem – Mamedem Khalidovem. I co ciekawe, od tego momentu, czyli konkretnie od końcówki 2020 roku Brytyjczyk ani razu nie stanął do walki w klatce. Jego przerwa wynosi więc już ponad 2.5 roku i starcie na KSW 83 będzie pierwszym pojedynkiem po latach i to od razu w walce wieczoru. Czy uda mu się zrewanżować za ostatni brutalny nokaut?

Co najlepiej obstawiać u bukmachera na walkę wieczoru – Mamed Khalidov vs Askham? Nadchodzący pojedynek zapowiada się niezwykle wyrównanie. W końcu naprzeciw siebie staną dobrzy znajomy, którzy już dwa razy mierzyli się ze sobą w klatce KSW. Mimo wszystko wydaje się, że walka nie powinna potrwać pełnego wymiaru czasu. Mianowicie Mamed ma już 39 lat, a jego rywal – 35. Oczywiście można być pewnym, że będą świetnie przygotowani do pojedynku, ale z obaj na pewno będą szukać zakończenia walki przed czasem. Tak też było w każdym z trzech ostatnich walk Khalidova oraz w 4 z 5 pojedynków Askhama. Ponadto Brytyjczyk wraca po długiej przerwie i można spodziewać się drobnych niedociągnięć z jego strony. Z tego też względu zdecyduję się obstawić, że walka nie potrwa całego dystansu.

Walka potrwa pełen dystans: NIE
Kurs: 1.55
Zagraj!

Gdzie oglądać Mamed Khalidov – Askham? 

Najbliższa gala KSW 83 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szczęśliwcy zobaczą wszystkie 11 pojedynków, a w tym walkę wieczoru Mamed Khalidov – Askham na żywo. Gdzie jednak dostępna będzie transmisja z tego niezwykle interesującego starcia? Tak naprawdę walkę Khalidov – Askham, ale także wszystkie inne znajdziesz na platformie streamingowej Viaplay. To bowiem jedyne miejsce oferujące transmisję z KSW 83: Colosseum 2. A jeśli chcesz dodatkowo obstawić tę galę, to warto przejść przez rejestrację w STS i skorzystać z solidnie przygotowanej oferty na nadchodzące wydarzenie tej federacji!

Mamed Khalidov – Askham, kursy bukmacherskie

Jak natomiast prezentują się kursy na Mamed Khalidov – Askham? Faworytem bukmacherów jest zawodnik z polskim obywatelstwem. Jak już wspominałem, Brytyjczyk po raz ostatni mierzył się w klatce ponad 2.5 roku temu i z pewnością ma to spory wpływ na kursy, ale także i na jego dyspozycję. Jak zatem wyglądają typy na Khalidov – Askham na zwycięstwo jednego lub drugiego? Kursy w STS wyglądają następująco:

Kursy na zwycięstwo w walce wieczoru
STS
1.65
Khalidov wygra
2.25
Askham wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mamed Khalidov – Scott Askham, kursy na liczbę rund

Oczywiście wskazanie zwycięzcy pojedynku to nie wszystko. W STS czeka na Ciebie mnóstwo rynków zdarzeń, a jednym z popularniejszych jest możliwość obstawienia liczby rund w pojedynku. Nie inaczej jest w w walce wieczoru. Tak naprawdę warto rozważyć opcję 1.5 rundy. Jak prezentują się kursy na to zdarzenie?

Kursy na liczbę rund w walce Khalidov - Askham
STS
1.37
Powyżej 1.5 rund
2.90
Poniżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mamed Khalidov – Scott Askham, kursy na sposób zakończenia walki

Do popularnych zakładów na niemal wszystkie walki mieszanych sztuk walki jest również obstawienie sposobu zakończenia walki. Najczęściej wybiera się spośród zwycięstwa jednego z zawodników przez KO czy TKO lub przez decyzję sędziów. Można także wybrać zakończenie walki przed czasem – możliwości kilka jest, a jak wyglądają kursy bukmacherskie na Khalidov – Askham?

Sposób zakończenia walki Khalidov - Askham
STS
2.30
Walka potrwa pełen dystans
1.55
Walka nie potrwa pełnego dystansu
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mamed Khalidov – Askham, kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem nieco wyżej, faworytem bukmacherów w walce wieczoru jest Khalidov. Przede wszystkim dlatego, że co roku przygotowuje się do konkretnego pojedynku, a także w ostatnim starciu H2H zakończył walkę w 36 sekundzie latającym kopnięciem, co z pewnością było jednym z bardziej widowiskowych zakończeń Mameda. Ponadto Askham miał bardzo długą przerwę, co w tym wieku może być dla niego sporą przeszkodą. Właśnie dlatego – obstawiając zwycięzcę pojedynku – zdecyduję się na wygraną Khalidova.

Khalidov wygra walkę
Kurs: 1.65
Zagraj!
 

Mamed Khalidov – Scott Askham typy i propozycja kuponu

Jakie zdarzenie jeszcze warto rozważyć podczas obstawiania Mamed Khalidov – Scott Askham? Poza typem na wygraną zawodnika z polskim obywatelstwem, zdecyduję się wskazać również sposób zakończenie przez niego walki. Myślę że bardzo prawdopodobne jest to, że dokona on tego przez KO/TKO/DSQ lub poddanie. W końcu Mamed słynie z efektownych zakończeń, a Askham jest tak naprawdę niewiadomą. W końcu nie walczył od dłuższego czasu i może mieć spory problem z wejściem w rytm. Właśnie dlatego obstawię wspomniane zdarzenie.

Kupon STS na Khalidov - Askham

Gdzie obstawiać walkę Mamed Khalidov – Askham?

Zatem gdzie najlepiej obstawiać pojedynek Mamed Khalidov – Askham? Sporo ciekawych rynków zdarzeń znaleźć można między innymi w STS, skąd pochodzą typy na nadchodzącą walkę wieczoru. Poza rozbudowaną ofertą znajdziesz tam specjalny bonus 250 PLN za wytypowanie zwycięzcy jednej z walk KSW 83. Pozostaje więc życzyć powodzenia i trafionych kuponów!

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze